Hát ez nem végrehajtó hanem rosszabb mint egy uzsorás elérni őket lehetetlen lefoglalni papíron meg befagyaztani nagyon tud de felvenni a telefont vagy személyesen elérni nem lehet soha ez végrehajtó hát nem csak a pénzt húzza az emberektől
Ez egy majomparádé társaság. Kaptam egy 15 ezer forintos bírságot a bíróságtól mert nem vittem be az autómat árverésre.
Az érdekesség az hogy nincs autóm nem is volt soha. Olyan helyre küldenek értesítéseket ahol soha nem éltem. A cégemtől kapok leveleket amiben arról tájékoztat a cég hogy tiltják majd a fizetésem az érdekes hogy abban a levélben olyan cím szerepel ahol sohasem éltem. Egy csaló banda az egész. Lehúzzák az embert ahol tudják. De perre megyek velük és ők fogják meg szívni.
Nagyon helyes .. Akkor már ketten vagyunk