Vélemények a következő cégről: Auchan Budaörs

Vélemény

, 11 évvel ezelőtt

Sajnos nincs lehetőség több órás bevásárlás, (áruk keresgélése) és fizetés után leülni, amíg bepakolunk a megrakott bevásárló kocsiból, úgy mint a Savoya téri Auchanban.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Bevásárló kocsi hiba

, 14 évvel ezelőtt

Majd' minden alkalommal azt kell tapasztalnom, hogy a bevásárló kocsi valamelyik első kereke nehezen forog s ezért vagy jobbra, vagy balra húz, és nehezen irányítható. Ma pl. a jobb első kerék tövén valami kócszerű szálak látszottak. A kocsik kerekeinek rendszeres ellenőrzésére, tisztítására lenne szükség.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

auchan

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon meg vagyok elégedve a budaörsi auchannal. Mindig nézem a reklámújságaikat, hogy milyen akcióik vannak, és meglepően olcsón tudják adni a márkás dolgokat is. Például pár évvel ezelőtt 3000 Ft-ért ott vettem a kappa táskámat, és azóta is jó, nem volt még vele gond. A bátyám ott vette a laptopját, amit azóta már lecserélt, de akkor semmi különösebb baj nem volt vele. Nyáron voltam legutóbb az auchanban, akkor épp az uniqum next-et reklámozták, és megkóstolhattam. Sajnos tól meleg volt, és hazafelé a kocsiban egész úton fájt a fejem :D Az auchanban szoktunk bevásárolni a nyári grill partikra, és úgy tervezem, hogy idén még karácsony előtt be szeretnék nézni, hátha találok a szeretteim közül valakinek valami aranyos kis ajándékot. Egyedül a dolgozókat kifogásolnám, ők sajnos nem mindig szakképzettek, nem ismerik a termékeket, és azt sem, hogy merre találjuk azokat. Ezen szerintem egy kicsit változtatni kellene, de egyébként meg vagyok elégedve az auchannal. Az árak kiválóak, csak úgy mint a termékeik. Tehát meg vagyok az auchannal elégedve
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Auchan

, 17 évvel ezelőtt

Számomra az Auchan nem túl szimpatikus, bár az árai azok egyes esetekben olcsók, de például a zöldség osztályon egyes zöldségek rohadás jeleit mutatták. Szóval az olcsóság néha egyenlő az igénytelenséggel. A szalámi osztályon pedig egy azonos fajta szalámi különböző színű, az egyik zöld a másik barna. A ruha osztályon elég gyakori a rendetlenség. A pékárúnál előfordult a száraz zsömle. De ami pozitívum számukra az az hogy rendeznek nyereményjátékokat. Van pár ismerősöm aki már nyert ott nagyobb dolgot is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Véleményem

, 17 évvel ezelőtt

Imádok az Auchan-ban vásárolni, minden hónap elején amikor fizetés van az első dolgom elmenni a Budaörsi Auchan-ba, és jól bevásárolok, így a hónapban már csak apró dolgokat kell venni a hétköznapokra. Azt szeretem a legjobban benne, hogy nagyon nagy, így rengeteg áru fér el, a választék pedig óriási. A színvonal szerintem messze meghaladja a csíkos konkurenciát. Ha ide jövök akkor úgy készülök, hogy minimum 3-4 órás program lesz, hiszen inkább megnézek mindent, és olcsóbban megveszem minthogy hónap közben rohangáljak egyik boltból a másikba. Rengeteget lehet így spórolni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

auchan

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek a Budaörsi Auchanban vásárolni. Óriási áruház és mindent megkapok egy helyen. Az árak is elfogadhatók, és az áruház területén lévő kis boltok is nagyon tetszenek. Sok szép dolgot vásároltam már ezekben a kis üzltekben is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

szorgosak az eladók?

, 17 évvel ezelőtt

egyik nap mentem a sorok között és meg kérdeztem egy auchanos embert hogy merre vannak a könyvek és haragosan hozzám szólt:mennyen nézze meg!szóval bunkó volt!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

--

, 17 évvel ezelőtt

A budaörsi auchan nagyon jó!az eladók remekül végzik a dolgukat!remélem ez nem fog változni!csak mindig változtatnak pl:az áruk mindig máshol vannak! de mondom nagyon jó az auchan!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Budaörs Auchan

, 19 évvel ezelőtt

Budaörsön, és így az ottani Auchanban is azt szeretem, hogy gyakorlatilag annyi nagy cég települt ki oda egy-egy üzlettel, hogy egy nap, egy úttal mindent megvehetek. Az Auchanon belül lehetőségem van a háztartás mindennaapos használati tárgyait, elektromos gépeket, ajándékokat venni, úgy hogy közben megkóstolhatom a legújabb élelmiszereket a szervezett kóstolók alkalmával,de akár pizza szeletet vagy melegszendvicset is vehetek. Ha valami mégse volt az üzleten belül, még ugyanabban az épületben vehetek ruhát, cipőt, ebédet, ékszert, találok bankot is. A szomszédban pedig ott az Ikea.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

bevásárlóközpont

, 19 évvel ezelőtt

ha egyszerre szeretne az ember olcsón vásárolni,nézelődni,finomakat enni,akkor itt a helye. rengeteg finomság közül lehet válogatni,legyen az fagyi,süti,vagy étel. a választék nagy itt mindentbe tud szerezni az ember. a húsárujuk mindíg friss,guszta és igazán jó árban van
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Auchan Budaörs szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!