Extra antenna
Tóth József 76 , 18 évvel ezelőtt
Tisztelt Lakásszövetkezet !
Mint az önök által működtetett Kábel Tv előfizetőjeként fordulok Önökhöz olyan problémával, hogy az Önök által szolgáltatott műsorcsatornák egyszerűen nézhetetlenek!
Az EXTRA csomagon belül kínált csatornákon nincs adás, a képernyő sötét, „ nincs jel” felirat jelenik meg! Ha nincs jel, akkor nincs pénz alapon mi sem fizetünk? Ez egyszerűen felháborító és másoktól is egyre több panaszt hallani!
Az XXL csatorna egész hétvégén nézhetetlen volt, sötét képernyő volt adás helyett.
Miért fizetünk 2200 ft –ot az 1900 ft –os alapcsomagon felül?
Továbbá most már lassan 2002 óta ugyanazok a csatornák ( Spice Platinum, stb )láthatóak az Extra csomagon belül, ha egyáltalán van adás, és sajnos egyre színvonalatlanabbá váltak az elmúlt időben, ideje lenne újabb példáúl ( XXXTreme, stb) egyéb éjszakai tv csatornákat, vagy más csatornákat is bevonni a csomagba ennyi pénzért, amely adókon normális minőségben lennének ezek a műsorok nézhetőek és nem „nincs jel felirat „ vagy sötét képernyő jelenik meg.
Kérem vizsgálják ki ezt az ügyet, miért nem volt nézhető egész hétvégén az önök által szolgáltatott XXL TV „ nincs jel „ sötét képernyő, illetve újabb csatornák bevezetésének lehetőségét, ugyanis már egyre jobban felveti a gondolatát a műsorcsomag lemondásának és más szolgáltatóknál történő előfizetést!!