Vélemények a következő cégről: Hungerit Baromfifeldolgozó És Élelmiszeripari Zrt.

Vélemény

Vélemény

, 14 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem a termékei és szeretnék bejutni a céghez dolgozni,mert amint hallottam nagyon jó kollektíva van!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

minden vágyam vissza menni

, 16 évvel ezelőtt

nagyon megvoltam elégedve mindennel
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

hungerit

, 17 évvel ezelőtt

Rengeteg féle terméket gyárt a cég. A Delco fokhagymás és paprikás pulykamell nagyon jó választás azoknak, akik nem szeretnének disznóhúst enni, de sonkát viszont igen. A friss áruk közül még a Valdor párizsikat emelném ki. A sajtos a kedvencem. A fagyasztott termékeik is nagyon jó minőségűek és ízletesek. Különösen a baconnal és sajttal töltött pulykamellet szeretem. Nemrég láttam hogy töltött sós palacsintákat is készítenek. Kíváncsi vagyok milyen lehet ez így fagyasztva...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Bonduelle

, 17 évvel ezelőtt

A Bonduell termékekben sosem csalódtam még. A konzervekben lévő zöldségek nem csak jó ízűek és kiváló minőségűek, de látszik, hogy gondosan válogatták. Hibás szemeket talán még nem is találtam a dobozban. Friss salátákhoz a kukoricát, illetve borsót szoktam használni, így már nem kell előfőzni a zöldségeket. Húsokhoz pedig köretként a bébirépás zöldborós zöldségmix a legmegfelelőbb.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hungerit

, 19 évvel ezelőtt

A Hungeritben dolgoztam mint diák 3 hónapot. Szerintem nagy odafigyeléssel járnak el az ételek készítése közben. A higiéniai szempontokat figyelembe véve állítják elő a különböző nagyon finom termékeket. A VALDOR termékek egy részét is itt készítik. ÉN a Nuggetseket szeretem a legjobban!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hungerit

, 19 évvel ezelőtt

A családom nagyon szereti a cég által gyártott fagyasztott készítményeket.Sokat járok a mintaboltjukba,ahol nemcsak fagyasztott,hanem friss árut is lehet kapni.Nagy a választék csirke,pulyka,kacsa és liba húsból.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hungerit

, 19 évvel ezelőtt

Kedvenc márkáink egyike! Kisütnivalókból mindig ezt vesszük, mert ez tényleg húst is tartalmaz, nem pedig mócsingokat! Nekünk a sajttal töltött pulykamell jön be, de régen volt, most már nem lehet kapni a brokkolis-sajtos pulykamellet is!Hát az isteni finom volt!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Hungerit Baromfifeldolgozó És Élelmiszeripari Zrt. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!