Vélemények a következő cégről: Kaposvári Tömegközlekedési Zrt.

Vélemény

ktrt

, 16 évvel ezelőtt

Szerintem jók a buszok bár azért még mindig vannaok olyan buszok amik nem jók és régik nah meg persze az elején az újakkal is gond volt!!!!!Én mindennap utazok busszal több okból.....és valóban egy-két sofőr bunkó és nem tud köszönni sem.....!!!Véleményem az egészről hogy jó bár azért az árak nem vmi jók.....de hát ennek is van oka!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Busz

, 17 évvel ezelőtt

Ha nincs pénzed saját autóra, akkor ez kell neked. De ha van akkor is sokszor olcsobban kijössz velük, mint a saját járgányoddal. Tehát ha spórolni akarsz egy pár forintot akkor csakis velük utazz.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Az sem jó ha van pénzed, igaz nagy címlet és még jegyet is szeretnél venni.

, 17 évvel ezelőtt

Ha valakinek délután 15 órakor kétezrese van és nincsen aprója, gyalogolnia kell?! Mivel a legnagyobb elfogadható címlet az ötszázas, és sajnos ennél nagyobb pénzem volt, nem utazhattam. de a legkisebb nincs meghatározva, ezért úgy döntöttem, hogy a 280 Ft-os jegyárat ezután csak 5 forintosokba fogom kifizetni a 10-es helyijáraton, egy bizonyos sofőrnél. Ez talán nem sérti a Tisztelt Tömegközlekedés előírásait. A sofőrnek kívánom, hogy úgy gyalogoljon be a kórházhoz, ahogy nekem kellett. Csak a reklámokban hirdetett szolgáltatás és emberség hiányzik (tisztelet a kivételnek, mert természetesen vannak kivételek, még szerencsére!)a tömegközlekedés egyes járatairól!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 19 évvel ezelőtt

Nap mint nap igénybeveszem a járataikat. Muszáj, mert az iskolába nem tudok máshogy eljutni. A sofőrök valóban modortalanok is tudnak lenni, persze ez a nagy többségükre nem igaz. A buszokkal nekem semmi bajom, van elég sok új busz, és szép lassan a régiek is lecserélődnek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kaposvolán

, 19 évvel ezelőtt

Rossz a tapasztalatom a céggel kapcsolatban, azaz inkább a sofőrökkel. némelyike modortalan - de persze nem mindegyik - van, hogy kint állunk a busz előtt 10en a 0 fokban a sofőr, meg ott ül bent a buszban és enyeleg a barátnőjével. A buszokat már jó lenne lecserélniük, mert némelyike borzasztó állapotban van... de nincs más... megszoksz vagy megszöksz.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Volán

, 19 évvel ezelőtt

ngatív véleményem van... A buszok lestrapált állapotban vannak, a sofőrök egy része nagyon modortalan, főleg a fiatalokkal. Remélem, idővel javulni fog a helyzet!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 19 évvel ezelőtt

Régebben naponta több alkalommal is használtam a járataikat, melyek sűrűn közlekednek, a csatlakozások összehangoltak. Autóparkjuk folyamatosan fejlődik, de a régebbi buszok állapota sem hagy kivetnivalót. Műszaki probléma sem fordult elő utazásaim során, mindig időben elértem a célom.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 19 évvel ezelőtt

A járatok elég sűrűek, többnyire mindig van csatlakozás. A buszok is szépen lassan cserélődnek egyre újabbakra, a sofőrök nagy része kedves.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Kaposvári Tömegközlekedési Zrt. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!