Vélemények a következő cégről: Görömbei Cukrászda

Vélemény

, 2 évvel ezelőtt

2024.08.21. Voltam bent tortàt venni! Jelzem nem előszőr voltunk màr ott! Belèpünk,köszönni nem tudnak,a szőke hölgy hàt mit ne mondjak egy alkalommal egy mosoly nincs az arcàn azt olvasod le ròla:minek jöttek ezek ide kb. Ilyen búskomor alkalmazottakat mèg sehol sem làttam! Àtvettem a tortàt, de szőke hogy gyorsan hàtatfordìtott nehogy köszõnni kelljen! Megvetően lenèzően nèznek ràd ha bemèsz! Ez volt az utolsò hogy ott vàsàroltam!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 2 évvel ezelőtt

Szégyen!!! Se nem kedvesek se nem tájékozottak az allergienkről, hogy melyik süteményben mi van! Ma 12:51-kor egy szőke hat hölgynek nem nevezném, mert azok így nem viselkednek olyan bunkó módon beszélt velem és amikor kérdést tettem fel egy adott süteményt tartalmazó allergénről a válasz valahogy így hangzott “Honnan tudjam, nem tom”. Sajnos ez nem az első alkalom volt….
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

2016 május 2-án családommal mentünk be a cukrászdába esküvői tortát rendelni.Egy hölgy állt a pult mögött akinek elmondtuk mi járatban vagyunk A hölgy szerette volna nekünk átadni az esküvői torták albumát de mondtuk neki hogy nekünk már van elképzelésünk és fotónk is van a tortáról a telefonba. Elkérte a telefont mondván megmutatja a cukrásznak az üzembe.Elvitte a telefont de az ajtót elfelejtette bezárni és a következő mondatott hallottuk: NA MENJENEK A P......A. Nagy csend. A hölgy kijött és hímezve-hámozva előadta hogy jobb lenne ha az email címükre elküldenénk a képet és majd válaszolnak. Sajnos rajtunk kívül senki nem tartózkodott a cukrászdában így nem tudjuk az igazunkat bizonyítani. Nagyon rossz szájízzel távoztunk .
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Külcsíny

, 16 évvel ezelőtt

Az egyik legszebb cukrászdája Szabolcs megyének.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vásárlás

, 17 évvel ezelőtt

Sok jót hallottam a cukrászdáról. Elismert üzletként tarják számon és ezért is látogattam meg a kollégáimmal. Belépve nagyon elgyönyörködtet a látvány. Díszítések, asztalok elrendezése tökéletes. A vásárolt termék sajna meglepett bennünket mert a három édességből egy nagyon száraz volt. Kár hogy ezzel elrontották a hírnevüket. Nem lenne szabad ilyen bakikat elkövetni. Sok vásárlót bukhat vele.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

cukrászda

, 17 évvel ezelőtt

Nincs olyan ember, aki a Görömbei Cukrászdát ne ismerné. Választékuk óriási. Nekem a tortaszeletek a kedvenceim, meg a somlói galuska. Az a fajta, amit ők készítenek egyszerűen fenséges. Én egyébként nagyon édesszájú vagyok. Az ország tortáját, amit minden év augusztus 20-ára készítenek el, náluk lehet vásárolni. Rengetegszer tőlük rendeltünk már tortát. Óriási a választékuk és természetesen fényképes albumból tudunk választani a 4, 8, és több szeletes torták közül. Rengeteg kiegészítőt is lehet náluk kapni: marcipánfigurák, gyertya, gyöngyök stb. Aki valamilyen nagyobb eseményre készül, pl. esküvő, csak ajánlani tudom, hogy a tortát náluk rendelje. Barátnőmmel gyakran beülünk, főleg ilyenkor télen, és forró csokit rendelünk. Ez is az egyik kedvencem. A kiszolgálás és a dekoráció is osztályon felüli. Az árakról annyit, hogy nem mondanám olcsónak, sőt kicsit drágának, de mivel én imádom az édességet nekem ez még belefér.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Görömbei

, 17 évvel ezelőtt

Nyíregyháza legjobb cukrászdája. Nagyon sokféle sütemény, torta választék. Már csak a kinézetük is ínycsiklandozó, hát még az ízük. Az áruk pedig nagyon kedvező. Aki oda betéved, még ha nem is nagy süteményes is, akkor is legalább a 80%-át megkívánja, és legszívesebben behabzsolná.. :) Rengeteg különleges édesség megtalálható itt. A torták választéka is nagyon bő, és csodálatos kinézetűek és ízűek is egyben! Tényleg a házias ízekre alapozott. Jujj de meg is ennék most valami finomságot. Csak rá gondoltam, és rögtön meg is kívántam! Ha elnyerte tetszésedet, feltétlenül ugorj be, és légyszi engem is lepj meg csak 1szelettel!! :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Cukrászda

, 17 évvel ezelőtt

Mi nagyon sokat járunk ebbe a cukrászdába, isteniek a torták, a sütemények! A kedvenc cukrászdánk!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Cukrászda

, 18 évvel ezelőtt

A görömbei cukrászat egy nagyon jó kis finom, izes, süteményes hely. Ha a családban valamelyikünknek születésnapja van akkor a tortákat mindig innen vásároljuk meg. Én a helyel nagyon meg vagyok elégedve. Hisz tudni kell hogy a hely cukrászati és süteményes bolt. Régebben még kisseb volt a hely Úgy bővitete ki a tulaj. Mindig nagyon sokat vannak a helyet, általában 10-15 percet kell várni a kiszolgálással. Minden igényt kielégitő sütemény variációk vannak a helyen és még fagylalt is kapható. Nagyon egy modern és egy jól felszerelt kis üzlet. Nekem tetszik és csak jókkat tudok elmondani a helyről. Dicsérem őket.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Görömbei cukrászda

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos nem igazán járok ebbe a cukrászdába pedig kítűnő helyet foglal el nyíregyháza belső városrészében...még a megközelítése is egyszerű akár gyalog akár autóval megy az ember..mégis sokat halottam róla feleségemtől és cukrász kolléganőjétől nagyon dícsérik mert a cukrászda figyel a hagyományokra finomak és állítólag lélegzetelállító esküvői tortákat készítenek..feleségem azt mondja egyszer nagyon szeretne majd ott dolgozni hogy még többet tanuljon mert ott aztán biztos tanulna és nem is keveset!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

cukrászda

, 19 évvel ezelőtt

Isteni, amit ők az alapanyagokkal művelnek. Nagyon finom süteményeik vannak, a szeletestől a tortákig. Áraik megfelelőek az ízélmény arányában. Ínyencek próbálják ki!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Görömbei Cukrászda szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!