Megalázó
kalapos666 , 16 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Ne bánjátok, ha nem vesznek fel Titeket ehhez a céghez!!!
Én jelenleg tanulok munka mellett, és mihelyt meglesz a szakképesítésem megyek erről a helyről, most csak azért vagyok itt, hogy legyen munkahelyem/fizetésem. Ha 3 napig beteg vagy 10-20 ezer forinttal kevesebbet adnak, folyamatosan figyelnek, hibákat keresnek, fényképeznek, hogy a felvételinél kihangsúlyozott teljesítménybónuszt elvehessék. Ugyanazt a munkakört végzők bruttó fizetése közt több tízezer forintos eltérések vannak. In-Kal security védi a céget... Látni itt gyalog érkező mozgássérült dolgozót, 40 milliós sportkocsival érkező 23 éves 110 kilós irodai dolgozót. Vannak ugyebár a 8 általánossal felvett érettségizett soron dolgozók, és vannak a seggnyaló, az embereket megalázó, lek...vezetők/ műszakvezetők/ termelési és egyéb managerek!
Ha jól végzed a munkád, és nem találnak hibát, akkor jobb esetben feleslegesen elrendelnek csütörtök-péntekre 18-06 óráig túlórát. Így legalább abban a hónapban több fizetést kapsz 3-4 ezressel! Mindenhol táblákat látsz mosolygó kínaiakkal és négerekkel, hogy "a jogszerűség az egyetlen járható út; nemcsak törvényesen, hanem helyesen is cselekszünk; nálunk az ember az első; a kultúrára építünk..."
És például, ha egy többször megalázott, megfenyegetett dolgozó felmondása előtt kárt tesz valamiben, akkor azt az ott maradó dolgozók béréből vonják le. Óngőz-elszívó berendezések nem mind működnek, egészségtelen az egész hely, tüdőszűrő leletet már lassan 2 éve nem kérnek.
És búcsúzóul még annyit, hogy felvétel után 2 tanárnő tart tréningeket, amelyeken őszinte stílusban, nagyon hihetően mindent úgy állítanak be, hogy előreléphet, aki jól dolgozik, hitegetnek, hogy ha mondjuk egyetemista vagy, add be az önéletrajzod és elhelyezkedhetsz más területen is, de a soron való kezdés előtt közlik, hogy mindent megpróbáltak, de sajnos nem sikerült semmit intézni.
Nehéz naponta egy ilyen mocskos helyre bejárni, de sajnos aki 3-4 hónapig nem talált munkát, pedig elküldte önéletrajzát 50-60 helyre, annak maradnia kell. Hiába a felsőfokú német nyelvvizsga, és az intelligencia, aki nem bunkó és seggnyaló, azt ahol tudják megpróbálják megalázni!!!
Bocs az őszinte szavakért, de az igazság/tények nem bántanak senkit szerintem!
Ahogy ez 2 évvel később sincs másként.. Senki meg nem mozdul a telefonért ha csörög.. Pedig azt gondolom a mai világban ez luxus!!!!