cukrászda
Marianna11 , 17 évvel ezelőtt
Nincs olyan ember, aki a Görömbei Cukrászdát ne ismerné. Választékuk óriási. Nekem a tortaszeletek a kedvenceim, meg a somlói galuska. Az a fajta, amit ők készítenek egyszerűen fenséges. Én egyébként nagyon édesszájú vagyok. Az ország tortáját, amit minden év augusztus 20-ára készítenek el, náluk lehet vásárolni. Rengetegszer tőlük rendeltünk már tortát. Óriási a választékuk és természetesen fényképes albumból tudunk választani a 4, 8, és több szeletes torták közül. Rengeteg kiegészítőt is lehet náluk kapni: marcipánfigurák, gyertya, gyöngyök stb. Aki valamilyen nagyobb eseményre készül, pl. esküvő, csak ajánlani tudom, hogy a tortát náluk rendelje. Barátnőmmel gyakran beülünk, főleg ilyenkor télen, és forró csokit rendelünk. Ez is az egyik kedvencem. A kiszolgálás és a dekoráció is osztályon felüli. Az árakról annyit, hogy nem mondanám olcsónak, sőt kicsit drágának, de mivel én imádom az édességet nekem ez még belefér.