Vélemények a következő cégről: Fressnapf Récsei
Vélemény
Fressnapf
Újvári Virág , 16 évvel ezelőtt
Ezt az áruházat 1 napja ismertem meg. Annyira jó dolgok vannak benne, és nem is drága. Mindent megkapok kutyámnak és halaimnak egyaránt.Egyszerűen több órát tudtam volna nézelődni ha nem sietünk volna annyira. Szuper!!!
A nemrégiben felújított Skála üzletházban kapott helyet ez az állatos bolt. Eleinte nem is tudtam róla, hogy létezik, de mikor ismerőseim felhívták a figyelmemet a hatalmas áruválasztékra, én is megnéztem, mit találok. Első látásra nem tűnt annyira nagynak a bevásárló része, de rengeteg apróságot tartogat nemcsak kutyák, hanem macsakák, madarak, halak és egyéb háziállatok számára is. A legmegdöbbentőbb nekem az akváriumban elhelyezett madárpók volt, melyet a vevők akkor nézhetnek meg, amikor akarnak. Kiskutyatulajdonos révén első utam a kutyás "részlegre" vezetett. Rengeteg szebbnél szebb gumiból, kötélből és más egyéb anyagból készült játék foglal helyet a polcaikon. Az ideig karácsonyra például két hatalmas játékot kapott a kiskutyám mindössze 2.000,-Ft-ért. A játékok mellett mindenféle eledel is helyet kapott. Lehet például saját magunknak kimért kutyatápot venni.
A nemrégiben nyílt a városunkban ez az állati bolt. Az újonnan felújított Skála üzletházban kapott helyet. A kimondottan szépnek mondható üzletről van szó, ahol szinte minden háziállatnak lehet kapni valamit. Széles választékot kínálnak tápokból, eledelekből. Rengeteg féle szárazeledel kapható náluk, amikből akár 10 dekagrammot is lehet venni, hogy megnézzük, hogyan ízlik kedvencünknek. Életemben nem láttam még annyi állat játékot, mint amennyit itt lehet kapni. Praktikus és vicces játékok egyaránt találhatóak. Különböző állati bútorok is kaphatóak, a cicánknak is itt vettünk egy kanapét. Igen egy kanapét. Úgy néz ki, és olyan az anyaga is, mint egy rendes emberinek, csak macskához van méretezve. Nagyon helyes csak egy kicsit drága volt, de legalább a cicának nagyon tetszik. Párom húgnak kutyusának itt vettünk ajándékba télire kiskabátot, mivel állat ruhák is vannak minden fazonban, méretben, és formában. A halaktól, a pókokon és rágcsálókon át, a cicákig és kutyákig, minden állatnak lehet találni valamit. Csupán egy bajom van az üzlettel, hogy viszonylag drágának mondanám. De hát, aki úgy szereti kis kedvencét, mint ahogy mi, az úgysem sajnálja rá a pénzt!:)
2002. tavasza óta vagyunk rendszeres vásárlói a Fressnapf állati áruházláncnak. Mindkét nyuszink részére minden alkalommal itt vettünk almot, szénát, tápokat, vitaminokat. A második nyuszinknak a ketrece teljes berendezéssel is innen való. Nagyon szeretünk itt vásárolni, mert a kedvenceket is bevihetjük és bármelyik üzletükben jártunk, a nyuszinkat mindig megsimogatták és nagy tetszést váltottunk ki. Öröm ide betérni, mert minden kapható egyhelyen bármilyen házikedvencről is legyen szó. Nagyon bőséges választékkal és állandó akciókkal várják az idelátogatókat.
Csak pozitívumokat írhatok. több áruházukban is vásároltam már: Budaörs, Tatabánya, Érd. Mindenhol udvarias kiszolgálással és segítőkész, hozzáértő eladókkal találkoztam. Kutya és macskaeledelt vásárolok általában. A Fit+Fun és a Multifit saját márkás termékeik, árban és minőségben is jó kategóriába tartoznak (ár-érték arányuk nagyon jó). A macskánk odáig van az alutasakos eledeleikért, a kutyáinknak meg a 15kg-os Fit+Fun tápokat szoktuk venni. Szeretem, hogy mindent egyhelyen meg lehet vásárolni náluk, bár az állatfelszerelések és főként a játékok árai nagyon magasra szöknek néha, viszont a tápok meglehetősen jó árban kaphatóak, és sűrűn vannak akcióik is.
Minden áruházukban van gyűjtőedény kihelyezve, ahol egy közeli állatmenhely számára gyűjtenek eledelt. A budaörsi áruházba járok legtöbbször, ott sokszor találkozom örökbefogadásra váró ebekkel, cicákkal, nem csak a hirdetési faliújságon, hanem sokszor hétvégente az alapítványok hoznak gazdátlan állatokat. Aktívan részt vesznek az állatok megsegítésével foglalkozó alapítványok támogatásában - ezt nagyon tudom becsülni bennük.
Nemrég fedeztük fel ezt a boltot, közel is van hozzánk és itt minden megtalálható, ami egy kutyás/cicás egyéb állatos családnak kell. Az áraik szuperek, tegnap is épp macskatej akció volt -50%. Külön tetszik, hogy be lehet hozni az állatot a boltba, tehát akár saját magának is kválaszthatja a megfelelő szárazeledelt, fekhelyet vagy játékot. A boltnak van egy bejáró cicája is, aki rendszeresen a pénztáros pulton fekszik :) Bájos.
Itt tényleg mindent megtalálok, ami a nyulamnak kell.
Itt veszek mindent, mert a termékek kiválóak, és az áruk is kedvező.
És az eladók?
Ha minden boltban ilyen kedvesek, és közvetlenek lennének az emberek, nem itt tartanánk.
Lehet, hogy azért, mert állatbarát emberek dolgoznak ott?
De akkor állatbarátság kell a jómodorhoz? :)
Megemlíteném, hogy a bolt előtt van kerékpártároló! A múltkor elfelejtettem lakatot vinni, így nem tudtam lezárni a bringát. Megkérdeztem, hogy betolhatom-e amíg vásárolok, és készséggel segítettek.
Nagyon jól esett.
Gyakran vásárolunk a szegedi Fressnapfban. Oroszlánfejű törpenyuszink van, az ő részére szoktunk vásárolni ételt, almot, játékot, vitaminokat, ketrecberendezést, stb.
Legutóbb egy édes nyuszifotelt vettünk neki, 2000 ft volt. A neki megfelelő almot csak a Fressnapfban tudjuk megvásárolni, máshol nem árulnak olyat (fapelletet), illetve szénát is a Fresiből hozzuk :) A Multifit termékek a kedvencei.
Gyakran vannak akciók a boltban, ilyenkor jól bevásárolunk az adott termékből.
Grammra is lehet vásárolni nyuszi, kutya, macska, stb. kaját, kis tasakba, tetszés szerint.
Az eladók nagyon kedvesek és értenek az állatokhoz.
Az is érdekessége a boltnak, hogy állatokkal is be lehet menni :)
Az lenne még jó, ha állandóan lennének akciók, nem csak 2 hetente.
A fressnapf honllapja
Franky , 18 évvel ezelőtt
Igazából nem ismerem az üzletláncot még, de most leszek kutyatulajdonos és szeretnék mindent 1 helyen megvásárolni! Sajnálattal vettem észre, hogy botrányos a cég honlapja! Termékeikről nincs konkrét bemutató mint pl az újságokban, nem lehet az üzletekre rákeresni és a nyitvatartásukat sem tudja meg az ember! Lehetne kategorizálni a termékeket, hogy átláthatóan keresgethessen az ember, hogy ne az üzletben kelljen ácsorogni, hogy melyiket is vegyem! Ennyi!
Fressnapf Érd
Cintia , 18 évvel ezelőtt
Nagoyn szeretek a Fressnapfba vásárolni.Azelött Buadörsibe jártunk,de amióta az érdi megnyilt odajárunk:)
Érden vanak a legkedvesebb eladók is.Mindig teli vannak a polcok,mindent megtalálni,tisztaság van.
A kutyust is szívesen látják,egy jó szó,simi mindig jut nekik is.
Köszönök mindent Fressnapf érdi áruháza:)
Nagyon szép üzletei vannak a cégnek.Hatalmas választékkal.Én imádom az állatokat.Tenyésztünk is kutyákat,de a hatalmas választék miatt,ha egy Fressnapf felé járunk betérünk,mert minden megtalálható egy helyen.Akinek van kisállata ajánlom neki az üzletet,mert az eladók biztosan segíteni fognak bármilyen kérdése is lenne a vásárlónak.A legolcsóbbtól a legdrágábbik megtalálhatóak a termékek.Csak nekem nincs annyira közel,ha viszont végre van időm kikapcsolódni és a családdal mindig ellatogatunk és vásárolunk a Fressnapfba kedvenceinknek.Most is nyílt egy nagyon szép üzlet a 103-as vonalán.Még nem volt időm meglátogatni,de igyekszem időt szakítani egyszer a vásárlásra csak az a baj,hogy 50km-re vagy 40-re van tőlünk a legközelebb ilyen állateledel bolt.Vidéken is milyen jó lenne hiszen vidéken több állatot tartanak,mint Budapesten.
Hatalmas választék található itt, viszonylag jó áron ez pozitív, de jó lenne ha mondjuk kis állat kereskedés is lenne egyben, mert akkor egyben már tanácsokat is tudnának adni az állatokról az eladók (milyen étel milyen kiegészítők stb...).
Nagyon örültem mikor tudomást szereztem erről az üzletről és a közelünkben, az új Buda Centerben is nyílt egy. Mióta az az üzlet nyitva, odajárunk kimért állateledelélt, de a teknős vízmelegítőjét is ott vettük. Kutyaruhából és fekhelyből, valamint különféle játékokból is nagy a választékuk. A legjobb talán az, hogy kedvencünket bevihetjük a boltba, és hogy biztosak lehessünk abban, hogy jó, fel is próbálhatjuk rájuk a kiválasztott dolgot.
Végre, egy bolt, ahová besétálhatok a kutyáimmal. Nagy előny. Jó áron, széles választékban lehet kapni tápot, játékokat, nyakörvet, pórázt, fekhelyet és mindent mi kutyának ingere. Rendszeresen járok oda, a kutyáim imádják az ott vásárolt tápokat, és mindig megkapom a megfelelő háttér információt egy egy termékről.
Ezekben az üzletekben minden van, amire egy gazdinak szüksége lehet vagy amire egy kiskedvenc vágyhat. Nagoyn jó termékeket lehet vásárolni, nagyon jó áron. Sajnos van vele egy problémám: a közelünkben nincs áruház és webshopot sem nyitottak még :(, így én csak nagyon ritkán jutok el boltjaikba Győrben vagy Budaörsön. Ezekben az üzletekben viszont óriási választékkal és kedves, segítőkész kiszolgálással várják a vevőket. :)
A bolt igen nagy árukészlettel rendelkezik,sőt az akciójuk nagyon kedvező áron kínál sok terméket,de az internetes kérdéseimet elég soká válaszolták meg.
Színvonalas az üzlet, hatalmas választékkal különböző árkategóriákban. A legjobb hogy különböző kiegészítőket is árulnak, például szállító kosarat cicáknak, és állatruhákat is. Szerintem jó lenne, ha kisállatkereskedés is lenne egyben.
sajnos nem találtuk meg azt a halfajtát,amit kerestünk,és az eladó sem volt olyan segítőkész.a kérdéseinkre nem igen tudott válaszolni,úgy tűnt mint aki nem is ért hozzá.az állatételek viszont viszonylag olcsóak voltak,ez pozitivum benne
Széles termékskálával rendelkező áruház. Az olcsó termékektől a mérhetetlenül drágáig minden megtalálható. Legyen az eledel, játék, vitamin, és még sorolhatnám, egy állatszerető gazdi itt mindent megtalál. Mióta felfedeztük, kutyámnak, cicámnak csak itt vásárolok, és hál'Istennek mostmár lakóhelyemhez közelebb is nyitottak egy üzletet, ezzel még kényelmesebbé vált a szükséges dolgok beszerzése.
Kimagasló termékskálával rendelkező üzletlánc háziállat tulajdonosok számára. Nekünk egy házinyuszi a kedvencünk és mindig itt vásárolunk a számára. Mindig vannak akciók és állandóan találunk valami újdonságot is, amit szívesen kipróbálunk.
Végre valami nagy, tágas áruház a kutyáknak...sok a választék és rettentő jó minőség. Szeretünk ide járni.
Nagyon szeretjük. Fő jó pont, hogy be lehet vinni kutyát:D. És végre egy áruház az állatoknak is. Tágas, nagy a választék, kedvesek az eladók. Több kéne belőle vidéken is.
Nagyon szép, korszrűen felszerelt áruház, sokat soktam ott vásárolni a kedvenc cicámnak.Széles termékválaszték, kedves eladók, kedvező árak.
nagyon szeretem ezt az áruházat mert mindent megkapok ami kell a kis kedvencek életéhez .-) a kutyimnak és acicámnak is mindent itt vásárolok . szuper jo
Jó néhány Fressnapf boltban jártam már, nem egyszer kisállattal. A maximális odafigyeléssel fogadták, minden eladónak volt egy-két jó szava a kutyámhoz. A kérdésekre kielégítő választ kapok, sok minden megtalálható. Talán nem a legolcsóbb, de azért annyira horror árak nincsenek.
Nagyon szeretem a fressnapf-ot!
sajnos a mi városunkba nincsen de ha veszprémbe megyünk feltátlenül bekell mennünk ide mert az állateledelek elég olcsók és bő a választék is!van amikor 20-30%-al olcsobban tudom megvenni a kutyakaját mint máshol.
Ez a kisállat termékeket forgalmazó cég,nagyon sokrétű.Rengeteg táp választékával zavarba ejti az embert.Emellett kutya kiegészítők széles választékával is rendelkezik.Jó akciójuk szokott lenni!
nagyon bő áruválasztékkal rendelkező bolt, az egészen olcsó termékektől a legmagasabb minőségű állateledelekig megtalálható mindenféle márkájú termék, kapható állatfelszelés is, póráz, kutya-, macskatál, fekvőhelyek, madárledel, madáretetők, nagyon sok minden kapható; van egy adománygyűjtő "ketrec" is, ahová be lehet dobni a felajánlásra szánt állateledelt, amelyeket menhelyeknek osztanak szét
itt egyszer sikerült eddig csak vásárolni de akkor is csak jó dolgokat illetve megfizethető áron
Ez egy igazán állatbarát hely! Nagyon jó dolognak tartom, hogy bevihetjük kis kedvencünket, hogy például egy nyakörvet vagy kisruhát felpróbálhasson! Az árak és a termékek kínálata és színvonala is megfelelő!
Írjon véleményt a(z) Fressnapf Récsei szolgáltatásairól!
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!