gyorsétterem
Farkas Klaudia , 17 évvel ezelőtt
Gyakran megfordulok a Mc'Donalds-ban. Nem vagyok a gyorséttermek híve, de nyáron ha másra nem is, de egy fagyira gyakran betérek. A fagyijuk szerintem különösen finom krémes, és egyáltalán nem is drága. Sajtburgert, vagy különböző gyorséttermi kajákat ritkábban vásárolok, azonban azok sem rosszak. A kiszolgálás udvarias, azonban van, hogy sokáig kell sorban állni, ha nagy a tömeg.