Nagyon kedves a személyzet.A kiszolgálás nagyon jó.Az étterem jó hangulatos .Az ételek nagyon finomak és bőségesek.Izletes és finom koktélok vannak.A desszertek is nagyon finomak.Egyszóval minden tökéletes volt.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Nagyon kedves a személyzet.A kiszolgálás nagyon jó.Az étterem kedves jó hangulatos .Az ételek nagyon finomak és bőségesek.Izletes és finom koktélok vannak.A desszertek is nagyon finomak.Egyszóval minden tökéletes volt.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ennek az étteremnek nyílt nemrégiben egy kizárólag japán és thai ételeket kreáló étterme az Üllői úton. Mindig friss az étel és házhoz is kiszállítják.
Nos, a javaslatom, csak olyat egyetek, amit képtelenség elrontani és mindenképpen egyeztessétek az árakat, mert szeretnek többet számolni, mint amennyibe kerül egy-egy dolog!