Vélemények a következő cégről: Magnum 2000 Vagyonvédelmi és Magánnyomozó Kft.

Vélemény

magnum2000avagy fokuszinfo

, 16 évvel ezelőtt

2010/03/24 sms /06303243968 Üzenet: Ilyenkor miért nem jöxx a gyerekhez?mert nemakarod látni hogy sír me nincs mit adjak neki?ilyenkor is ragaxkodhatnál a láthatáshoz,ne csak akkor amikor nincs probléma.a problémák a gondok is együttjárnak a gyerekkel,ilyenkor is jár a láthatás,élj vele.vagy ezis csak biológiailag a tiéd?amikor gond van,akkor nem kérsz belőle? Küldés ideje: Márc 24 14:40 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Üzenet: Végülis nembaj,majd exik ma üres levest,jólakik tőle.meg ixik rá vizet.elég az neki.neked is az a mai kajád,nemigaz?jóétvágyat. Küldés ideje: Márc 24 14:29 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Üzenet: Ha én tudok kölcsönkérni neki,akk.teis tudnál sztem.nemkell ahhoz betörni.csak kicsit érdekes,h.te sosem kapx fizett,de dolgozol mégis ingyen.. Küldés ideje: Márc 24 14:26 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

137. § (1) A munkavállalót a betegsége miatti keresőképtelenség idejére - ide nem értve a társadalombiztosítási szabályok szerinti üzemi baleset és foglalkozási betegség miatti keresőképtelenséget - naptári évenként tizenöt munkanap betegszabadság illeti meg. (2) A munkavállaló keresőképtelenségét - a keresőképesség orvosi elbírálásáról szóló rendelkezéseknek megfelelően - a kezelőorvos igazolja. (3) A betegszabadság időtartamára a munkavállaló részére távolléti díjának 80 százaléka jár. (4) Év közben kezdődő munkaviszony esetén a munkavállaló a naptári évre járó betegszabadság időarányos részére jogosult. Ez azonban - ha a munkavállaló az év folyamán már munkaviszonyban állt - nem lehet több, mint a naptári évre járó betegszabadság még igénybe nem vett része. (5) A betegszabadság naptári évben igénybe nem vett része később nem igényelhető. (6) A betegszabadság kiadásánál a munkaidő-beosztás szerinti munkanapokat kell figyelembe venni. Ha a munkavállaló a munkaszüneti nap miatt mentesülne a munkavégzési kötelezettsége alól, ezt a napot munkanapként kell figyelembe venni. (7) A heti kettőnél több pihenőnapot biztosító munkaidő-beosztás esetén a (6) bekezdésben foglaltakat azzal az eltéréssel kell alkalmazni, hogy a hét minden napja munkanapnak számít, kivéve a munkavállaló két pihenőnapját. (8) A betegszabadság tekintetében a 130. § (2) bekezdését és a 133. § (2) bekezdését megfelelően alkalmazni kell.

(6) Belföldi kiküldetés esetén, ha az utazási idő a munkavállaló munkaidő-beosztása szerinti munkaidőn kívül esik, a munkavállalót - kollektív szerződés eltérő rendelkezése hiányában - személyi alapbére negyven százaléka illeti meg. (7) A (6) bekezdés alkalmazása során utazási időnek minősül a) személygépkocsival történő utazás esetén annak indulásától a megérkezéséig eltelt idő; b) tömegközlekedési eszközzel történő utazás esetén annak indulásától a megérkezéséig tartó, valamint az átszállással töltött idő; c) a tömegközlekedési eszköz megérkezésétől a kiküldetés szerinti munkavégzés megkezdéséig, valamint a munkavégzés befejezésétől a tömegközlekedési eszköz indulásáig eltelt idő. (8) Kiküldetés esetén a jogszabály alapján járó költségtérítésen túlmenően a munkáltató köteles a munkavállaló számára megfizetni a kiküldetés során felmerülő szükséges és igazolt többletköltségeket.

2010/05/01 ma aztkaptam utasitásba ,hogy biciklizzek 8.5 kilométert a munkahelyemre,mert nemérnek rá elvinni,az ujonan áthelyezett telephelyre,,köszönöm magnum,fokuszinfo..Biciklizetek ti!!!!


magnum2000

, 16 évvel ezelőtt

nemfogtok elhalgattani,ha kell megyek a médiához!!! Kérem a fizetésemet!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

magnum2000

, 16 évvel ezelőtt

a törléssel nemlehet mindenz megoldani
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

magnum2000

, 16 évvel ezelőtt

ugydöntöttem ma hogy a rendelkezésemre állo hangfelvételek s egyébb dokumentumok birtokába állásával,,megteszem a cégellen a szükséges intézkedéseket..nekem nemadnak ugy kenyeret s szolgáltatásokat a közüzemek hogy majd fizetek ha tudok s nemis azért dolgozok havi 240 250 orákat hogy azta 76800forintotis ugykeljen kibalhéznom na pá magnum vagy fokuszinfo????vagy sensei???
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

magnum2000

, 16 évvel ezelőtt

a szerzödés szerint minden tárgyho 15ig kellene kifizetni a bért..erre még mindig nemkaptam fizut arra hivatkozva hogy a zalaco még nemfizetett..tegnap voltam bent az irodában majdnem még engem dobtak ki hogy mitképzelek magamrol hogy fizetést követelek--felhivtam N.Z ánt telefonon ö valamifajta vezetö ott kérdésemre hogy mikor lesz fizi nemtudott válaszolni ..ugymond ö ebben nem kompetens...nah erröl ismételten enyjit
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

felesleges hivás???

, 17 évvel ezelőtt

MAGÁNNYOMOZÓ KFT. KÖLCSEY U. 25. 8900 ZALAEGERSZEG, ZALA MEGYE Telefon: (92) 59 93 50 Arra azért kiváncsilennék ,hogy a telefont az illetékes mértnem tudja felvenni mikor hivják?? neki nemkerül az pénzbe csak nekünk!!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

énis

, 17 évvel ezelőtt

?????aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

nincs mit ennem

, 17 évvel ezelőtt

mértnem fizettek apának?? nincsmit ennem de titeket ez nemérdekel csak ezköz nektek minden kolégája s öis
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

nem fizetnek vagy csak késve s akkorsem mindet

, 17 évvel ezelőtt

éhen ,s fedélnélkül maradunk lassan mert soha nemtudok idöben fizetni'''
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

tartozás

, 17 évvel ezelőtt

Sajnos a cég többszöri igéret ellenére sem fizet. Nem ajánlott velük dolgozni!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Magnum 2000 Vagyonvédelmi és Magánnyomozó Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!