Vélemények a következő cégről: Európa Hotel

Vélemény

szállás

, 13 évvel ezelőtt

Nagyon jól éreztük magunkat,másodszorra szálltunk meg itt,de jövőre is ide szeretnénk menni!Külön köszönet a szakácsnak a finom és bőséges ennivalókért!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

szállás

, 14 évvel ezelőtt

Nagyon tetszett a szálloda,a személyzet figyelmes volt,a szobánk egyszerű, a célnak megfelelő volt!!!A reggeli és a vacsora nagyon finom és kielégítö volt!!!!Jövőre is ide megyünk!Köszönjük!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hotel

, 17 évvel ezelőtt

Egy éjszakát töltöttem el a hotelban. Tiszta ápolt szobát kaptam,bár ahhoz képest hogy hotel elég kicsi volt a hely.Viszont a nagy előnye ha valaki messziről érkezik és itt szál meg: 10 méterre van a Rendőr-főkapitányság, így egy kicsit biztonságban érezheti magát. A kiszolgálásról nem tudok véleményt mondani. Összevetve rövid látogatásokra ideális a szállás.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

szállás

, 17 évvel ezelőtt

Egyszer töltöttem el itt a párommal egy éjszakát, mikor átutazóban voltunk Nyíregyházán. Bár nem a legcsendesebb helyen található, ahhoz képest mégis egész nyugodt és zajtalan. A kiszolgálás kifogástalan, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Még az árak sem voltak olyan égbemenőek, egészen reálisak, sőt, talán a szolgáltatásokhoz képest kicsit olcsó is. Az előttem lévőkhöz csatlakzova én is csak ajánlani tudom - főleg átutazóknak - mert azért nem egy wellness-hotel :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Kellemes környezet

, 17 évvel ezelőtt

Egy kicsit forgalmas helyen van, de nagyon kellemes környezetben. A szálloda jól néz ki!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Rendőrséggel szemben

, 19 évvel ezelőtt

Én régen részt vettem egy sorsoláson és ebben a hotelban nyertem egy hétvégét a párommal. Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással. Nagyon szép helyen aludtunk. Biztonságban éreztük magunkat mert a rendőrség a szomszédságban volt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hotel

, 19 évvel ezelőtt

Jó nyugod helyen van ez a hotel. Mindenki biztosan megtalálja az univerzum üzletház mögöt. Nincs elbujva.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

hotel

, 19 évvel ezelőtt

Jó helyen fekszek, bár nekem kissé zajos. Udvarias és diszkrét. Tiszta szobák, korrekt árak és kiszolgálás. Átutazóban lévőknek kiváló. Könnyen megközelíthető, a város szívében van.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Európa Hotel szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!