vásárlás
Trungelné Csige Erzsébet , 13 évvel ezelőtt
Köszöntöm kedves mindendnyájukat!
Bátran mondhatom, hogy régi vásárlója vagyok a Falko Depo Bútor, lap és szabászat, front és egyéb kiegészítőket forgalmazó Kft.-nek, mert már akkor is a megrendelője voltam, amikor még nem volt meg ez a mostani szép, tágas, bő választékkal rendelkező telephely és bolt. Velem minden esetben korrektek voltak, és ami lényeges, az áraik elérhetőek egy átlag jövedelmű ember számára. Én, és most már a családom is első sorban tőlük vásárol.
Köszönöm mindnyájunk nevében a figyelmes, korrekt kiszolgálást.