meki
Richárd , 17 évvel ezelőtt
Ezzel a gyorsétteremmel csak egy bajom van, ami pedig az árak, nem valami olcsó, de ha a legfinomabb hamburgert vagy fagyit akarok enni, akkor viszont biztos, hogy ide jövök be. Sokan mondják, hogy mocskos meg szidják oda-vissza, de szerinte4m patyolat tiszta az egész étterem, a kiszolgálás is megfelelő és gyors, az étel soha sem hül ki, mire megkapom, jól lakok az itteni kajával és a kedvenc ételem a hamburger, tehát ide is elég gyakran benézek. Jó étvágyat!