a cég nemtelen hozzáállása
obsitos , 16 évvel ezelőtt
a vásárolt uj ATOS az első külföldi "bejárató" utján hibát jelzett, az ASISTANCE szolgáltatás nem segített, saját költségen szállítva szervizbe, egész nap nem tudták megjavítani, a hirdetett 5,5 liter/100 km DUPLÁJÁT fogyasztotta, és fuldoklott, nem gyorsult. Több márkaszervíz próbálkozott, nem tudták helyrehozni még kompjutercserével sem. Kicserélni nem voltak hajlandók, sőt a vizsgálódás ideje alatt a hitelező bankot is megtévesztették, igy az autó a pontos fizetés ellenére még hónapokra el is lett zárva. Két szakértői vélemény ellenére a bíróságok a jótállási perben a panaszunkat elutasította, a 40%-on eladott autó az uj gazdájánál is "zabál". A hatalmas anyagi veszteség mellett, az irreális perköltségeket, ügyvédi költségeket is fizetnünk kellett, az időközben jogutód nélkül megszünt Hyundai Autó Hungary Kft perköltsége kivételével . most más néven ujra működnek, és követelik a hatalmas perköltséget...az IGAZSÁG-ról elveszett az I !!!