Az sem jó ha van pénzed, igaz nagy címlet és még jegyet is szeretnél venni.
Egy gyalogló majdnem utas , 17 évvel ezelőtt
Ha valakinek délután 15 órakor kétezrese van és nincsen aprója, gyalogolnia kell?! Mivel a legnagyobb elfogadható címlet az ötszázas, és sajnos ennél nagyobb pénzem volt, nem utazhattam. de a legkisebb nincs meghatározva, ezért úgy döntöttem, hogy a 280 Ft-os jegyárat ezután csak 5 forintosokba fogom kifizetni a 10-es helyijáraton, egy bizonyos sofőrnél. Ez talán nem sérti a Tisztelt Tömegközlekedés előírásait. A sofőrnek kívánom, hogy úgy gyalogoljon be a kórházhoz, ahogy nekem kellett. Csak a reklámokban hirdetett szolgáltatás és emberség hiányzik (tisztelet a kivételnek, mert természetesen vannak kivételek, még szerencsére!)a tömegközlekedés egyes járatairól!