Vélemények a következő cégről: Károlyi Cukrászda

Vélemény

, 9 évvel ezelőtt

Mind a torta, mind a sütemények nagyon finomak,kedves udvarias a kiszolgálás.
Vitatott tartalom jelentése

Szatmári szilva torta

, 14 évvel ezelőtt

Ismerem a cukrászdát, mindig ott eszek süteményt, amik nagyon finomak, és kedves a kiszolgálás is. Azonban rendeltem egy Szatmári szilva tortát, azt hittem olyan lesz, mint anno 2008-ban, vagy legalább olyan mint az üzletben a szeletelt változata. Csalódtam. :( Nem azt mondom, a tésztája finom volt, de egyébként köze nem volt az igazi Szatmári szilva tortához. Sem külsőleg, sem sehogyan sem. Hab, hab, és mégtöbb hab. Ebből állt az egész torta. :(
Vitatott tartalom jelentése

Károlyi sütik a legjobb !

, 15 évvel ezelőtt

Bármikor vásárlok, mindig friss és nagyon finom sütemények állnak rendelkezésünkre.A kiszolgáló személyzet nagyon udvarias !
Vitatott tartalom jelentése

Finom

, 16 évvel ezelőtt

Nagyon finom sütiket lehet vásárolni. Kedves kiszolgálás.
Vitatott tartalom jelentése

Vásárlás

, 17 évvel ezelőtt

Sokszor vásároltam a cukrászdában és mindig a megfelelő minőségű terméket kaptam. Nincs kivétel egy édességben se. Tökéletes az ízük és a frissességük is. Azért választottam ezt az üzletet mert hallottam a hírt, miszerint finom sütiket forgalmaznak. Egy kifogásom lenne csak hogy maga az üzlethelység nagyon kicsi. Ha megoldható lenne a bővítés, szerintem sok ügyfél szívesen betérne egy kis negálóként az üzletbe.
Vitatott tartalom jelentése

Finomságok

, 17 évvel ezelőtt

A leges-legjobb hely:) Ott a legfinomabbak a sütik. Nagyon klassz hely!
Vitatott tartalom jelentése

Finom

, 19 évvel ezelőtt

Aki szereti a finom süteményeket annak itt a helye. Bármit megrendelésre elkészitenek és elrakják. Van egy nagy előnyük az ólcsoság. Köszönünk mindent.
Vitatott tartalom jelentése

Károlyi cukrászda

, 19 évvel ezelőtt

Feleségem cukrász így már régen nem jártam a károlyi cukrászdába de amig meg nem nősültem családom körében tartandó születésnapok névnapok alkalmával gyakran megfordtam ott...nagyon finom ízletes és hagyományokat örző(feleségem szavaival) frappáns kis helyet ismertem meg benne..külalakra és formára is gusztusos termékeket készítenek..nem is beszélnék róla többet azt hiszem aki ezt a véleményt elovassa majd rájön magától is ha teheti térjen be hozzájúk mert megéri megkóstolni a cukrászok által kínált maga az édességcsodákat!
Vitatott tartalom jelentése