Vélemények a következő cégről: IMS Connector Systems Kft.

Vélemény

Minimálbér

, 16 évvel ezelőtt

Más cégeknél is minimál bérek vannak és a jó szakembert semmibe sem nézik,de a sok szemét lógóst igen mert hosszú a nyelvük!Ezt kellene megszüntetni !!! De míg tetszik nekünk Magyaroknak ez addig nem visszük semmire.Bye
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nem rossz a Gyár! :)

, 17 évvel ezelőtt

Én is dolgoztam itt, és imádtam bent lenni,csak elköltöztem messzire és sajnos fájó szívvel búcsúztam a Gyártól.Szerintem SOPRONBA EZ A LEGES-LEGJOBB GYÁR!!!!!!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mindenütt dolgozni kell, minden gyárat lehet szidni akkor.


munka

, 17 évvel ezelőtt

Engem remélem felvesznek ebbe a gyárban nekem lassan egy éve nincs munkám és remélem jó eredménnyel leszek itt és jó dolgozók vannak. Nekem sulyos anyagi helyzetem van amit 3 om felé kell fizetnem és szükségem van egy melóhelyre. Nem kis összegben kell törlesztenem de gyet. és 285 ft amiböl nem lehet egy hónapban két kiskorut eltartani. Köszönöm hogy írthattam ide. Mindenkinek szép napokat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Én azért gondolok néha rájuk

, 17 évvel ezelőtt

Engem is kirúgtak volna,de én hamarabb mondtam fel-hí hí
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hűség

, 17 évvel ezelőtt

Az nem igaz, hogy jönnek mennek de az igaz amióta bajba vannak a hűséges dolgozóik, akik több éve ott dolgoznak mind kirugják azok akik átvágják őket alig dolgoznak tp-en vannak azok maradhatnak. Ennyit az ims-ről aki tudja kerülje el őket.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nincs igazad!

, 18 évvel ezelőtt

IMS Én öt és fél évet dolgoztam az IMS-ben. Nem igaz, hogy kirúgják az embereket próbaidő lejárta tuán. Azt igen, aki még akkor is nagyon lassan dolgozik és még a 80%-ot is alig éri el. A fizetés pedig nem minimálbér!!! Kérdezd meg tőle, hogy pontosan mennyit keresett! Csak aztán írj ilyeneket. És nem jöttek-mentek naponta az emberek, de aki nem bírta, vagy nem szerette az felmondhatott és ennyi. Nem kötelező ott dolgozni. Másfelől pedig nem csak úgy lehetett bejutni. Vannak céges dolgozók is, akiknek semmi közük az alvállalkozóhoz. Az alvállalkozó valóban egy tróger, de e miatt nem a céget kéne lehúzni. Az IMS egy korrekt cég. Azzal semmi baj nincs. Kicsit közelebbről kéne vizsgálódni mielőtt valamihez hozzányúlsz. Nagyon felületes vagy és tájékozatlan!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

IMS

, 19 évvel ezelőtt

Autóipari beszállító cég. Egy rokonom 3 hónapot dolgozott náluk, állítólag naponta jöttek-mentek az emberek, amit el is hiszek, ugyanis itt nálunk a veszprém megyei napilapban hetente minimum 2-3-szor hirdetnek. Közvetítő cégen keresztül lehet hozzájuk bekerülni, de a próbaidő lejárta után 98%-ban mindenkit kirúgnak. A fizetés természetesen minimálbér.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) IMS Connector Systems Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!