szállás
steiner , 17 évvel ezelőtt
Egyszer töltöttem el itt a párommal egy éjszakát, mikor átutazóban voltunk Nyíregyházán.
Bár nem a legcsendesebb helyen található, ahhoz képest mégis egész nyugodt és zajtalan. A kiszolgálás kifogástalan, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Még az árak sem voltak olyan égbemenőek, egészen reálisak, sőt, talán a szolgáltatásokhoz képest kicsit olcsó is.
Az előttem lévőkhöz csatlakzova én is csak ajánlani tudom - főleg átutazóknak - mert azért nem egy wellness-hotel :)