Legalább 25 éve minden születésnapra itt rendelem a tortát, nagyon szeretjük a termékeiket a fagyit is, nkem mindíg időre elkészült a torta, udvariasak voltak, finom volt a sütemény.
Kb. 21 éve csak náluk rendeljük a szülinapi tortákat. Nagyon kimagasló tudással rendelkező szakemberek dolgoznak itt és a látvány sem utolsó. Mindig kitalálnak valami újdonságot. A Bécsi krémesük fergeteges, de a fekete erdő is a kedvenceink közé tartozik. A káposztás haséjuknak szerintem nincs párja, de a szilvásat is nagyon szeretem. Több rokonom, barátom rendelt már náluk a mi javaslatunkra és teljes mértékben meg voltak elégedve velük. Nagyon barátságos és segítőkész eladók vannak a kiszolgálópultban. Még csúcsforgalom esetén sem válaszolnak ingerülten. Ezt a cukit mindenkinek legalább egyszer ki kell próbálnia.
Kb. 15 éve csak innen rendeljük a tortákat saját magunk és egyre több ismerősünk szülinapi bulijára is. Kimagasló színvonalú tortákat készítenek, melyeket fényképes albumból lehet kiválasztani. Kifogyhatatlan ötlettel rendelkeznek a cukrászaik, bármilyen elképzelést képesek megvalósítani. Legalább egyszer mindenkinek meg kell kóstolnia a süteményeiket.
1 órás várakozás (már 2. alkalommal), amikor éppen lagziba sietünk! katasztrofális hozzáállás! Ezt a jó minőség sem tudja kompenzálni!!!!