Vélemények a következő cégről: McDonald's - Szombathely, Fő tér 29.

Vélemény

Meki

, 15 évvel ezelőtt

Szerintem meg be kellene zárni az ilyenfajta éttermeket mert egyáltalán nem egészségesek az ételeik. Tele vannak ízfokozókkal, különben nem enné meg senki. Ami igazán különös, hogy az ételek nem penészednek. Ez azért kicsit elgondolkodtató, hogy akkor valójában miből is készülhetnek, nem de?! :) Ha vki kicsit utána jár a dolgoknak az többé nem megy be ilyen étterembe mint ahogy már én sem. Éljen a házi koszt!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

gyorsétterem

, 17 évvel ezelőtt

Gyakran megfordulok a Mc'Donalds-ban. Nem vagyok a gyorséttermek híve, de nyáron ha másra nem is, de egy fagyira gyakran betérek. A fagyijuk szerintem különösen finom krémes, és egyáltalán nem is drága. Sajtburgert, vagy különböző gyorséttermi kajákat ritkábban vásárolok, azonban azok sem rosszak. A kiszolgálás udvarias, azonban van, hogy sokáig kell sorban állni, ha nagy a tömeg.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

gyorsétterem

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem a Mc Donald's-ot. Ha az ember a városban jár és nincs ideje hazaugrani, kiváló hely azok számára, akik mégis szeretnének gyorsan valami meleget enni. Gyorsétteremként nagyon sokféle "gyorskaja" rendelhető itt. A kiszolgálás gyors, és udvarias.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Mc

, 19 évvel ezelőtt

Hoo. Ez az egyik törzshelyünk a haverokkal. Még a vacsorát is itt eszem. :) Olyan jól elszórakozunk, hogy észresem vesszünk mennyire megy az idő. Hangulatos kis étterem, jó kajával. És egész gyorsak a pénztárosok. Na és ami a legfontosabb számomra: hogy fríss a kaja és nincs olyan, hogy valami elfogy.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szombathely Mc-i

, 19 évvel ezelőtt

Tavaly nagyon sokat jártam ide.A sajtburger és a shake a kedvencem.Két sajtburger vásárlása esetén kedvezmény van.(nem sok,de van)A kígyozó sor általában hamar eltűnik.Szóval megéri idejönni.De van csavart fagylalt is,amit tavaly nyáron nagyon sokat ettünk.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Mc'Donald

, 19 évvel ezelőtt

Imádunk idejárni barátokkal/családdal egyaránt. 3-4 pénztár működik így nagyon gyors a kiszolgálás, bár a kezdő pénztáros még lassúak. A sültkrumpli a kedvencem mert nagyon fríss, ropógos. Bár szerintem kicsit drága. Nagyon hangulatos az étterem mivel a főtéren van így sok a vendég. Van tv és ilyen szgép szerűség is. Gyerekeknek a bejárat mellett van egy játszó rész, a kicsik tehát az unokaöcsém jól eljátszik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

gyorsétterem

, 19 évvel ezelőtt

Jó pár éve működik Szombathelyen a McDonalds étterme.Sok programmal várja az éhes vendégeket.A kiszolgálás gyors,a kaja friss.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) McDonald's - Szombathely, Fő tér 29. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!