Vélemények a következő cégről: Dr. Deák és Társa Végrehajtó iroda

Vélemény

, 19 február 2025

Nekem sikerek volt, mert felvették a telefont
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 3 évvel ezelőtt

Hát ez nem végrehajtó hanem rosszabb mint egy uzsorás elérni őket lehetetlen lefoglalni papíron meg befagyaztani nagyon tud de felvenni a telefont vagy személyesen elérni nem lehet soha ez végrehajtó hát nem csak a pénzt húzza az emberektől
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 3 évvel ezelőtt

Hiába hívom, mindig foglalt
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 3 évvel ezelőtt

Ez egy majomparádé társaság. Kaptam egy 15 ezer forintos bírságot a bíróságtól mert nem vittem be az autómat árverésre. Az érdekesség az hogy nincs autóm nem is volt soha. Olyan helyre küldenek értesítéseket ahol soha nem éltem. A cégemtől kapok leveleket amiben arról tájékoztat a cég hogy tiltják majd a fizetésem az érdekes hogy abban a levélben olyan cím szerepel ahol sohasem éltem. Egy csaló banda az egész. Lehúzzák az embert ahol tudják. De perre megyek velük és ők fogják meg szívni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nagyon helyes .. Akkor már ketten vagyunk


, 5 évvel ezelőtt

Lehetetlen elérni es ügyet inés ügyet intézni velük ...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

Soha senki nem reagál telefonhíváskor! "Probálja meg később!!!"
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

sajnos 2 napja nem érem el telefonon őket állandó foglaltat jelez
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Ez szép! Nem semmi remélem hogy, a holnapi nap folyamán én sikkerel járók mert tudomásom szerint állandóan foglaltalt jelez! Esetleg email cím nincs?


Írjon véleményt a(z) Dr. Deák és Társa Végrehajtó iroda szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!