Vélemények a következő cégről: Art Crepe Francia Palacsintázó - Lurdy Ház, Budapest

Vélemény

, 3 évvel ezelőtt

Sajnos nem tudok pozitív értékelés adni, mert nagyon rugalmatlanok a bolt dolgozói és ez magát az üzletet minősíti. Úgy vélem, szörnyen rossz az üzletpolitikájuk, ami a vásárlóbarát, vásárlómegtartó hozzáállásukat illeti. Néhány napon belül, több dolgot is intézni próbáltam náluk.... Állításuk szerint, 3-4 órás javítási folyamatból, 3 hetes tortúra lett, amit tovább súlyosbított az is, hogy személyemet próbálták meg hibáztatni, a bolt szervízének szerelője által elkövetett figyelmetlenség miatt, ami szintén hozzájárult a javítás elhúzódásához. A javítást végül befejezték, de a körülmények miatt elvárható lett volna némi kompenzáció. Korábban pedig egy full gagyi, utángyártott vezetéket adtak, egy több százezer forint értékű készülékhez, ami nem töltötte, hanem merítette az akkumulátort (ezt végül kicserélték egy másik gagyi vezetékre, de nem kívántam további vitákba bonyolódni, a rugalmatlanságuk teljes hiánya miatt)
Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

Soha nem szoktam negatív véleményeket írni...a Lurdy haz thai Masszazs centrumról most megteszem. Minositetlen,arrogans hangnem az allitolagos tulajtol(telefonon),modortalan,,,,sorolhatnám...az O hibajukbol kifolyólag ,,,,több evet jártam oda de 5 eve nem azóta teljesen más lett a vendegekkel való viszonyuk. Hibajukat meg sem próbáltak kijavítani sot... senkinek nem ajánlom ....sajnalom hogy vidékről beutaztam miattuk .
Vitatott tartalom jelentése

, 6 évvel ezelőtt

Sajnos nem tudok pozitívan nyilatkozni a boltról. A telefonomról, amit a szervízbe leadtam nem tudtam érdeklődni telefonon, mert nem voltak elérhetőek. Személyesen bementem, akkor azt mondták, hogy alaplap problémája van a telefonomnak. Elkértek érte 3 000 Ft-ot. Elvittem máshova és ott érdekes mód megállapították, hogy hozzá sem nyúltak a telefonhoz, mert a csavarok igencsak porosak voltak, majd egy töltő csatlakozó cserével ismét életre kelt a telefon. Ennyit a "szakértelemről", meg a korrektségről.
Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Figyelem! Soha többet Óraland! Ajándékba kaptam egy nagyon szép Bering tipusú női karórát. Gondoltam ha egy szemet kiszedetek belőle, hogy mégszebben mutasson a karomon. Elmentem hát az Óralandba, sikerült is a szemet kiszedni 45 perc alatt. 600 Ft-ba került számlát nem adot róla. 1000Ft-ot fizettem. A kiszedett szemet vissza adta, de a bele való tiplit vagy rugót nem tudom a pontos nevét NEM adta vissza! 4 napra rá az óra széteszett, szerencsére elkaptam mielött a földre esett volna! Vissza mentem az üzletbe, gondolhatjátok mennyire ideges voltam! De természetesen nagyon kedvesen beléptem a boltba és elmondtam a panaszom, mondanom sem kell nem emlékezett rám...... Odadtam az órám és a kiesett tiplit. Állitotta hogy nem ez a tipli tartozik az órához! De most kérem honnan szedtem volna masik tiplit? Kérdezi van-e még hozzá másik! Mondom nincs! (Hisz vissza sem adta amit kiszedett a legelső alkalommal) Addig feszegette, csiszolta amég sikerült bele tenni egy tiplit csak ép a drága órámat karcolta össze és nem kicsit! Az attrakció 400 Ft ba került. Számlát nem adott másodszorra sem! Ide többet nem megyek! Senkinek nem ajánlom, hisz még egy elemcseréhez is szét kell szedni az órát!
Vitatott tartalom jelentése

jó bolt

, 13 évvel ezelőtt

Én náluk vettem 2 éve a telefonomat, és a tartozékokat is mindig a perfect-ben veszem. Soha semmivel nem volt eddig gond. Rugalmasak, és olcsók. Szerintem a következő készüléket is ott fogom venni. Jár az 5 csillag
Vitatott tartalom jelentése

nagyon szép az üzlet. :)

, 13 évvel ezelőtt

én nem csak a vásárolt telcsivel vagyok megelégedve, hanem a bolt berendezésétől is el vagyok ájulva. :) szép, rendezett, tiszta, és nagyon pink. :) és az eladók is cukik...
Vitatott tartalom jelentése

én csipázom a perfect-et

, 13 évvel ezelőtt

én meg vagyok velük elégedve. segítettek beállítani az új telefonomat, és ajándék kijelzővédő fóliát is kaptam. Ja és a tok árából is engedtek. nagyon jó fejek, és ahogy észrevettem az idősekkel is türelmesek.
Vitatott tartalom jelentése

jó kis bolt

, 13 évvel ezelőtt

nagy meglepetés volt számomra, hogy találtam egy olyan gsm üzletet, ahol tényleg értenek a dolgukhoz, és nem csak a pénzemre utaznak. Jó árakkal dolgoznak, és szakszerű a kiszolgálás. ajánlom mindenkinek.
Vitatott tartalom jelentése

jó példa minden mobilosnak

, 13 évvel ezelőtt

Én fél éve vettem nálunk egy használt iPhone 4 16GB-t gyönyörű állapotban, hibátlan működéssel, és azóta sem volt a készülékkel semmi gond. A barátnőm iPhone 4S-ében 14.000.- forintért cseréltek kijelzőt!!! maxi respect. :)
Vitatott tartalom jelentése

Pozitív értékelés

, 13 évvel ezelőtt

Csak jót mondhatok a PerfectGSM-ről. Még az adataimat is átmentették az új telómra és ajándék fóliát is kaptam.
Vitatott tartalom jelentése

Pozitív

, 13 évvel ezelőtt

Én már több készüléket vásároltam náluk, de az 5ből csak egyel volt gond, amit garancia lejárta után ingyen orvosoltak! Nekem, és családtagjaimnak mindig az eladók segítenek a döntésben, és még nem csalódtam. Az ismerőseimnek is a Perfect gsm-et szoktam ajánlani a nagy választék, és a korrekt árak miatt.
Vitatott tartalom jelentése

Nem ajánlom senkinek sem!

, 15 évvel ezelőtt

Nem ajánlom senkinek sem ezt a boltot!Az eladók nagy része kimondottan be akarja az embert csapni,miközben látszik hogy ő sem ért a dolgokhoz,sok a rossz készülék,ha vissza viszel bármit,mert rossz,vagy nem rendesen működik vagy hasonló, 72 órán belül,csak pénzlevonással adják vissza az árát,vagy vehetsz mást tőlük,de ehhez már nem lesz kedved a stílusuk miatt.Úgy beszélnek a vevővel mint a kutyával.Érdekes módon van amit 25% áfával,valamit 0% áfával adnak!!!Ha jót akarsz magadnak,kerüld el őket messzire!!!
Vitatott tartalom jelentése

Kedves Dénes Péter. Köszönjük hozzászólásodat.

miért kellé lehurrogni egy tök jó boltot? sanszos, hogy valami konkurencia.

.... sajnos olcsó az internet, és ezért ilyen emberekhez is eljut.

..Vagy tényleg ezt tapasztalta..


palacsinta

, 17 évvel ezelőtt

Imádok ide járni. Hálisten közel is van, és isteni palacsintákat készítenek! aki teheti nézzen be hozzájuk, nem fogja megbánni! A kiszolgálás igazán vendégbarát, és a palacsintáik is isteniek. Hmm... Ünnepek után első dolgom lesz hogy benézzek hozzájuk :)
Vitatott tartalom jelentése

ékszer

, 17 évvel ezelőtt

Egyszer vásároltam náluk, de ha szükségem lesz ékszerre a közeljövőben, biztos hogy hozzájuk fogok menni ismételten. Szuper kiszolgálás, és tényleg remek ékszerek, csak ajénlani tudom őket!
Vitatott tartalom jelentése