56 éve érettségiztem ebben a gimnáziumban (1955). Szerencsének tartom, hogy ide járhattam. Fantasztikus tanáraimnak köszönöm azt a jóra, szépre tudásra való testi-lelki nevelést, amit kaptam. Még ma is dolgozom, mint aranydiplomás gyogyszertárvezető gyógyszerész.
Én is ebbe az iskolába járok.Aki ide jár és komolyan veszi a tanulást, az biztosan eléri céljait és felveszik oda, ahova menni akar középiskola után.Kezdetekben kicsit furcsa megszokni a szigort, de 10edikben már egészen belerázódik az ember!Egy negatívuma, hogy régi az épület és látszik is rajta kicsit, de belülről folyamatosan újítják! már van szép lánymosdó!:)
Drága jó munkahelyem, ahol magyart és németet okítok! Rengeteg diák második otthona. Sok híres ember egykori iskolája, s reméljük még további sok híres emberé lehet!
Az iskolában a megfelelő szigorúság mellett nemcsak a rendet, de a tananyagok tudását is megkövetelik a pedagógusok! Az iskolában nyolcosztályos gimnázium működik, amely lehetőséget ad arra a kisebb gyerekeknek, hogy több ismeretanyagot sajátítsanak el, mint amennyit az általános iskolában tanulnának!