Vélemények a következő cégről: Bábelék Önkiszolgáló Étterem

Vélemény

, 11 március 2026

Nem túl kedvesek a kiszolgálók. Nagyon sokat csalódtam, mégis újra meg újra esélyt adok az ételeknek. A krumplis tészra ehetetlen, savanyú, ronda a színe és felismerhetetlen az íze. A pörkölt-nokedli elmegy, viszint 3500 Ft/adag, nagyon drága, nem ér annyit. Előfordult, hogy nem azt kaptam, amit kértem. Nagyon ideges lettem. Babfőzelék helyett sárgaborsó főzelek volt a dobozban. Tegnap paradicsomos húsgombócot kértem. 3 gombóc, nyers főtt burgonya és ami brutális: 3400 Ft volt egy adag. Nem volt finom, a gombóc, ízetlen, kemény és nem tűnt teljesen frissnek. Azt érzem, hogy az embereknek lassan mindegy, hogy mit esznek. Elmúlt a minőségi igatán házias konyha igénye.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 3 évvel ezelőtt

Tegnap, házhozszállítással rendeltem tőlük két adag májgombóc levest, egy adag rántott borjúlábat, egy adag cigánypecenyét és idénysalátát. A leves olyan savanyú volt, hogy ki kellett önteni a WC-be. A rántott borjúlábnak büdös étolaj szaga volt. Gondolom, többszörösen használt étoljajban volt megsütve. Bűzlött attól a tipikus vendéglátós olajszagtól. Ja, a panír kőkeményre sikeredett. A cigánypecsenyén lévő szalonna nem volt megsütve, a két adag idánysaláta pedig nyers és íztelen volt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Egy igazi magyar étterem!

, 16 évvel ezelőtt

Évek óta idejárok a belvárosból finomakat enni. Jellemző a magyar konyha ízvilága, kiválósága és a kétszemélyes adag. Vegáknak nem ajánlom (lenti komment) Ajánlom mindenkinek ki szereti a hasát!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

BÁBELÉK ÉTTEREM

, 16 évvel ezelőtt

Egy jóhangulatú étterem, óriási adagokkal, korrekt áron.Ízletes ételekkel, engem mindig elvarázsol. Köszönöm Pista Bátyám! Nagyon boldog és sikeres új évet kivánok Neked és családodnak!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

BÁBELÉK ÉTTEREM

, 17 évvel ezelőtt

3. éve járunk ebbe a házias kifőzdébe és egyszerűen leírhatatlan, hogy milyen finomakat főznek. Ekkora adagokkal én még nem találkoztam máshol, kb. 32 cm-es tányéron pupozva van egy adag. Tavaly óta már a karácsonyi beigliket és a halászlevet is náluk rendeljük, mert nagyon jó áraik vannak. A házi málnaszörpjük, a pitéjük a túrógombócuk pedig egyszerűen elvarázsol. Olyan barátságos itt mindenki, pedig 2009-ben sajnos ez már egyre ritkább. Itt mindenki nevet és viccelődik még este 8-9 órakor, pedig addigra már nagyon fáradtak. Aki még nem járt náluk, annak javaslom, hogy feltétlen térjen be hozzájuk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Bábelék Étterem

, 17 évvel ezelőtt

A lányom esküvőjére Bábel Pista készítette a vacsorát. Akkora rántott húsokat ott láttam először! A kutyusunk is hivatalos volt a vacsorára, a maradék húsokat neki is be kellett csomagolni elvitelre, mert nem tudta mind megenni ott a helyszínen, pedig nem törpe méretű :) Komolyra fordítva a szót: azóta már jártunk az étteremben is, hagyományos magyaros ételeket ehetünk rendkívül finom ízesítéssel, korrekt, megfizethető árakon, kulturált körülmények között. Aki egyszer megfordul ott, szívesen megy legközelebb is! Aki a Bábelék Étteremben tartja valamilyen rendezvényét (születésnap, esküvő, céges összejövetel, stb.), nem fog csalódni a színvonalban!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

konyha

, 18 évvel ezelőtt

ehettetlen
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Ebben igazad van, ehetetlen, a mennyisége miatt. Nem lehet megenni, akkora az adag. De az íze, nagyon finom.


Bábelék Étterem

, 19 évvel ezelőtt

Aki szereti a háziasízeket és a hatalmas adagokat, annak mindenképpen be kell ide térnie. Lehet elvitelre is kérni az ételekből. Itt nem ihatsz Colát, csak házi málnaszörpöt, de azután is megnyalod mind a 10 ujjadat. Komolyan mondom, hogy ilyen mennyiséget egy adagban sehol nem adnak és az árak valóban megfizethetőek. Élvezet hozzájuk betérni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Bábelék Önkiszolgáló Étterem szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!