Nincs igazad!
Markó , 18 évvel ezelőtt
IMS
Én öt és fél évet dolgoztam az IMS-ben. Nem igaz, hogy kirúgják az embereket próbaidő lejárta tuán. Azt igen, aki még akkor is nagyon lassan dolgozik és még a 80%-ot is alig éri el. A fizetés pedig nem minimálbér!!! Kérdezd meg tőle, hogy pontosan mennyit keresett! Csak aztán írj ilyeneket. És nem jöttek-mentek naponta az emberek, de aki nem bírta, vagy nem szerette az felmondhatott és ennyi. Nem kötelező ott dolgozni. Másfelől pedig nem csak úgy lehetett bejutni. Vannak céges dolgozók is, akiknek semmi közük az alvállalkozóhoz. Az alvállalkozó valóban egy tróger, de e miatt nem a céget kéne lehúzni. Az IMS egy korrekt cég. Azzal semmi baj nincs. Kicsit közelebbről kéne vizsgálódni mielőtt valamihez hozzányúlsz. Nagyon felületes vagy és tájékozatlan!!!
Mindenütt dolgozni kell, minden gyárat lehet szidni akkor.