auchan
Mayer Edina , 17 évvel ezelőtt
Nagyon meg vagyok elégedve a budaörsi auchannal. Mindig nézem a reklámújságaikat, hogy milyen akcióik vannak, és meglepően olcsón tudják adni a márkás dolgokat is. Például pár évvel ezelőtt 3000 Ft-ért ott vettem a kappa táskámat, és azóta is jó, nem volt még vele gond. A bátyám ott vette a laptopját, amit azóta már lecserélt, de akkor semmi különösebb baj nem volt vele. Nyáron voltam legutóbb az auchanban, akkor épp az uniqum next-et reklámozták, és megkóstolhattam. Sajnos tól meleg volt, és hazafelé a kocsiban egész úton fájt a fejem :D Az auchanban szoktunk bevásárolni a nyári grill partikra, és úgy tervezem, hogy idén még karácsony előtt be szeretnék nézni, hátha találok a szeretteim közül valakinek valami aranyos kis ajándékot. Egyedül a dolgozókat kifogásolnám, ők sajnos nem mindig szakképzettek, nem ismerik a termékeket, és azt sem, hogy merre találjuk azokat. Ezen szerintem egy kicsit változtatni kellene, de egyébként meg vagyok elégedve az auchannal. Az árak kiválóak, csak úgy mint a termékeik. Tehát meg vagyok az auchannal elégedve