Vélemények a következő cégről: Flextronics International Kft.

Vélemény

, 6 évvel ezelőtt

ma sajnos jelentkeztem a teszt jol sikerült a beszélgetésnél kiderült mivel két éve már dolgoztam a cégnél akkor 4 hetet ezt akkor48000ft ra honorálták ,az utolso nap ,a kártya nem engedett ve,közölték velem nem feleltem meg a követelményeknek. Ma az interju alatt kérdezték dolgoztam itt miért küldtek el mondtam nem tudom azota sem tudom miért mondtam ma sem tudom,rá egy orára közlik nem feleltem meg az elvárásaiknak probáljam meg fél év mulva
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 8 évvel ezelőtt

Bihari Ferenc vagyok,eddig ez a legjobb cég ahol életemben dolgoztam nagyon jó ez a cég és még a mai napig szomorkodom hogy eljöttem,itt tényleg egy család ez a cég ide megéri jönni dolgozni le a kalappal a cég előtt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Zalaegerszeg

, 9 évvel ezelőtt

"Őszinte leszek! 5 éve dolgozom a cégnél és soha ennyire megalázva nem éreztem magam mint most! A cégünk éves szintű árbevétele meghaladja a 200 millió dollárt és köszönetként utaltak karácsonyra 300-400 forint prémiumot az operátoroknak. Én úgy érzem hogy mi ennél többet tettünk a cég sikeréért. Ez felért egy arcon köpéssel! Ez a cég kihasználja azt hogy a környéken kevés a munkalehetőség ezért az operátoroknak szánalmasan kevés fizetést adnak ráadásul még fenyegetőznek ha valaki ezek után nem vállalja a túlórákat! Az újságban mért nem írnak arról is a sikerek mellett hogy a munkásoknak mi jutott a nyereségből? Ugyanis sokfelé hallani hogy más cégeknél legalább karácsonyra nagyobb összeget kaptak a dolgozók az egész éves kitartó munkájukért! Itt az operátorok egyáltalán nincsenek megbecsülve. Sőt... A lényeg hogy egyes beosztásban dolgozók pofátlan összegeket keresnek fele annyi munkával. :( Boldog Karácsonyt!!!" Számolni kellene. Ha csak 130 ezres nettó bérrel számolok és 1800 as ember számmal akkor az is jóval több mint 2 340 000 000 kiadás a cégnek egy évben. De természetesen ez csak megközelítésként írtam. Ugyanis vannak munkakörök, ahol a 130 nettónál többet adnak. Nem beszélve a mérnökök kifizetését. Nem értem, hogy miért keveslik az emberek az itteni fizetéseket. 8 általánossal sehol máshol nem adnak ennyit, legfeljebb feketén. A legnehezebb munkákat a cégben a mérnökök végzik, ők sem kapnak milliókat... Emellett ugye van ára a cég által használt gépeknek is, valamint azoknak a karbantartásának is, ahogy az alkatrészeknek is, amit használunk. A munkahelyről csak annyit, hogy nem vagyok itt sok ideje, de korrekt hely. A sorvezető nagyon normális, a betanítást 5*-al értékelném, mert mindent elmagyaráztak. Ha kérdésünk van segítőkészen válaszolnak. Egyedül az nem szimpatikus, hogy a köpenyemet nem hozhatom haza saját magam kimosni. En alaposabban szeretem kivasalni a ruháim :D
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Összeszerelő Munkaadó - Tab A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: általános iskola. Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, Tutimunkak - 3 napja - állásajánlat mentése - e-mail - egyebek.. sehol senki nem elerhetö
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

szep napot sajnalattal veszem eszre hogy egyik telefon szemukon sem lehet elerni a ceget a 0684526000 sehol senki a 0680201052 szinten sehol senki
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Ahogy ez 2 évvel később sincs másként.. Senki meg nem mozdul a telefonért ha csörög.. Pedig azt gondolom a mai világban ez luxus!!!!


, 11 évvel ezelőtt

nagyon jo vallalatnak tunik ,de sajnos a munka lehetosegeket kivul allo magan munka kozvetitoknek adjak ki ,akik eldontik ki alkalmas ki nem a munkara.ez sajnos nagyon rossz otlet a ceg reszerol ,igy a cegen kivul mas idegenek jutnak hozza szemelyes informaciokhoz pl:onelet rajzi adatok es sokan vissza is elnek ezzel. eddig legalabb 3 ilyen munkakozvetitovel volt targyalasa a lanyaimnak de eldontottek egy teszt iras utan hogy nem alkalmasak, gondolom a jutalek miatt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 12 évvel ezelőtt

Őszinte leszek! 5 éve dolgozom a cégnél és soha ennyire megalázva nem éreztem magam mint most! A cégünk éves szintű árbevétele meghaladja a 200 millió dollárt és köszönetként utaltak karácsonyra 300-400 forint prémiumot az operátoroknak. Én úgy érzem hogy mi ennél többet tettünk a cég sikeréért. Ez felért egy arcon köpéssel! Ez a cég kihasználja azt hogy a környéken kevés a munkalehetőség ezért az operátoroknak szánalmasan kevés fizetést adnak ráadásul még fenyegetőznek ha valaki ezek után nem vállalja a túlórákat! Az újságban mért nem írnak arról is a sikerek mellett hogy a munkásoknak mi jutott a nyereségből? Ugyanis sokfelé hallani hogy más cégeknél legalább karácsonyra nagyobb összeget kaptak a dolgozók az egész éves kitartó munkájukért! Itt az operátorok egyáltalán nincsenek megbecsülve. Sőt... A lényeg hogy egyes beosztásban dolgozók pofátlan összegeket keresnek fele annyi munkával. :( Boldog Karácsonyt!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Klassz hely,jó csapat

, 14 évvel ezelőtt

Hát ahogy olvasom vannak bőven negatív véleményetek!Én csak annyit tudok mondani ezzel kapcsoltaban,hogy mindenhol vannak és lesznek is olyan munkatársak vsgy felettesek akikkel nem lehet kijönni,de én 3.hónapja dolgozom a Tabi flexben és nem bánom!Vannak szívások,szigorítások de belefér!Aki erős ember és ki áll a maga igazáért az nem elveszett itt!Oda kell a munkára figyelni,betartani az elvárásokat és nem kell gyomorideggel bemenni!Én klassz csapatban vagyok,szeretek itt dolgozni!Nem ez élmaim munkája,de ez az első hely ahova nem sírva indulok el!Nem mondok rosszat erről a helyről!:) Én ajánlani tudom mindenkinek!:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 14 évvel ezelőtt

Én 11 évig dolgoztam a cégnél,de akkor még szerettem bejárni dolgozni.Megbecsültek minket s a sorvezetők is normálisak voltak.de most,csak olvasom hogy más mit ir a cégről s elszomorodok.Csak az a szomorú dolog hogy 8 évvel többet kaptam mint most az emberek.DE én örülök hogy már nem dolgozok ott.El kellett jönöm az országból mert különben éhen haltam volna.Én már 3 éve kint élek.sajnos,mert otthon nincs munka.Csak sajnálom akik a cégnél vannak,ennyi pénzért dolgozni.UNDORITÓ.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

sárvári munka

, 14 évvel ezelőtt

Én holnap megyek Sárvárra tesztet írni. Nem tudom mire számítsak ott. Kíváncsian várom a munkát is. 1,5 éve munkanélküli vagyok. Munkaalkalmassági sajnos nem tudom mit néznek ha van és mennyire szigorúak e tekintetben.Hiányzásokban. Valakinek van tapasztalata ?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MIÉRT????

, 15 évvel ezelőtt

A párommal ketten mentünk Zalaegerszegre, sikeres tesztet írtunk, megfeleltünk az egészségügyi alkalmasságin, szerződést kötöttünk, beköltöztünk egy lakás egyik szobájába, ahol mindössze két ágy volt, de nem bántuk, boldogok voltunk, mert azt mondták pár nap és kezdhetünk dolgozni. És azután.... Jött a fekete leves. Tegnap felhívott egy nő, hogy majd csak januártól lesz munka, ha lesz... Egy hét alatt feléltük a kis pénzünket, és most közlik velünk, hogy még sem kellünk... Enyhén szólva undorító magatartás...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

munkaállapot

, 15 évvel ezelőtt

szégyeljék magukat visszaélnek hogy magyarok akarnak dolgozni ha igy viselkednek a dolgozókkal senki nem marad és mehetnek haza. ahogy az emberekkel bánnak önérzetükben gázolva mit kébzelnek magukról. sz,,,,,t cég mindenki kerülje el .
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Tapasztalat

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok! Látom sok negatív vélemény van itt az oldalon! De sajnos sokan elfelejtitek, hogy a mai világban nagyon nehéz munkát találni, azt kell szeretni, és megbecsülni ami van. A lázongó embereket nem sok helyen szeretik, mivel mindenki pótolható! A végzettségekről meg annyit én nekem 2 szakmunkás végzettségem van, nincs érettségim de mégis sorvezető lettem, 2 éves operátori munka után felkértek rá a Samsungban. Sose húztam a szám ha csíkokat kellett kaparnom, vagy fel kellett mosnom, vagy 1 nap 5 féle helyre tettek, sőt még jó is volt egy kis változatosság időmbe bele fért :) És itt lehet 50 éves valaki vagy 30 egyformán el kell végezni a ránk bízott munkát! Alám 24 ember tartozott, idősebb fiatalabb nem tettem különbséget! A soromon volt aki szeretett, és aki nem de ez így volt természetes, irigyek meg mindenhol vannak. Mikor elbúcsúztam gyermekvállalás miatt egy nagyon szép aranykarkötővel ajándékoztak meg. Soha nem fogom őket elfelejteni, nagyon szerettem ott dolgozni, és remélem fogok is! Ha már nem is ott de csakis gyári Operátori szerelősori munkakörben vagy szintén sorvezetőként. Én csak annyit ajánlok mindenkinek becsüljétek meg azt ami van.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Zalaegerszeg

, 16 évvel ezelőtt

Nos a zalaegerszegi gyárról itt olvashattok érdekességeket: http://flexvsnokia.tk
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

hmmm

, 16 évvel ezelőtt

Hmmm :) Én is dolgoztam ennél a cégnél jee! Tabon..! Az első 3 hónapban gyomorideggel jártam dolgozni...mindenáron felakartam mondani, de sajnos nem lehetett a pénz miatt :( Utána szerencsére normális csoport vezetőnk lett..akivel 1 évig dolgoztunk, nagyon jó bandába együtt...! ÉS hogy mennyire korrekt az egész?! Hát semennyire...! 3 műszak volt...a mienk volt a legjobb táblázat szerint is....! De ez a kettő másik műszak vezetőjének szurta a szemét, hozzáteszem végzetség: 8 általános...! ÉS a mi bandánkat szétszedték...! Nagyon sokan utcára kerültek, a másik része, meg a gyár több pontján szét szórva...! No Comment...! Csak ennyit tudok mondani...! Itt tényleg csak az jut jó pozícióba, akinek nagyon hosszú a nyelve...! És nem lényeg, hogy semmilyen iskolája nincs, semmi nyelv tudás...! Jól tudjon helyezkedni...! Ennyi a lényeg...!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Megalázó

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok! Ne bánjátok, ha nem vesznek fel Titeket ehhez a céghez!!! Én jelenleg tanulok munka mellett, és mihelyt meglesz a szakképesítésem megyek erről a helyről, most csak azért vagyok itt, hogy legyen munkahelyem/fizetésem. Ha 3 napig beteg vagy 10-20 ezer forinttal kevesebbet adnak, folyamatosan figyelnek, hibákat keresnek, fényképeznek, hogy a felvételinél kihangsúlyozott teljesítménybónuszt elvehessék. Ugyanazt a munkakört végzők bruttó fizetése közt több tízezer forintos eltérések vannak. In-Kal security védi a céget... Látni itt gyalog érkező mozgássérült dolgozót, 40 milliós sportkocsival érkező 23 éves 110 kilós irodai dolgozót. Vannak ugyebár a 8 általánossal felvett érettségizett soron dolgozók, és vannak a seggnyaló, az embereket megalázó, lek...vezetők/ műszakvezetők/ termelési és egyéb managerek! Ha jól végzed a munkád, és nem találnak hibát, akkor jobb esetben feleslegesen elrendelnek csütörtök-péntekre 18-06 óráig túlórát. Így legalább abban a hónapban több fizetést kapsz 3-4 ezressel! Mindenhol táblákat látsz mosolygó kínaiakkal és négerekkel, hogy "a jogszerűség az egyetlen járható út; nemcsak törvényesen, hanem helyesen is cselekszünk; nálunk az ember az első; a kultúrára építünk..." És például, ha egy többször megalázott, megfenyegetett dolgozó felmondása előtt kárt tesz valamiben, akkor azt az ott maradó dolgozók béréből vonják le. Óngőz-elszívó berendezések nem mind működnek, egészségtelen az egész hely, tüdőszűrő leletet már lassan 2 éve nem kérnek. És búcsúzóul még annyit, hogy felvétel után 2 tanárnő tart tréningeket, amelyeken őszinte stílusban, nagyon hihetően mindent úgy állítanak be, hogy előreléphet, aki jól dolgozik, hitegetnek, hogy ha mondjuk egyetemista vagy, add be az önéletrajzod és elhelyezkedhetsz más területen is, de a soron való kezdés előtt közlik, hogy mindent megpróbáltak, de sajnos nem sikerült semmit intézni. Nehéz naponta egy ilyen mocskos helyre bejárni, de sajnos aki 3-4 hónapig nem talált munkát, pedig elküldte önéletrajzát 50-60 helyre, annak maradnia kell. Hiába a felsőfokú német nyelvvizsga, és az intelligencia, aki nem bunkó és seggnyaló, azt ahol tudják megpróbálják megalázni!!! Bocs az őszinte szavakért, de az igazság/tények nem bántanak senkit szerintem!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

:(

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok!!! Hát mit is mondhatnék a Zegi flexről.....???Szörnyű dolgok mennek ott az biztos.........beléptető kártyák minden hová és sokszor be sem enged még a főbejáratos kapun sem,kifelé menet meg a biztonsági kapun csipogsz be,akár milyen pici fém is van nálad,pedig egy légmentes zacsiban viheted be a cuccaidata belső részre ami nem más mint apró pénz,toll,pappír zsepik esetleg és a jelenlétí íved.....köpenyt muszáj viselni fényképes kitűzővel és a kényelmetlen szandált vagy papucsot:(ezk még oké is,4 műszak 8 órában és 60ezer ft-os fizetések na ez már röhej,hogy még a minimál bért sem éri el a kézhez kapott fizetés,de még jó ez is elfogatható valamilyen szintem hiszen fizessenek a lényeg az........egész 8 órában 30 p-e szünet van és míg a biztonsági kapukon kimész marad kb a 30 p-ből 10 p-ed egy napra,a gyártósoroktól kezdve a a gépkezelőig egész nap állni kell....oké még ez is érthető igaz az ember lábának izmai begyulladnak a sok állástól és a kényelmetlen szandál vagy papucstól.......de engem nem is ezek akasztottak ki hiszen ,tűrni mindenki tud és alkalmaszkodni is.....de mikor egy sorvezető mögötted áll és szid,mikor már 8 órán keresztül mást sem csinál mint ordít veled és megaláz,na ez nálam kicseszte a biztosítékot........Rabszolga sor ami bent megy a gyárban.........Aki oda jön melózni annak tűrni-e kell sajna és megalázkodni.........
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hogy neked mennyi gondod van ezzel a céggel én is dolgoztam és visszamenék akár azonnal, ha lenne szállás lehetőség. Én szerettem ott lenni Zalaegerszegen és a kártyám működött mindenhol ahhol kelet és a biztonsági kapun sem volt probléma kilépni csak neked. Meg nem 60 ezer forintért dolgoztam, ha nem 100-110 ezer forintért javítóként és ha lenne most lehetőség vissza menni azonnal pakolnék vissza Zalaegerszegre. Meg ha van eszed akkor piheni jársz oda.


állás

, 17 évvel ezelőtt

Sziasztok ! Álláshírdetésre jelentkeztem a céghez forrasztónak de még csak válszra sem méltattak,ennek már jó pár napja a hírdetés még mindíg fönt van a neten !
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 17 évvel ezelőtt

Hm, a munkahelyem... Tehát rosszat nem mondhatok róla :-) Ha nem vagy elég jó orálban, nem leszel itt senki. A jó fizuhoz csókosnak kell lenni. Ha nem vagy elég jó csókos, vagy sokat tudsz, netán nem tetszel a JÓ csókosoknak, akkor távozni kényszerülsz vala.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

gyár

, 17 évvel ezelőtt

pesten is van lehet elhelyezkedni
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Köszönöm.

Hol lehet az Állásra jelentkezni ???


Vélemény

, 19 évvel ezelőtt

Hm, a munkahelyem... Tehát rosszat nem mondhatok róla :-) A cég elektronikai áramkörök bérgyártásával foglalkozik. A termékpaletta széles. Megtalálható a mosógép eektronikától kezdve a villanyórán keresztül a telefonokig minden. Pályakezdőknek tudom ajánlani, jó indulási alap, tapasztalatszerzési lehetőség egy multinál.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Flextronics International Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!