Vélemények a következő cégről: Hajhosszabbítás-Hőillesztés

Vélemény

szuper

, 16 évvel ezelőtt

Király(nő) vagy Kati !!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hajhosszabbítás

, 16 évvel ezelőtt

TÖKÉLETES,pedig ha valaki igényes és kukacoskodó,akkor Én az vagyok.Hibátlan munka!Ja és kösz Nektek is Cylex tudakozó!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

köszi

, 16 évvel ezelőtt

Én itt,ezen az oldalon találtam meg a Céget.Köszönöm Önöknek hogy eljuthattam a Katihoz,minden előttem szólóval maximálisan egyetértek!!Köszi Cylex és KÖSZÖNÖM KATI !!!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hajhosszabbítás

, 16 évvel ezelőtt

Nagyon ügyes,szuper aranyos csaj!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

ne menj tovább

, 16 évvel ezelőtt

Ha ide eljutottál, ne menj tovább! Nekem Ő csinálta a hajamat, nagyon jól néz ki,senki meg nem mondja hogy póthaj! Bitang olcsó!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

szuper

, 16 évvel ezelőtt

Nekem a Kati csinálta a hajhosszabbításomat,soha sehova semmit nem írtam még,de ilyen aranyos és lelkiismeretes fodrásszal még nem találkoztam mint Ő !! Ja és nagyon korrekt áron dolgozik,ami egyáltalán nem mellékes!! Ajánlom,aki hajat szeretne hosszabbítani,csak Őt kérje!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Hajhosszabbítás-Hőillesztés szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!