Vélemények a következő cégről: Hyundai Holding Hungary Kereskedelmi Kft.

Vélemény

a cég nemtelen hozzáállása

, 16 évvel ezelőtt

a vásárolt uj ATOS az első külföldi "bejárató" utján hibát jelzett, az ASISTANCE szolgáltatás nem segített, saját költségen szállítva szervizbe, egész nap nem tudták megjavítani, a hirdetett 5,5 liter/100 km DUPLÁJÁT fogyasztotta, és fuldoklott, nem gyorsult. Több márkaszervíz próbálkozott, nem tudták helyrehozni még kompjutercserével sem. Kicserélni nem voltak hajlandók, sőt a vizsgálódás ideje alatt a hitelező bankot is megtévesztették, igy az autó a pontos fizetés ellenére még hónapokra el is lett zárva. Két szakértői vélemény ellenére a bíróságok a jótállási perben a panaszunkat elutasította, a 40%-on eladott autó az uj gazdájánál is "zabál". A hatalmas anyagi veszteség mellett, az irreális perköltségeket, ügyvédi költségeket is fizetnünk kellett, az időközben jogutód nélkül megszünt Hyundai Autó Hungary Kft perköltsége kivételével . most más néven ujra működnek, és követelik a hatalmas perköltséget...az IGAZSÁG-ról elveszett az I !!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

hyundai auto

, 19 évvel ezelőtt

Volt egy ilyen tipusú autónk kényelmes volt könnyen vezethető komolyabb problémáink nem voltak vele szerintem nagyon jó autó volt
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hyundai

, 19 évvel ezelőtt

Nekünk is Hyunday tipusú autónk van, szerintem ez volt a legjobb választás. Nagyon megfelelő, de legfőképpen édesapám kedveli, mivel ő evvel dolgozik és most van először olyan autója, amit szeret is! ajánlom minden hyundai kedvelőnek!:))
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hyundai

, 19 évvel ezelőtt

A férjem ilyen típusú gépjárművel dolgozik,a típusa hyundai accent,nagyon jó autót vásároltunk náluk,és a férjem is imádja,mert eddig még sosem volt komolyabb baj vele könnyen vezethető és kényelmes autó,de a belső tere kiss kicsi és így annyira nem kényelmes.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hyundai

, 19 évvel ezelőtt

13 éve használjuk ugyanazt a Hyundai gyártmányú gépkocsit(Sonata).Nagyon meg vagyunk vele elégedve!Sosem hagyott cserben. Alkatrész ugyan megrendelésre van szinte csak, de különösebb gondot és hosszabb kényszerpihenőt ez sem okozott idáig.Csak ajánlani tudom a márkát mindenkinek!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hyundai

, 19 évvel ezelőtt

Autós oktatóként dolgozom, igy szükségem volt egy olyan autóra ami keveset fogyaszt és jól birja a strapát:) Itt találtam olyan autót, ami számomra megfelelt és már 2 éve evvel dolgozom és nincs semmi baja!:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Alkatrész ellátás

, 19 évvel ezelőtt

Én egy Hyundai HD 65-ös teherautóval dolgozom sajnos az a tapasztalatom hogy nem megoldott dolog a szervizelése és az azonnali alkatrész ellátása.Ha valami meghibásodik rajta és cserélni kell az adott alkatrészt úgy kell megrendelni Dél Kóreából. Addig az autó munkaképtelen.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Hyundai Holding Hungary Kereskedelmi Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!