Vélemények a következő cégről: Laguna Étterem És Pizzéria

Vélemény

, 2 évvel ezelőtt

Nagyon kedves a személyzet.A kiszolgálás nagyon jó.Az étterem jó hangulatos .Az ételek nagyon finomak és bőségesek.Izletes és finom koktélok vannak.A desszertek is nagyon finomak.Egyszóval minden tökéletes volt.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 2 évvel ezelőtt

Nagyon kedves a személyzet.A kiszolgálás nagyon jó.Az étterem kedves jó hangulatos .Az ételek nagyon finomak és bőségesek.Izletes és finom koktélok vannak.A desszertek is nagyon finomak.Egyszóval minden tökéletes volt.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 2 évvel ezelőtt

Ételek nagyon finomak és bőségesek. Kedves személyzettel. Kellemes hangulatú étterem.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

sushi

, 17 évvel ezelőtt

Ennek az étteremnek nyílt nemrégiben egy kizárólag japán és thai ételeket kreáló étterme az Üllői úton. Mindig friss az étel és házhoz is kiszállítják.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

étel

, 17 évvel ezelőtt

imádni való a pizzájuk.szeretem
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Laguna étterem

, 17 évvel ezelőtt

Nos, a javaslatom, csak olyat egyetek, amit képtelenség elrontani és mindenképpen egyeztessétek az árakat, mert szeretnek többet számolni, mint amennyibe kerül egy-egy dolog!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Laguna Étterem És Pizzéria szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!