Vélemények a következő cégről: Atlantika Vízividámpark

Vélemény

Nyári kirándulás

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem a nyarat, a vizet, a napsütést. Az Atlantikában megkapom nyáron mind a hármat. Óriáscsúzdák, kis, közepes, és nagymedencék. Nekem a nagy kedvencem a fóka és papagályshow ezek kihagyhatatlanok. Aki Vásárosnaményban jár feltétlen látogasson el ide.
Vitatott tartalom jelentése

Atlantika

, 17 évvel ezelőtt

Az Atlantika Vizividámparkot csak ajánlani tudom minden kicsinek, nagynak, gyereknek, felnőttnek! Sok medence található, nagyon nagy hullám medence! Sok gyerekmedence. Valamint az országban egyedülálló fóka és papagály show előadás szórakoztatja az ide látogató vendégeket! Itt biztos hogy senki nem fog unatkozni! Érdemes már nyitásra oda menni, hogy jusson mindenre idő. A csúzdák is nagy élmény nyújthatnak ezek mellett! Valamint az óriás labda medence, ahol kicsik és nagyok is egyaránt jól szórakozhatnak! De ha ez még mind nem lenne elég. Mivel egy olasz tulajdonosú strandról van szó, megkóstolhatjuk az eredeti kemencében sült olasz pizzát is! Valamint, aki hétvégén látogat el ide, kipróbálhatja az éjszakai fürdőzés élményét is. Jó ksi hangulatban telik egy ilyen este, szép kivilágítás, finom koktélok a medence parton.. Ilyenkor a hullám medencének is nagyon kellemes a vize. Mindenképpen érdemes kipróbálni ezt is. Remélem sikerült elnyernem a tetszéseteket, és találkozunk 2010 nyarán! :)
Vitatott tartalom jelentése

Vizividámpark

, 18 évvel ezelőtt

Amikor a családdal össze tudjuk hangolni akkor erre a helyre jövünk el fürdeni. Nagyon sok medence megtalálható a helyen. Van itt gyermekmedence, uszomedence, csuszda, hullámmedence és ami nekem is a gyermekeknek is nagyon tetszett az a fókabemutató show volt. Nagyon meg vagyok elégedve a helyel, nagyon sok medence elérhető és nem is drága a hely. A dolgozok nagyon becsületesen, hozzáértően végzik a munkájukat. A hely nagyon kiváló szorakozásra és pihenésre.
Vitatott tartalom jelentése

Atlantika

, 18 évvel ezelőtt

Az az igazság hogy mi pesten lakunk de anyósomék meg Szabolcsba és minden nyáron megyünk hozzájuk nyaralni és mivel két kisfiam is van ezért mindig elmegyünk oda fürdeni.Nagyon jó kis hely és a fókák is cukik.:)
Vitatott tartalom jelentése

Atlantika

, 19 évvel ezelőtt

Remek hely nyáron a kikapcsolódásra, a kisebb és nagyobb gyerekek, de a felnőttek is nagyszerűen szórakozhatnak ebben a vízividámparkban. Igaz, nem olcsó, de megéri elmenni, mert igazi élményeket kínál.
Vitatott tartalom jelentése

Vizividámark

, 19 évvel ezelőtt

Itt minden van egy helyen! Imádok ide járni rengeteg medence fókashow vizijátékok és minden ami egy strandon kell! Egy negatívum van drága az étel de ha visz mindenki magával akkor nincs probléma! Hullám medence is van!
Vitatott tartalom jelentése