Vélemények a következő cégről: Gyógy- És Wellnessfürdő, Sárvár

Vélemény

Sárvár

, 17 évvel ezelőtt

Mi tavaly nyáron voltunk ott, nagyon jó hely. Sok medence, hideg, meleg, élmény. Mély, ülő. Kinti medencénél elég jó csúzda. 3m mély ugró medence, majd kicsit arébb mély úszómedence. Kicsit mellette élményfürdő. Amit viszont keveseltem, azok a büfék voltak. A szúnyogírtás sem volt túl pozitív a környéken. Egyik medencében sakk lehetőség. Amikor ott voltunk, hastáncos fellépés volt, és koktélverseny. Ezáltal rengeteg ember, és hosszabb nyitvatartás. Jegyárak elfogadható, határeset.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

élményfürdő

, 17 évvel ezelőtt

Mi tavaly januárban voltunk a sárvári élményfürdőben és sajnos több volt a negatív tapasztalatunk, mint a pozitív. Két kisgyermekünk van, akikkel nem tudtuk élvezni a gyerekpancsoló 30 fokos vízét. Ez más élményfürdőben minimum 35-os. Ráadásul az éttermükben nem volt etetőszék, ami manapság már mindehol rendelkezésre áll a gyermekes családok számára! Nagyon nagyot csalódtam bennük pedig nem kis távolságot kellett utaznunk, hogy eljussunk oda. Remélem azóta már fejlődtek egy kicsit!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

fürdő

, 17 évvel ezelőtt

Idén többször jártunk a Sárvári élményfürdőben. Gyerekeim határtalanul élvezték az élménymedencéket,főleg a hullámfürdőt és a gyermekpancsolót,a kalózhajóval és várral. Bőséges áruválasztékkal álltak a büfék rendelkezésünkre,de érdemes volt körülnézni,mert nagyon nagy különbségek voltak ugyanazon termékeknél a büfék között. Összel is kellemes kikapcsolódás a fürdő,bár akkor csak a fedett és a félig fedett részt lehetett használni,a nagycsúzdát,hullámfürdőt már nem. Szép gondozott parkkal gondoskodnak a vendégek kényelméről,több pénztárral,bankkártya és kedvezményes kártyák elfogadásával. Kultúrált tiszta mosdók és öltöző fogadta a vendégeket.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Üzlet

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon igényesen kialakított, szép fürdőhely. Sokat voltam már náluk, tükéletesen megvagyok elégedve mindennel. Sok medencéje van az élmény részleg a legjobb. Mi szoktunk váltani jegyet külön a szauna világba is hát az is meseszép hely. Nekem az aroma kabin jött be a legjobban. Mondjuk kicsit furcsa a meztelenség de meglehet szokni:) A merölő medence nagyon hideg de állítólag jót tesz a vékeringésnek. Mindenkinek tiszta szívből ajánlom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gyógyfűrdő

, 19 évvel ezelőtt

Októberben jártunk itt.Nagyon jó idő volt,így a szabadban és a fedettben is tudtunk fürödni.Nagyon jó dolog,hogy klórmentes fertötlenítőszert használnak.docsa
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

utazás

, 19 évvel ezelőtt

Tavaly jártunk itt, nagyon tetszett az egész úgy ahogy volt. A medencék tágasak, tiszta vizűek. A személyzet udvarias volt és ápolt!Ami nem tetszett az a zsúfolt étteremrész volt.Az asztalra várni kellett, addig ácsorogtunk a tálcával a kezünkben. Ettől függetlenül, jól éreztük magunkat!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Értékelés

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek ebbe a gyógyfürdőbe járni. Nagyon szépen kiépítették és egyaránt tartalmas szórakozást és pihenést jelent a család minden tagjának. A gyerekek külön élvezhetik a strandszezonban a csúszdát is, míg a felnőttek gyógyulnak
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Értékelés

, 19 évvel ezelőtt

Egy hónapja voltunk itt 3 napig. Az egész család nagyon élvezte. A lányom főleg az élményfürdős részt. Biztosan vissza fogunk menni nyáron is, hogy még a csúszdát is kipróbáljuk. Sajnos az télen nem üzemel.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Gyógy- És Wellnessfürdő, Sárvár szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!