Vélemények a következő cégről: Ajándéktárgy készítő Bt

Vélemény

, 8 évvel ezelőtt

Nyolcadikból ballagó osztály tanárainak és kisfiam dadus nénijének rendeltünk ajándékot.precíz,gyors,előzetes terv pillanatok alatt,rendkívül kedvező áron.csak ajánlani tudom Móniékat!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 9 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Köszönjük szépen az esküvői csuprokat, nagyon szuperek, precízek lettek! Imádjuk őket és biztosan a vendégek tetszését is elnyeri majd! :) További jó munkát kívánunk! Üdvözlettel: Adrienn és András
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Esküvői köszönetajándék

, 14 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Ma délután megkaptuk a csuprokat. Nagyon, de nagyon örültünk nekik! Külön köszönjük a pót példányokat, amiket megtartunk saját magunk számára! Nem kellett volna, de nagyon kedves gesztus volt Részedről! Köszönjük, hogy részesei lettetek munkátokkal, életünk egyik legszebb pillanatának! Köszönettel: Vera és Zoli
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toll rendelés iskolának

, 14 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Kollégáim nevében is hálásan köszönöm a segítséget! A tollak nagyon tetszenek, örülünk neki. Bízunk benne, hogy elnyeri tetszését a vendégeinknek is. Köszönettel: Iliásné Pozsgai Anna, a fertőszéplaki Általános iskola igazgatója.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

egyedi borszütyő rendelés gyémántlakodalomra

, 14 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Most hozta meg a posta a borszütyőt és igazán nagyon tetszik! :)) Külön köszönöm az észveszejtő gyorsaságot és a minőségi munkát is! További sok sikert és hozzám hasonló elégedett ügyfelet kívánok: M. Ildikó
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Valentin napi párna

, 14 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Megkaptam a párnákat, nagyon szépen köszönöm. Mintha azt mondta volna, hogy csodákra még ön sem képes, de ezt én mégis megcáfolnám :) Tökéletesek lettek az ajándékok! Még egyszer köszönöm! Legyen szép napja! Üdv: Szibilla
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Fényképes párna rendelés

, 14 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Ma megérkezett a párna. Húúúúúúúúúúúúú nagyon jó lett. Szeretném megköszönni a gyors elkészítést és postázást. Nagyon hálás vagyok. Ajánlani fogom ismerőseimnek Önöket!!! A jövőben biztos lesz még alkalom hogy rendelek Önöktől!!! Szép napot!! Üdvözlettel: Tóth Tünde
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kulcstartó készítés

, 14 évvel ezelőtt

Tisztelt Mónika! Nagyon szépen köszönöm a gyors és precíz munkát, megkaptam a kulcstartókat! További munkájához sok erőt, kitartást és jó egészséget kívánok! Maradok tisztelettel: Gyulainé Ágnes
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Esküvői köszönetajándék

, 14 évvel ezelőtt

Kedves Nagyné Méhes Mónika! Megkaptuk rendelésünket nagyon szépen köszönjük, szuperek lettek a csuprok. Sok rendelést, sikert a továbbiakban! Csak ajánlani fogjuk Önöket ismerőseinknek! Üdvözlettel: H. Julianna-P. Szabolcs
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

reklámkulcstartó rendelés

, 15 évvel ezelőtt

Köszönjük a céges reklámkulcstartókat! Cégünk nevében kívánok Önöknek Kellemes Karácsonyt és Boldog Újévet! Majercsik Krisztina Kelle Familia Kft
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Céges pálinkás szütyő

, 15 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Kívánok békés, meghitt karácsonyi ünnepeket és egészségben, boldogságban gazdag, sikeres vidám új esztendőt! Köszönjük a pálinkás szütyőket! Nagyon jól néznek ki! Üdvözlettel: Joó Anna Mária
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Fényképes párna rendelés

, 15 évvel ezelőtt

Az imént érkeztek meg a párnák,nagyon tetszenek! Külön köszönet,hogy figyelembe vette kérésemet,hogy inkább a tört fehéret szerettem volna,amit az utolsó pillanatban jeleztem. Boldog karácsonyt kívánok:Markovits Melinda
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kulcstartó rendelés

, 15 évvel ezelőtt

Megérkeztem a kulcstartók. Nagyon szépek és igazán örülök nekik. Külön köszönöm a kedves ajándékot. :o) Remélem a későbbiekben is kereshetem majd rendeléseimmel. Üdvözlettel: Adrienn
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Esküvői vendégajándék

, 15 évvel ezelőtt

Egy vicces, nem hagyományos köszönetajándékot szerettünk volna, melyre remek terveket kaptunk a cégtől. Csak ajánlani tudom őket, egy remek csapattal sikerült összefutnunk a világhálón.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Poháralátét-ültetőkártya

, 15 évvel ezelőtt

Egyedi ültetőkártyát kerestünk, amikor ráakadtunk a cégre. Napokig tervezték nekünk a jobbnál jobb ötleteket. A végső látványtervet aztán néhány nap alatt legyártották, melynek nagyon örült az egész násznép! :) Köszönjük még egyszer a sok fáradozást és a szép munkát.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Műanyag hűtőmágnes vendégajándék

, 15 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Idén májusban tartottuk a lagzinkat, melyhez tőletek rendeltünk köszönetajándékokat. Nagy sikert arattunk, köszönjük a gyors munkát és a szép kivitelezést!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Párna hűtőmágnes

, 15 évvel ezelőtt

Kedves Ajándéktárgy Készítő Bt! A Csodalámpa alapítvány nevében köszönjük a gyors és precíz munkát! Üdvözlettel: Mocsonoky Andrea www.csodalampa.hu
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hűtőmágnes rendelés

, 15 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Átvettük a mágnescsomagot. Köszönjük szépen épségben megérkeztek. Nagyon tetszik nekünk, nagyon szépek lettek. Szeretnénk megköszönni, hogy az első fotóból készült mágneseket is elküldted nekünk, amiket próbaképpen nyomtattál ki. További jó munkát kívánunk és ajánlani fogjuk cégedet a barátainknak. Üdvözlettel. Zsuzsi és Robi
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Köszönet

, 15 évvel ezelőtt

Hálásan köszönöm a párnákat, nagyon szépek lettek, azt meg pláne köszönöm hogy megtette a lehetetlent és az öröklétre szenderült kutyánkról: Szendiről is csinált egyet! Valószínűleg a jövőben is lesznek még rendeléseim, mert gyönyörű és maradandó ajándék és nem sokkal drágább mint egy bonbon!!! Köszönettel: H. Tímea
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Esküvői köszönetajándék

, 15 évvel ezelőtt

köszönjük a gyors (néhány napos) elkészítését a mágnesnek! Pénteken délután megkaptuk, még időben a lagzink előtt. :) Végül még egy kis "tüll"-be becsomagoltuk, amikor a vendégek a vendéglőbe jöttek be és velünk koccintottak, akkor adtuk át. Nagyon tetszett mindenkinek az ötlet. Üdvözlettel T. László
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Esküvői köszönetajándék

, 15 évvel ezelőtt

Szeretnénk megköszönni a munkátokat és a megbízhatóságot,nagyon elnyerte tetszésünket az illatbatyu. A jövőben csakis ajánlani fogjuk mindenkinek a céget! További szép napot! Ezer köszönettel! Niki és Robin
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Fa kulcstartó rendelés

, 15 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! A csomag megérkezett, wáááááááá, nagyon tetszik élőben is!!! Köszönöm, és remélem, jövőre is lesz alkalmunk a közös gondolkodásra. Üdv: Cz. Éva Szegvár és Vidéke Takarékszövetkezet
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Köszönetnyilvánítás

, 15 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Még egyszer nagyon köszönjük a lapmágneseket, - nagy sikert arattak!!! Engedelmeddel megadom az elérhetőséged másnak is (a vőfélyünk mutogatja, ajánlgatja), hadd legyen sok embernek ilyen szépsége?! Köszönjük, Üdvözlettel: Vali és Zsolt
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pozitív vélemény nyilvánítás

, 15 évvel ezelőtt

Kedves Mónika! Ezek a hűtőmágnesek fantasztikusan szépek. Őszintén bevallom pár éve, mielőtt még ismertem volna Önt, készítettem pár darabot más céggel, de annyira gagyi volt. Azóta sem rendeltem tőlük! A kulcstartókat Önnel készítettem és azok olyan szépek lettek, hogy tudtam érdemes lesz mágnest is rendelnem. Nem csalódtam, mint mindig, minőségi munkát végzett. Köszönöm szépen, nagy örömöt szerzett. Nagyon szépen köszönöm. Kívánok további jó egészséget, sok sikert és örömöt! Remélem rendeléssel a későbbiekben is kereshetem. A legjobbakat kívánom! Mély tisztelettel: F. Adrienn
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Köszönetajándék

, 15 évvel ezelőtt

Nagyon szépen köszönjük, a hűtőmágneseket, óriási sikert arattak a lakodalomban. Jól sikerültek, további jó munkát kívánunk e szép ajándékok elkészítéséhez! Üdvözlettel: Sz. Rita és P. Róbert
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

(jó)vélemény

, 18 évvel ezelőtt

Nagyon korrekt csapat! Több féle igényt szegeztem nekik, volt amit el tudtak vállalni, a többire pedig megkeresték a megfelelő céget, aki mellesleg nekik a konkurenciájuk! Örülök, hogy rájuk akadtam!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Ajándéktárgy készítő Bt szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!