Sör
Szakáll Róbertné , 17 évvel ezelőtt
Jómagam nem iszom alkoholt,de a vendégekre gondolván,mindig van itthol szeszes ital.Sör az mindig megtalálható a hűtöben.A férjrm is sörpári,de a mivel ő gépkocsivezető így csak esténként iszik meg egy-két dobozza.Kedvence a Borsodi,a soproni,és a steffl.Mindig figyeljük az akciókat és ha akcióban van akkor többet vásárolunk belőle.A karácsony magával hozza az akciókat és ebből a sörgyár sem maradhat ki.