Vélemények a következő cégről: Media Markt

Vélemény

, 04 december 2025

Egy 332 000 Ft-os De’Longhi kávéfőző háromszori javítás után ismét meghibásodott. Három hete sem e-mailben, sem telefonon nem kaptam választ a Media Markttól. Ma telefonon végre elértem őket, ahol felvettek egy panaszt, de azt mondták, hogy „a kivizsgálás eltart, ameddig eltart”, és majd egyszer kapok rá valamit. Ez számomra elfogadhatatlan egy ilyen nagy cégtől, különösen érvényes jótállás mellett.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

csak végszükségben

, 16 évvel ezelőtt

Egyáltalán nem kedvelem ezt a helyet. Van egy két eladó akitöl még SOHASEM kaptam kielégítő választ egyetlen kérdésemre sem. Sok termék túlárazott, vagy csak lusták számolni azzal, hogy ami 3 éve 12.990 volt lehet hogy már nem túl aktuális... Ha pont arra járok max akkor megyek be mert amugy nagy választék van, de érdemes előtte tájékozódni, ha kell valami, mert ők nem fognak tudni segíteni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

media markt miskolc

, 16 évvel ezelőtt

szerintem egy remek bolt vettem itt november elején egy M.N.C. auto magnot haza vittem beszereltük haverommal nagy örörm szol minden remek be indítom a kocsit ki kapcsol a magno vissza viszem garanciával 6 hét alatt sikerült vissza kapnom a magnót a gond csak az hogy még mindig kikapcsol menetközben ....
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Kedvencem

, 17 évvel ezelőtt

Amikor a Malompark-ba megyek vásárolni , minden alkalommal betérek az Önök üzletébe is. Hatalmas választék áll rendelkezésre és kedves, felkészült,segítőkész szakemberek állnak rendelkezésre az árú kiválasztásnál. Legutóbb egy multifunkciós nyomtatót vásároltam , és mivel igencsak tájékozatlan voltam nyomtatók terén , türelmesen és számomra is érthetően elmagyarázták a nyomtató előnyeit , működését, szervizelését , kellékeit. Az éppen nem kapható DVD filmekről információt adnak , hogy az interneten hol érdemes megrendelni a legolcsóbban. Ha 5-nél több csillag lenne a maximumot adnám. Boldog Új Évet kívánok a cég minden dolgozójának és a jövőben is maradjanak meg ilyennek !
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

egy jó hely :D

, 17 évvel ezelőtt

Mindig nagy a választék, akciók is gyakran vannak, habár elég drága bolt, de legalább jó minőségű árukat kapunk a pénzünkért cserébe. Vettem már itt hajvasalót, nyomtatót, fényképezőgépet.mindegyikkel meg vagyok elégedve.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 17 évvel ezelőtt

Vásároltam magamnak egy lcd-televíziót.Amikor otthon kibontottam kissé meglepődtem.Egy originál csomagolásban lévő tévénél, be vannak programozva a csatornák(egy Szlovákiából érkezőben?), kezdjük pont az HBO-val;a távirányítóban bele volt téve az elem.Nem véletlenül mellé szokták adni? Poros volt a tv aljzata,több por van rajta, mint a frissen letakarított tv állványon!(egy originál csomagolt dobozban).A hátulján ott vannak a felfüggesztésnek nyomai!És még drágán is szállították ki a lakásomra.Az én szlogenem meg a következő:MERT HÜLYE AZÉRT ÉN SEM VAGYOK!.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 17 évvel ezelőtt

A Media Markt-nak mindenképpen öt pontot adok, mivel kedvelem ezt az üzletet. A feleségem is el tudna nézelődni órákig ha hagynám. A telefonoktól a porszívókig, konyhai felszerelésekig itt mindent megtalálok egy helyen. Nemrég sütőt akartunk venni, akkor is benéztünk a Media Marktba, ahol jó áron lehetett kapni. Most olvastam , hogy 0 százalékos THM-mel lehet vásárolni december 20-ig, ezt is érdemes kihasználni, mert nem sok helyen van ilyen lehetőség.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 17 évvel ezelőtt

Úgy tapasztaltam,hogy az ár szempontjából csak az akciós árú készülékeket érdemes náluk vásárolni, mert egyébként elég drágák.Több kisebb készüléket vásároltam már a miskolci Media Mark-ban, így routert, dvd írót, egeret.Eddig nem volt velük semmi gond.Kivéve egy epilálót, ami be se indult, 3 napon belül visszavittem és szó nélkül kicserélték. Műszaki jellegű kérdéseimre viszont sokszor nem adtak kielégítő választ.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 17 évvel ezelőtt

Ez Magyarország legelterjedtebb elektronikai szaküzlete és emellett a legjobb is, nem is beszélve arról, hogy a kedvencem!!!Szerintem ennek a cégnek van a legjobb szlogenje is:Mert hülye azért nem vagyok!Ez magáért beszél!Itt (az üzletben) nagyon jól bánnak a különböző korosztályú emberekkel, hiszen mindenkit kiszolgálnak nagyon nagy készséggel. Szerintem nagyon fontos az is, hogy a karácsonyi nyitva tartás is nagyon kedvező, hiszen még 24-én is nyitva vannak 9 órától-14 óráig ami nagyon jó. A Media Markt-ban nemcsak a választék nagy, hanem az árak is nagyon alacsonyak!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nekem is ugyan ez a véleményem!!!


áruház

, 17 évvel ezelőtt

A megközelíthetőség jó, van parkolási lehetőség. Az áruválaszték szintén jeles, mivel minden egyes áru fajtából bő választék áll a rendelkezésünkre. Legutóbb számítógéphez vettünk klaviatúrát és rögtön jött két eladó is a segítségünkre. Széleskörű tájékoztatást nyújtottak és elmondták a véleményüket a választékról, de a döntést persze ránk bízták. Szeretem ha az eladóknak van véleményük az árukról, itt pedig mindíg választ kaptam a kérdéseimre. Udvariasak, segítőkészek az eladók. Az árak is rendben vannak, sokszor van akció, amikor mélyen ár alatt tudunk kifogni műszaki cikkeket. Csak ajánlani tudom.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

technika

, 19 évvel ezelőtt

Minden egy helyen. A villanykörtétől, a plazmatévéig. Ha bármi technikai vásárolni valóm akad, először itt nézek szét, általában meg is találok mindent, amire szükség van. Az eladók segítőkészek, nem kell félórákat bóklásznom, mire megtalálom amit keresek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 19 évvel ezelőtt

Véleményem szerint nagyon jól megcsinálták a kispesti Media Marktot. Azelött is jó üzlet volt de a felújítás sokat számít. Szeretek itt vásárolni. Nemrég vettem egy autó cd-s rádiós magnót nagyon megvagyok vele elégedve szépen szók a kocsimban!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Média Markt

, 19 évvel ezelőtt

Ez a bolt az ahol egész nap eltud leskelődni az ember.Itt minden megtalálható amit csak el lehet képzelni. Akiszolgálók felkészültek, odaadók tényleg azon vannak, hogy amiről kérdezzük őket maximálisan tudjanak tájékoztatást adni. Jó itt vásárolni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 19 évvel ezelőtt

Széles választék,olcsó ár,akciók.Ezzel tudnám jellemezni az áruházat.Legutóbb,mikor DVD-t akartam vásárolni,az eredeti egy helyet hárommal tértem haza,mert a leértékelt áruk között találtam két kedvencet.És nem tudtam otthagyni őket..
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 19 évvel ezelőtt

Aki nagyon jó áron steretne hozzájutni műszaki cikkekhez,annak ajánlom,hogy figyelhe a bolt akcióit.Nagyos sok féle termék van és ha akciós,akkor szuper áron hozzá lehet jutni ,akár tv-hez,mobiltelefonhoz,vagy dvd-hez.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media

, 19 évvel ezelőtt

szeretem ezt a helyet ha valami kell csak beugrok és gyorsan megveszem mivel a város "közepén" van ezért könyen megközelíthető és aránylag olcsó is
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media markt

, 19 évvel ezelőtt

Debrecenben nagyon jó helyen található üzlet,, több féle bevásárlást is egy helyen le lehet tudni. . Az árukínálata is sokoldalú . Megtalálható a dvd filmtől a csillárig minden . Konyhai kis és nagygépek ,televizók ,autóhifi .. Digitális felvételeinkről nagyon jó képeket csinálnak . Az eladók felkészültek ,segítőkészek . Helyben hitelt is lehet intézni. Ilyenkor ünnepek tájékán nagyon sok akciójuk van. Érdemes betérni hozzájuk !
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 19 évvel ezelőtt

A Szinvapark átépítése szerintem pozitívan befolyásolja alátogatottságot. A mozi bezárása kár volt. Egyébként ok jó üzlet található a bevásárlóközpontban.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

media markt

, 19 évvel ezelőtt

Szerintem jó bolt, igaz csak néha járunk arrafele. Sok mindent megtalálunk, igaz az árak kicsit borsosak, de azért még belefér.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

media markt

, 19 évvel ezelőtt

nem szeretem ezt az üzletet, mindig sokan vannak (vagy csak rosszkor mentem) általában nem kapom meg amit keresek :( de lehet hogy csak véletlenek sokasága
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 19 évvel ezelőtt

Jó üzlet széles árukínálattal.Nekem a szlogenjük nem tetszik, de nagyon jó akcióik vannak.Azt viszont sajnálom, hogy a lakóhelyemtől 58km-re van csak ilyen üzlet.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 19 évvel ezelőtt

Senkinek sem kell bemutatni, csak annyit írnék, h. mostanában mindenképp érdemes benézni, mert nagyon jó filmeket és játékokat lehet akciós áron kapni, nagy választékban. Én ma két olyan filmet is találtam ott, amiket már évek óta keresek :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

bevásárlás

, 19 évvel ezelőtt

A Szinvapark átépítése szerintem pozitívan befolyásolja alátogatottságot. A mozi bezárása kár volt. Egyébként ok jó üzlet található a bevásárlóközpontban.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

A legjobb üzlet!

, 19 évvel ezelőtt

Hatalmas üzlet, ahol minden megtalálható. A porszívótól kezdve a mobiltelefonon át a számítógépes dolgokig. Csak tudjon dönteni a vásárló.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Media Markt

, 19 évvel ezelőtt

nagy választék, jó akciók, könnyen megközelíthető
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Szuper üzlet!

, 19 évvel ezelőtt

A malomparkban!!Szerintem nincs aki nem ismeri az üzletet.Ott mindent megvehetsz!!Bár a reklámjuk az mindíg nagyon idétlem!Na de sebaj,ha egy helyen és olcsón meg tudok mindent venni.Itt vettük,a hűtőnket a mosógépünket...stb.A mosógépből még alkudtam is.Egy ici-picit meg volt karcolódva az ajtaja,és ez volt az utolsó.Engedtek az árból.Itt legalább megtalálhatóak az eladók,nem úgy mint más nagyobb üzletben.Én örülök,hogy itt vannak Debrecenben!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Media Markt szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!