A múlt évben szálltam meg náluk három napra egy kis kikapcsolódás képen. Nagyon megtetszett a hirdetésük miszerint a szálloda vendégei ingyen használhatják a gyógymedencét bármikor a nap folyamán (beleértve az esti órákat is). Éjfélkor kihasználva az alkalmat meglátogattam a medencét. Egyedül voltam az egész helységben. Nagyon nagy élmény volt. Ajánlom mindenkinek. Viszont ha nappal jár lent akkor rossz a helyzet mert telt ház fogadja. De működnek a szaunák, amiket estére lekapcsolnak.
Mi egyszer jártunk itt, de többet nem is megyünk. Egyáltalán nem tetszett az egész. Bármit csináltál ott volt egy őr vagy mit tudom én ,hogy ki és állandóan fúta a sípját, szinte égész nap vigyázz ülésben kellett lenned akkor nem tudott mibe bele kötni. Egyáltalán nem tetszett ez a hely.
A Tisza Szálló Gyógyfürdőjét szívesen látogatja a fiatal és a nyugdíjas korosztály is. Hathatós gyógyvizén kívül nedves és száraz szauna, szolárium várja a látogatókat. Kitűnő, szakképzett masszőrök állnak a vendégek rendelkezésére. A betegeknek gyógytornát is tartanak. A most felújított gyógyfürdő adta szolgáltatások nagyon népszerű kikapcsolódási formát jelentenek a város lakóinak.
A Tisza Hotel Szolnok szerintem legszebb részén helyezkedik el, közvetlenül a Tisza part mellett. A városrész tele régi hangulatos épületekkel, csendes helyen, de mégis mindenhez közel helyezkedik el.