Vélemények a következő cégről: ELEKTRO-B Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Vélemény

, 4 évvel ezelőtt

Kivel is kéne felvennem az első kontaktot?Nem azzal aki a jótállást adja?Ők irányítottak ehhez a céghez,én kérek elnézést hogy felkerestem Önöket...Az hogy Önök intézik a csere utalványt,az nem azt jelenti,hogy Ön bármikor is megengedhetné azt,hogy ilyen lekezelő módon beszéljen bárkivel is.És úgy látom a cég értékelésénél,hogy nem én vagyok az egyetlen,aki ezt szóvá teszi.Ezt jeleztem is a márka cég felé,ugyanis velük is nekem kellett felvennem a kapcsolatot.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Konyhai gépeket rendeltünk, nagyon gyorsan kiszállították. Csak ajánlani tudom őket.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Kritikán aluliak! Megbeszéltünk egy időpontot, megkaptunk egy 4 órás időintervallumot a kiszállásra, de a gyermekemet orvoshoz kellett vinni. Ezt jeleztük, mire mindenféle hazugok és szemetek voltunk!!!!! Szégyen és gyalázat ez a hozzáállás! Ahogy én sem oszthatom be a szakember idejét úgy ő sem az enyémet! És tiszta sor, hogy mi fizetünk plusz kiszállási díjat, de van egy fontossági sorrend!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
ELEKTRO-B Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. Cég

Kedves Vivien! A pontosítás kedvéért 3 órás időintervallum volt megbeszélve, melyből 1.5 óra eltelt amikor próbálták lemondani a címet, amikor már ezzel egy időben a szerelő a kapuban állt ezt foto dokumentáció is rögzítette. Értem hogy van fontossági sorrend, természetes hogy az egészség mindennél előrébb való, de akkor meg tudomásul kell venni hogy ha nem történik meg a lemondás akkor a szakember odaérkezhet mely következtében költség merül fel. Az hogy meg kit minek nevezünk nem releváns és nem helyt álló amiket állít, a hölggyel egyetlen telefonbeszélgetés sem történt tehát nem releváns az információ. Ajánlottam új időpontot, mely a bejelentőnek nem felelt meg, mert sokára van. Cégünk 1 napra adta az első időpontot, mely az Ügyfél miatt hiusult meg, mégis az ügyfél van felháborodva. Kérem mindenki döntse el saját maga.


, 6 évvel ezelőtt

Egy üzletben vásárol mikro elromlott,( a tányér alatti csillag lángra kapott és szó szerint lángolt) természetesen az üzletbe vittem vissza. Ők küldték a szervízbe javittatni. visszaküldték a mikrot minden munkalap ,papír nélkül nem megjavítva. Természetesen nem hoztam el kértem a munkalapot meg a javítást. Másnap szoltak az üzletből hogy nem javították meg de meg sem indokolták. Felhívtam a szervízt az üzletből közölték át sem vtték a készüléket, mert nem volt megfelelően csomagolva és koszos. Megjegyzem 10 hónapja használom a mikrot heti takarítással. Nincsenek rajta belesült levakarhatatlan ráégett maradványok. Kb. 2 napos használati kisebb jelek láthatóak rajta. De 2 hetet az üzletben állt.Az üzletből egyből a szervízbe vittem a készüléket és kértem, hogy adják írásban, hogy miért nem javítják meg a készüléket. Ezt nem voltak hajlandóak.Pedig kötelességük megindokolni írásban. És azt mondták biztos olaj zsír égett oda.Kérdezem én hova?? A tányér alá hogy tudna zsír befojni a csillagon belülre? Átvittem a másik szervízbe ahol késséggel átvették a készüléket garanciális javításra.Ennyit a tatai üzletről. Természetesen a vásárlók könyvét nem hagytam üresen ! Mellesleg a jelen járványügyi szabályokat sem tartják be a tatai üzletben.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 9 évvel ezelőtt

Márkás kávéfőzőt vittem javításra, mert nem folyt ki a nedű. 3810Ft kifizetése után tudtam meg , hogy szivattyúhibás a készülék, aminek a javítása potom 14ezer Ft. lenne. Nem kértem! Mint utóbb, kiderült vízkőmaradvány okozta a dugulást, ami egy pohár citromsavas lével közömbösítve lett, s láss csodát a kávéfőző újra működőképes. Ha a szerviz valóban kicseréli a szivattyút, akkor is valóban jó lett volna, csak 14 ezer Ft.-om bánná! Nem szedték szét a szivattyút, hogy megnézzék mi okozza a hibát, de a 3810Ft.-t elkérték. Ez, így RABLÁS!!! Felületes véleményt egy magára valamit is adó szerviz NEM tesz. A Szervizet NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

kavéfőző

, 15 évvel ezelőtt

többször volt már javításon a kávéfőző, bizonyosan nem megbízható konstrukció. Két héten belül ugyanazzal a hibával volt javításon nem is kellett fizetnem az utóbbiért. Amikor a gépet megpróbálta a szervíz alkalmazottja beüzemelni, nem főzte le a kávét. Ezt szóvá tettem, hogy ezt így nem viszem el. A válasz az volt, hogy tudnak vele mit kezdeni, a javítás után jó volt. Ezen felül láttam, hogy a csepptálca és a gőzfúvóka mocskos, nem tisztították le. Miután ezt szóvá tettem, az alkalmazott annyit fűzött hozzá, hogy ez a javítással jár, de ha gondolom letörli. Mondtam, köszönöm nem kell. Itthon vettem észre, hogy nem kosz van a csepptálca fémburkolatán, hanem a gőzölésnél nem rakott a szervízes semmi edényt a fúvóka alá és a gőz bemattította az egészet. Köszönöm.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szervíz

, 17 évvel ezelőtt

A régi mosógépemet itt javítattam meg!Nagyon gyorsak voltak haza se kellett jönnöm még otvoltam megcsinálták!A gép azóta is működik nagyon jó munkát végeztek !Nagyon profik!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) ELEKTRO-B Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!