Szatmári szilva torta
Tuza Judit , 14 évvel ezelőtt
Ismerem a cukrászdát, mindig ott eszek süteményt, amik nagyon finomak, és kedves a kiszolgálás is. Azonban rendeltem egy Szatmári szilva tortát, azt hittem olyan lesz, mint anno 2008-ban, vagy legalább olyan mint az üzletben a szeletelt változata. Csalódtam. :( Nem azt mondom, a tésztája finom volt, de egyébként köze nem volt az igazi Szatmári szilva tortához. Sem külsőleg, sem sehogyan sem. Hab, hab, és mégtöbb hab. Ebből állt az egész torta. :(