Vélemények a következő cégről: Banki Hitel Károsultjainak Egyesülete

Vélemény

Érdeklődés

, 13 évvel ezelőtt

Azután érdeklődőm,hogy hol találok olyan jogi képviseletet akik átnézi a hitelszerződésemet,valamint,tájékoztatást ad a lehetséges per kimeneteléről,és mind ezért mennyit kell fizetnem.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hitelkarosultak

, 13 évvel ezelőtt

Csak duma az egész ....,nem mernek szembeszallni a nagy bankokkal enyi,
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

nem lgaz! segítettek


lakáshitel

, 13 évvel ezelőtt

Még nem tudok véleményt írni mert most lépek be először
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

A véleményezőknek

, 14 évvel ezelőtt

Gondolkodjon el minden elégedetlenkedő egy kicsit!!! Hitel Károsultak Egyesülete. Az egyesületekben legtöbbször önkéntesek dolgoznak, akik önkéntesen végzik a feladatot. Az egyesület nem állami szerv hogy fizetett munkatársai legyenek akik a telefonokat felveszik! Majd akkor ők is felveszik elsőre a telefont, ha esetleg Ön besegít önkéntes munkával a telefonfelvételekben és sok másban! Sok sikert a munkába!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Bankdiktatúra

, 15 évvel ezelőtt

ÁLLAMPOLGÁRI JAVASLAT A SZOCIÁLIS 2011 KONZULTÁCIÓHOZ Tisztelt Miniszterelnök Úr! Tisztelt Kormány! Hozzánk, állampolgárokhoz címzett (hamis?)reménykeltő levelük mind-mind az életünket megkeserítő gondokra kér választ! Ezt a választ adjuk meg néhány kiegészítéssel, hogy a sorsunkat illetően lehet-e reményünk. Azt gondoljuk, hogy a sokrétű kérdőívben a kérdések közül az alábbiak maradtak ki: 1. A szolgáltatók és a bankok a tartozásainkat mintegy áruba bocsátják és behajtó cégek a többször elszámolt tételekkel, irreálisan magas adminisztrációs díjjal és napi jegybanki alapkamattal a még fizetőképeseket, a fizetni akarókat hozzák olyan helyzetbe, hogy: - számukra véglegesen lehetetlenné válik az adósság rendezése; - örökös adósságcsapdába, bankok, fiskálisok rabszolgaságába kerül. 2. A bankok és a "behajtócégek" eljárásaik során, és különösen a bíróságok, alapjaiban sértik meg az egyénhez fűződő állampolgári jogokat. Úgy és olyan módon döntenek az érintettek nélkül, hogy az sérti az egyéni szabadság fogalmát is! Hol itt a demokrácia, amely állítólag jobb mint a szocializmus? 3. A kérdőívben a kérdések közül véletlenül kimaradt, hogy konkrétan a devizahitelek kamat- és egyéb ki nem számítható költségei oly mértékben emelkednek a szerződés egyoldalú módosításával, hogy sok honfitársunk ezért válik fizetőképtelenné. Továbbá az áramszolgáltatók és a gázszolgáltatók számláiban megjelölt számítások követhetetlenek és ezzel az állampolgárt kiszolgáltatott helyzetbe hozzák, arról nem beszélve, hogy tömegek félrevezetéséről, becsületes emberek százezreinek szisztematikus, körmönfont becsapásáról van szó. 4. Súlyos egyéni jogokat sértő a végrehajtók eljárása, tisztelet az igen kevés kivételnek. Itt kell megjegyezni, hogy a nehéz helyzetbe kerültek a hónapokig egy, fillért sem vehetnek ki bankszámláikról, mert azt 100 % - n lefoglalják. Ezzel a súlyos helyzetbe került emberek tömegei nem a megoldás, hanem a szociális gettólétbe kerülnek. Azt feltételezzük mi állampolgárok, hogy a kormány akarata az, hallgassuk meg egymást új és hiteles módon, szakítva a múltbéli gyakorlattal. Azt is feltételezzük, hogy a kormány " érdekéből fakadóan " figyelembe veszi ezen javasolt kérdések szociális konzultációban történő megtárgyalását, amely a megoldást meghozza. Tisztelt Miniszterelnök Úr! Tisztelt Kormány! Köszönjük, ha meghallgattak és igazolják, hogy a mai, valóban jobb, igazságosabb, emberibb és a jövőt biztosító demokrácia, mint az 1989. év előtti volt. Mert eddig ezt (JOGGAL!!!) nem így éreztük! Szerintünk tettekben és nem dodonai politikai dumában él a demokrácia! Népi Egység Mozgalom! Ha egyetértesz, és segíteni szeretnél sok, sok emberen, akkor, nyomtasd ki és küld el a kormány által küldött borítékba. Teheted név és cím nélkül is! Köszönjük, sokak nevében!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Eladósodás

, 15 évvel ezelőtt

Károsult vagyok, szeretném tudni, hogy tudnak-e segíteni? Ha valakin már segítettek, kérem írjon nekem: [email protected] megköszönném. Üdv. B. Mária
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Pénzt azért amiért tanácsot kész tőllük furcsa!!

, 15 évvel ezelőtt

Nekem felvették a telefont és remélem nem potyára fogok kifizetni nekik 2ezertől 10 000 ft!ot
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

BHKE elérhetőség

, 16 évvel ezelőtt

Tény és való, hogy nem könnyű felvenni velük a kapcsolatot, de voltam náluk és minden rendben volt. A telefonok tényleg állandóan csörögnek. Ajánlom mindenkinek, hogy a budapesti számokat (061-220-3170, 061-273-1018, 0670-341-6075) hívogassa és ha elsőre nem is, de 3. 4. próbálkozásra felveszik
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

BHKE

, 16 évvel ezelőtt

Évekkel ezelőtt vállalták két ügyemet is. SIKERESEN végződött minden fél számára. Én most is elértem a Társaságot, igaz, én budapesti vagyok. Tanácsként irom, érdemes a budapesti számot hivni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

banki hitelek

, 16 évvel ezelőtt

a cég létezik, sok a károsult és nehezen elérhetők,de van megoldás, én tudom és ha kell én mindenkinek segítek [email protected]
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Én szeretném,ha tájékoztatnál.Nagy a baj nálunk is,már felmondták a jelzáloghitelünket,négyen kerülünk utcára.Munkám nincs,nem tudom mit tegyek.öt évig fizettem,bele is rokkantam,de mostanra már nem megy. Kérlek,ha van valami ötleted,írj az e-mail címemere: [email protected] Köszönettel:Varga Ildikó

Sziasztok!!Nekem nagy problémám van másfél éve nincs fizetve a hitelem,svájci frank alapú.Biróságra vittem az ügyet,a tartozást nem én csináltam.Közjegyzöi okiratban felmondták,végrehajtás alatt áll.Hogyan tudnának nekem segiteni??


CHF HITEL ÁTSZÁMOLÁSA

, 16 évvel ezelőtt

szerintem NEM LÉTEZIK EZ A TELEFONSZÁM. SOSEM VESZI FEL CSAK KAMU AZ EGÉSZ- DEBRECEN.2010.09 08
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

HITEL

, 16 évvel ezelőtt

SAJNOS HOGY CSATLAKOZOM AZ ELŐTTEM SZOLOKHOZ, MIVEL EZ MIND IGY VAN AHOGY IRJÁK NAGYON JO A NEVÜK ÉS BIZTATO SZAVAK , """DE NEM LÉTEZIK A SEGITSÉGÜK ÉS TELEFONT IS HA FELVESZIK CSAK DUMA ,DUMA SEGITSÉG MEG AZ ABALAKBAN VAN!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Bank és jog karöltve

, 16 évvel ezelőtt

Álam és a jog a bankokalt karöltve teljesen kizsigereli az ország alsob bolgozo rétegeit pedig nemis ojan régen az álam ami adoink boll adot a bankok nak több miliárdot hogy tönkrene menjenek csak aszt szeretném tudni hogy ök mikor fogják eszt visza adni nekik ki számol fel kamatot és menyit fizetekvisza egyáltalán mert a tőrlesztés vagy a kamatot igennagyon tudják emelni de ha emelik a kamatokat akort hoválet azok amiliárdok amit a adofizetök pénzéböl kaptak hoválet vagy elosztoták magukkösz mint nyereséget énmeg a csöd szélénálok eben az országban az álami tisztviselök meg a bankok élnek jol a kisember meg dögöljön meg
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

telefon

, 16 évvel ezelőtt

Sosem veszik fel a telefont!!!:(
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

azok a bankok

, 16 évvel ezelőtt

hát én sem tudok kapcsolatba lépni velük,pedig égető nagy szükségem lenne rájuk
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

hol a cég?

, 17 évvel ezelőtt

Ez legalább olyan szélhámosság, mint amit a bankok művelnek. Alátámasztom a beirt megjegyzést, a telefont senki nem veszi fel.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Banki hitel

, 17 évvel ezelőtt

Nem tudom, létezik e a honlapon szereplő Egyesület. A telefont nem veszik fel, csak fax hangot hallani. Akkor kihez lehet fordulni segítségért?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Banki Hitel Károsultjainak Egyesülete szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!