Vélemények a következő cégről: Állatorvosi Ambulancia és Kutyakozmetika

Vélemény

, 5 évvel ezelőtt

15 éves sziámi cicámat kezelte a Doktor Úr! Mindent megtett a gyógyulásáért! Vasárnap reggel hívtam, akkor sem utasított el! Nagyon kedves Ő is és a Felesége is! 5 csillag helyett nálam 10-et érdemelnek!!! Hálás köszönet!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 8 évvel ezelőtt

A legjobb orvos!! Az élete pàr percen múlt a mini yorkimnak ö mentette meg ..ÖRÖK HÀLÀM!!! Hamarosan talàlkozunk 🐶🐶🐶üdv:Sissi🐶🐶🐶
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 9 évvel ezelőtt

Kizárólag pozitív tapasztalatom van a Dr Úrral kapcsolatban, hálásan köszönjük a sok segítséget, annak ellenére fogadott minket, hogy rendelés után mentünk, nem vagyunk Gyulai lakosok, kizárólag a kis állatot nézte. Emberségből jelesre vizsgázott. Állatgyógyászatból Suma cum laude! Köszönjük, Dr Úr, hogy van nekünk!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Minden tiszteletem az övé! Kiváló orvos, mindent megtesz az állatokért! Köszönöm:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

nagyon jó állatorvos
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

szia

, 15 évvel ezelőtt

nagyon jó állat doki jobb mint az állatkorházban dolgouok
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

sziasztok

, 16 évvel ezelőtt

nagyon jo állat doki
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Állatorvosi Ambulancia és Kutyakozmetika szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!