Sajnos nem tudok pozitív értékelés adni, mert nagyon rugalmatlanok a bolt dolgozói és ez magát az üzletet minősíti.
Úgy vélem, szörnyen rossz az üzletpolitikájuk, ami a vásárlóbarát, vásárlómegtartó hozzáállásukat illeti.
Néhány napon belül, több dolgot is intézni próbáltam náluk....
Állításuk szerint, 3-4 órás javítási folyamatból, 3 hetes tortúra lett, amit tovább súlyosbított az is, hogy személyemet próbálták meg hibáztatni, a bolt szervízének szerelője által elkövetett figyelmetlenség miatt, ami szintén hozzájárult a javítás elhúzódásához.
A javítást végül befejezték, de a körülmények miatt elvárható lett volna némi kompenzáció.
Korábban pedig egy full gagyi, utángyártott vezetéket adtak, egy több százezer forint értékű készülékhez, ami nem töltötte, hanem merítette az akkumulátort (ezt végül kicserélték egy másik gagyi vezetékre, de nem kívántam további vitákba bonyolódni, a rugalmatlanságuk teljes hiánya miatt)
Kedves Dénes Péter. Köszönjük hozzászólásodat.