Sárvár
Milkas , 17 évvel ezelőtt
Mi tavaly nyáron voltunk ott, nagyon jó hely. Sok medence, hideg, meleg, élmény. Mély, ülő. Kinti medencénél elég jó csúzda. 3m mély ugró medence, majd kicsit arébb mély úszómedence. Kicsit mellette élményfürdő. Amit viszont keveseltem, azok a büfék voltak. A szúnyogírtás sem volt túl pozitív a környéken.
Egyik medencében sakk lehetőség. Amikor ott voltunk, hastáncos fellépés volt, és koktélverseny. Ezáltal rengeteg ember, és hosszabb nyitvatartás. Jegyárak elfogadható, határeset.