Vélemények a következő cégről: McDonald's - Szeged, Rókusi körút 27.

Vélemény

, 30 április 2025

Egy csillagot sem érdemelne. Sajnos a rendelésből hiányzott tétel. Érdemes átnézni. Főleg a drive-nál. Ha helyben fogyaszt bárki ott korrigálják jobbik esetben.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

házhoz szállitás

, 18 évvel ezelőtt

érdekes módon mindenhol van szinte házhoz szállitás itt miért nem v ezetik már be végre,a ... kivan hogy tápérol állandoan beutazni 5-6 sajtburgerért.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonald's

, 19 évvel ezelőtt

Egyik barátnőmnek mindig itt tartottuk a szülinapi buliját, de azóta már felnőttünk. Minden alkalommal kapott a mekitől az ünnepelt egy tortát, és ajándékot is. Nagyon hangulatos bulik voltak, zene, barátnők, hamburger - mi kell még?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Meki

, 19 évvel ezelőtt

hangulatos, főleg amikor adnak ajándékot a menühöz, gyors kiszolgálás, csak nekem a 2 sajtburger a mekiben kevés :) . főtt sült kaják, üdítők, fagyik, jó étterem!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonald's

, 19 évvel ezelőtt

Szeretem a mc-it nagyon jó a kaja mindíg ugyan azt eszem big mcmenű + epres mcfreez. Néha mikor van idő barátokkal beülünk hallottam már agasztó dolgokat rólla de eddig csak jók a tapsztalatai ezzel kapcsolatban! Szerintem jó kajálda a többi hasonlóval együtt de én ezt szeretem a legjobban. És mindenkinek csak ajánlani tudom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mcdonalds

, 19 évvel ezelőtt

hangulatos hely, finomak az ételek, viszont csak 1 valami nem jó. az az ár! folyamatosan növekszik. de sajnos ez mindennél igy van
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) McDonald's - Szeged, Rókusi körút 27. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!