Dícséret
Berill , 17 évvel ezelőtt
2007 februárjában volt alkalmunk megismeri tüzetesebben a Shiraz hotelt, és ezen belül is az éttermi részleget. Ha azt mondom, hogy csodálatos, mennyei kulináris élvezeteket okoztak, akkor még nem is fejeztem ki kellőképpen. Egyszerűen mesés volt már maga a helyszín is, hiszen, mintha egy teljesen más világba csöppentünk volna hirtelen. Az ételek okozta ízorgiát soha nem felejtem, sem előtte, sem azóta nem kóstoltam hasonló ételeket. A kiszolgálás is maximálisan profi, itt tényleg minden a vendég körül forog. Nagyon remélem, hogy lesz még alkalmunk ellátogatni ebbe a szép mesevilágba. Bátran ajánlom mindenkinek! :-)))
térkép rossz