Bonduelle
Marika45 , 17 évvel ezelőtt
A Bonduell termékekben sosem csalódtam még. A konzervekben lévő zöldségek nem csak jó ízűek és kiváló minőségűek, de látszik, hogy gondosan válogatták. Hibás szemeket talán még nem is találtam a dobozban.
Friss salátákhoz a kukoricát, illetve borsót szoktam használni, így már nem kell előfőzni a zöldségeket.
Húsokhoz pedig köretként a bébirépás zöldborós zöldségmix a legmegfelelőbb.