Vélemények a következő cégről: Aquaréna Kft.- Aquaréna Vizipark

Vélemény

, 10 augusztus 2025

Nekünk nagy csalodás volt. 3 felnőtt 36600 ft-os belépőjébe nem fér bele egy szekrény, az plussz 2000. Na nem mintha földhöz vágna... Az egyik uszógumis csuszdánál kb 2 méterenként engedik egymás után a csúszokat, jól fejbe is rúgott a mögöttem lévő, amikor a végén kiesve érkezett a vízbe. A fű több helyen kiégett száraz, a jakuzzinak csak egy része müködött. Hát, mi ide soha többet nem jövünk, nem éri meg árát egyáltalán.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

fürdés, csúszda, strand

, 17 évvel ezelőtt

Már orszászerete több aqua-csúszdaparkban voltunk, de ez hagyta bennünk a legnayobb nyomot. A kialakítása is rendben van, a csúszdák nagyon jók, ahogy a gyerek részleg is teljesen rendben van. Mindenkinek szívből ajánlom. Sajnos az árakat látva sokan ledöbbennek,de ha körbe nézünk a többi aquapark "háza táján" sajnos sehol sem olcsóbb egy-egy belépő, mindazonáltal itt megéri kifizetni!!! Tényleg élmény.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Aquapark

, 17 évvel ezelőtt

Igazi vidámparki élmény.Rengeteg csúszdával játékkal:DFelnőttek és gyerekek egyaránt élvezik...Több mint 20 féle csúszda mind más ás forma és gyorsaság:)A helyet kicsit drágának találom és a büféket is..Ezért kell vinni magunkal enni..És akkor no para..De az élményért mind ez megéri..Mert nagyon jóó
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

király hely

, 17 évvel ezelőtt

nagyon jó ez a hely ajánlom mindenkinek. rengeteg csúzda sok étterem várja az odalátogatókat. minden nyáron elmegyek imádom ezt a helyet.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Élmény

, 17 évvel ezelőtt

Hát ide minden évben eljövünk a családommal! Nagyon szuper hely, mindenki nagyon élvezi, a kicsiktől-a nagyokig. A gyerekeket alig-alig látom, folyton csúszdáznak, de azért engem is rá szoktak venni, hogy csússzak velük. Nagyon jók a csúszdák, nekem még az is tetszik, hogy vannak napozóágyak és napernyők is:) Általában korán, nyitásra megyünk és záráskor jövünk. Egyszer úgy voltunk, hogy voltak programok is, nagyon tetszett, aktívan részt is vettünk benne:-) Az ennivalók is finomak. Az üdülési csekket is elfogadják. Jövőre is megyünk!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

aquapark

, 17 évvel ezelőtt

Nyaranta többször is ellátogatunk a mogyoródi Aquaparkba.Egész napos élményt nyújt kicsinek,nagynak. Itt minden korosztály megtalálja szórakozását. A merészebbeknek még nehéz is mindegyik csúszdán lecsúszni.A kényelmesebbek a jacussit és a lassú folyót élvezhetik.Az öltözők tágasak és tiszták.A medencék mellett sokan vigyáznak testi épségünkre.Igaz,hogy egy családnak sokba kerül a belépőjegy,de az árát megéri!Üdülési csekkel fizettünk
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

nyár

, 19 évvel ezelőtt

Agyermekeim egyenesenimádják a rengeteg csuzdát.KIVÁLO ÉTTERMEKTALÁLHATOK A VÁLASZTÁS IGEN NEHÉZa hhungaroring mellete van oda is jo lenne elmenni
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Ayuaréna Mogyoródi Vízipark Étterem

, 19 évvel ezelőtt

A vízividámpark számos csúszdával várja a vengégeket, valamint 6 étterem áll a rendelkezésükre, a Vízesés Étterem,a Vízesés felső,Pizzaréna,Barlang étterem,Gyerek bár,éa a Koktél bár.Barátaink többször is felkeresik, és mindig elismerően beszélnek a helyről.Én nem szeretem a csúszdákat,nem voltam még a parkban,bár a közelében lakom.Az éttermek miatt felkeresném, de a belépő kissé borsos ára miatt erről lemondok. Maga a hely gyönyörü,mellette van a Hungaroring pálya.A Vízipark csak az év meleg hónapjaiban van nyitva,bátran keresse fel mindenki aki szereti a vizi szórakozásokat és a finom ételeket.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Aquaréna Kft.- Aquaréna Vizipark szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!