Anikó Szegedi , 11 március 2026
Nem túl kedvesek a kiszolgálók. Nagyon sokat csalódtam, mégis újra meg újra esélyt adok az ételeknek.
A krumplis tészra ehetetlen, savanyú, ronda a színe és felismerhetetlen az íze.
A pörkölt-nokedli elmegy, viszint 3500 Ft/adag, nagyon drága, nem ér annyit.
Előfordult, hogy nem azt kaptam, amit kértem. Nagyon ideges lettem. Babfőzelék helyett sárgaborsó főzelek volt a dobozban.
Tegnap paradicsomos húsgombócot kértem. 3 gombóc, nyers főtt burgonya és ami brutális: 3400 Ft volt egy adag. Nem volt finom, a gombóc, ízetlen, kemény és nem tűnt teljesen frissnek.
Azt érzem, hogy az embereknek lassan mindegy, hogy mit esznek. Elmúlt a minőségi igatán házias konyha igénye.
Ebben igazad van, ehetetlen, a mennyisége miatt. Nem lehet megenni, akkora az adag. De az íze, nagyon finom.