Egy csillagot sem érdemelne. Sajnos a rendelésből hiányzott tétel. Érdemes átnézni. Főleg a drive-nál. Ha helyben fogyaszt bárki ott korrigálják jobbik esetben.
Egyik barátnőmnek mindig itt tartottuk a szülinapi buliját, de azóta már felnőttünk. Minden alkalommal kapott a mekitől az ünnepelt egy tortát, és ajándékot is. Nagyon hangulatos bulik voltak, zene, barátnők, hamburger - mi kell még?
hangulatos, főleg amikor adnak ajándékot a menühöz, gyors kiszolgálás, csak nekem a 2 sajtburger a mekiben kevés :) . főtt sült kaják, üdítők, fagyik, jó étterem!
Szeretem a mc-it nagyon jó a kaja mindíg ugyan azt eszem big mcmenű + epres mcfreez. Néha mikor van idő barátokkal beülünk hallottam már agasztó dolgokat rólla de eddig csak jók a tapsztalatai ezzel kapcsolatban! Szerintem jó kajálda a többi hasonlóval együtt de én ezt szeretem a legjobban. És mindenkinek csak ajánlani tudom!