Vélemények a következő cégről: Komáromi Gyógyfürdő-Komthermál Kft.

Vélemény

, 10 évvel ezelőtt

Visszajáró törzsvendégek vagyunk a Komáromi Gyógyfürdőbe eddig minden szolgáltatásukkal elégedettek voltunk, a gyógyvíz kiváló.Rendszeresen ugyanabban a hotelben szállunk meg a fürdő területén, lehetőség szerint ugyanabban az apartmanban.Idén 1 hetes itttartózkodásunk alatt merült fel először az a probléma, hogy a fürdő területén található pizzázó alkalmazottai/vendégei még 11, de volt hogy hajnali fél kettőkor a strand területén alpári módon ordibáltak. Pihenni lehetetlen volt. A hotelben a recepciós hölgy nagyon segítőkész volt, jelezte nekik a problémát, de semmi változást nem tapasztaltunk. Kérjük közbenjárásukat, az ideérkező, pihenni vágyó vendégek nyugalma érdekében. A végére már csak egy gondolat: ha a fürdő 8-kor bezár, a pizzázó 10-kor , hogy fordulhat ez elő?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

király volt

, 16 évvel ezelőtt

én voltam a Hotel Karát-ban, de nagyon jó volt viszont én 8-éves vagyok!!!!!!!!!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

KOMÁROMI THERMÁLFÜRDŐ SZOLGÁLTATÓ KFT.

, 17 évvel ezelőtt

Nyaranta az egész család el szokott ide jönni egy hétre pihenni. Faházas szálláshely, és szálloda is van. Mi általában faházban szoktunk lenni. Különálló épületekről van szó, melyek kétszobásak, és a strand területén helyezkednek el. A parkolás az épületek mellett megoldható Jól felszereltek, minden kényelem biztosítva van. Külön fürdő és wc is található a házakban, újabb fajta igényes bútorok, tv, hűtő, mikró, és tűzhely is van. Ha valakinek mégsem lenne kedve főzni, akkor számtalan vendéglő és étkezde van a strand területén, ahol olcsó áron lehet finom ételhez jutni. Vannak továbbá különböző bárok, és ajándék üzletek is, ahol el lehet tölteni az unalmas perceket. Vannak szabad és fedett téri medencék is, melyek hideg és meleg vizes változatban egyáltalán megtalálhatóak. Vannak tovább élményfürdők, és gyógyvizes medencék. Ha a strandolásból elegünk van, akkor maga a város is számos látványossággal vár minket, és 30 perc sétával komárnóba is át lehet jutni. Az egész családnak kellemes nyári időtöltést biztosít a hely.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

fürdő

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó,hogy sok medence van és egyikbe sincsenek túl sokan.A pezsgőfürdő isteni,teljesen ellazul az ember a vízben.De a szaunázni,az úszni vágyók és a gyerekek is megtalálják a nekik való medencét.A legjobban a kinti gyógymedencéjüket szeretem.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Komáromi strand

, 19 évvel ezelőtt

Amikor tehetjük elmegyünk kicsit kikapcsolódni.Nagyon jó,hogy sok medence van és egyikbe sincsenek túl sokan.A pezsgőfürdő isteni,teljesen ellazul az ember a vízben.De a szaunázni,az úszni vágyók és a gyerekek is megtalálják a nekik való medencét.A legjobban a kinti gyógymedencéjüket szeretem,amikor kimegy az ember a hidegbe,bele a forró vízbe,hát mennyei....és érdekes megoldás,hogy a medende egyik oldalán meleg a víz,de mikor már túlhevül az ember a medence másik oldalán ahol sokkal kissebb a víz ott jóval hidegebb.És az is jó,hogy átlehet menni egyik medencéből a másikba.Szóval egy egész napos kikapcsolódás.Szívesen ajánlom.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gyógyfürdő

, 19 évvel ezelőtt

Sziasztok Ez egy nagyon jó strand. Sajnos ritkán jutok el, de akkor nagyon élvezem. Minde az úszást, mind pedig a gyógyfürdőt. Minden szolgáltatás megvan amit az ember csak kívánhat. A napozóágyak nagyon tetszettek nekem. Kontér Barbara
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gyógyfürdő

, 19 évvel ezelőtt

Többször volt alkalmam ellátogatni a fürdőbe. Tetszik, hogy sok medence közül válogathatok, és úszás után megpihenhetek a nagy fák árnyékában. A csúszda is fergetegesen jóóó. Sajnos még csak egy-egy napot töltöttem el Kehidán, de remélem egyszer a szállást is igénybe vehetem. tudom, hogy nem fogok benne csalódni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Komáromi Gyógyfürdő

, 19 évvel ezelőtt

Többször voltam vendége a gyógyfürdőnek,nagyon jól éreztem magam a gyógyviz csodálatos,a szállás megfizethető,nyáron gyakorlatilag német nyelvterületnek számit,ez persz nem baj,söt.Mindenkinek csak ajánlani tudom.A határ közelsége miatt érdemes az étkezést Révkomáromban megoldani,jóval olcsóbb mint ideát
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Komáromi Gyógyfürdő-Komthermál Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!