Vélemények a következő cégről: Hauni Hungária Gépgyártó kft.

Vélemény

állás

, 13 évvel ezelőtt

Van előző hozzá szóló akivel egyet értek.Cég jó de bejutni nehéz,csak közel hozzátartozónak van helye.Ez mondjuk abszurd.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Pappné

, 13 évvel ezelőtt

Véleményem szerint csak ismeretség útján lehet bekerülni a Hauni pécsi céghez,a férjem is több önéletrajzot küldött be sikertelenül,pedig kiváló szakember és mégis olyant vettek fel akit mint tudjuk ,hogy nem olyan jó a szakmában de neki volt aki segített.Hát ennyit a szlogenről,miszerint :folyamatosan keresünk JÓ szakembereket" miközben el se olvassák az önéletrajzokat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nemlehet be kerülni a Hauniba

, 14 évvel ezelőtt

Én 2012 június 6- tól augusztus 30-ig dolgoztam a Hauniba egy kölcsön adó cégtől mint külsősként, és őszintén mondom jól éreztem magam ott és szívesen is dolgoztam mert jó feltételek vannak, és szeretem volna bekerülni mint Haunis dolgozó. És úgy érzem hogy meg álltam a helyem, és tudom hogy van fel vétel de hiába küldözgetem az önélet rajzot mégsem sikerül felvételt nyernem. Nem tudom hogy mi az oka ennek de eléggé furcsának találom. Tisztelettel : Nichter Tibor
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állás

, 14 évvel ezelőtt

Az én párom 29 éves, víz-,gáz-,fűtésszerelő. Ezt tanulta, nagyon jó a szakmában, de ami talán még ennél is fontosabb, igazi ezermester. Többször jelentkezett a céghez, mindhiába. Kíváncsi lennék miért utasítják el folyton, illetve szerintem mindössze nincs elég "hátszele". Ide mindenki, más ott dolgozó által kerülhet be, aki közel van a "tűzhöz". Mindegy, mihez ért, vagy nem ért, ....... míg más elöl elfoglalva a helyet aki valóban szívesen DOLGOZNA a Kft. fejlődését elősegítve. (Ezt látom és hallom.) Erb Helga
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

elismerés

, 14 évvel ezelőtt

Az én férjem 12éve van ennél a cégnél,de csak jót hallottam tőle,nagyon meg van elégedve mindennel.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

HAUNI

, 14 évvel ezelőtt

A párom fél éve dolgozik a cégnél, eddig sok helyen megfordult, de minden szempontból csak jót tud mondani a HAUNI-ról. Nagyon szeret itt dolgozni! Reméljük, hogy még sok évig itt dolgozhat!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

hauni hungaria

, 16 évvel ezelőtt

kivállo cég a hauni hungari kft a kedvenc cégem nagyon szeretem a munkáját
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Az a véleményem,hogy a Hauni jó cég csak megválogatják az embereket,hogy kiket vesznek fel származás szerint! Ez szerintem a cégre kinézve egy rossz állapot,továbbá rontja a hírnevét a szuper gépgyárnak. Én nekem kolompár roma vagyok ez a véleményem.


Írjon véleményt a(z) Hauni Hungária Gépgyártó kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!