kavéfőző
Bódig Péter , 15 évvel ezelőtt
többször volt már javításon a kávéfőző, bizonyosan nem megbízható konstrukció. Két héten belül ugyanazzal a hibával volt javításon nem is kellett fizetnem az utóbbiért. Amikor a gépet megpróbálta a szervíz alkalmazottja beüzemelni, nem főzte le a kávét. Ezt szóvá tettem, hogy ezt így nem viszem el. A válasz az volt, hogy tudnak vele mit kezdeni, a javítás után jó volt. Ezen felül láttam, hogy a csepptálca és a gőzfúvóka mocskos, nem tisztították le. Miután ezt szóvá tettem, az alkalmazott annyit fűzött hozzá, hogy ez a javítással jár, de ha gondolom letörli. Mondtam, köszönöm nem kell. Itthon vettem észre, hogy nem kosz van a csepptálca fémburkolatán, hanem a gőzölésnél nem rakott a szervízes semmi edényt a fúvóka alá és a gőz bemattította az egészet. Köszönöm.
Kedves Vivien! A pontosítás kedvéért 3 órás időintervallum volt megbeszélve, melyből 1.5 óra eltelt amikor próbálták lemondani a címet, amikor már ezzel egy időben a szerelő a kapuban állt ezt foto dokumentáció is rögzítette. Értem hogy van fontossági sorrend, természetes hogy az egészség mindennél előrébb való, de akkor meg tudomásul kell venni hogy ha nem történik meg a lemondás akkor a szakember odaérkezhet mely következtében költség merül fel. Az hogy meg kit minek nevezünk nem releváns és nem helyt álló amiket állít, a hölggyel egyetlen telefonbeszélgetés sem történt tehát nem releváns az információ. Ajánlottam új időpontot, mely a bejelentőnek nem felelt meg, mert sokára van. Cégünk 1 napra adta az első időpontot, mely az Ügyfél miatt hiusult meg, mégis az ügyfél van felháborodva. Kérem mindenki döntse el saját maga.