Vélemények a következő cégről: Outlet Management Kft.

Vélemény

gl outlet

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon jó ötlet egy ilyen bevásárló parkot létrehozni ahol minden olcsóbb vagy leárazott.De sajnos nem midnig igaz ez sok botljuk ugyan annyi áraon árul mint máshol-Meg hát nagyon kint van mindentől igy szinte csak kocsival közeltihető meg.Ha kicsit jobb helyen lenne és tényleg minden olcsóbb lenne biztos hogy nagyon nagy forgalmat csinálnának.De igy is többször voltam már náluk mindig találtam valami jó dolgot.Legutobb öltönyt és nadrágot sikerült tényleg jóval kevesebbért meg szerezni.Kedvesek voltak az eladók szóval jó volt minden ezért 4 csillagot kapnak tőlem.CSak több akciót kéne csinálni!:) csak igy tovább!:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL outlet

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos nem voltam 5csillagosan megelégedve ezzel az outlettel!!Nem lett akkora nagy dobás mint ahogy reklámozták,kevés bolt és eldugott helyen van,többször is eltévedtünk!S volt rá példa,hogy pont ezért-mert nehéz megközeliteni-nem is mentünk oda vásárolni!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL Outlet Premier

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos nagyon nehezen megközelíthető és nagyon messze van, de azért időnként kimegyünk. Ki lehet fogni nagyon jó akciókat. Tavaly például féláron kaptunk télikabátot. De vásároltunk már rövidnadrágot és gyermek ruhákat is valóban 70 %-kal olcsóbban.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

outlet

, 19 évvel ezelőtt

nem igen vagyok megelégedve a magyar outletekkel,sokszor olyan horribilis árat írnak eredeti árnak,amik soha nem voltak.de még a közelükben sem.tény,hogy ki lehet fogni egy két akciós terméket,ami tényleg megéri,de sajnos nehezen megközelíthető,tömegközlekedéssel meg hát főleg,én ezért nem annyira szeretem
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Outlet

, 19 évvel ezelőtt

Ez a bolt,nagyon messze van mindentől,így én is cak egyszer jutottam el ide,de nagyon jól döntöttem és még biztos hogy vissza is térek.hatalmas alapterületen,hatalmas áruválaszték és mind olcsón,leárazva!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

outlet

, 19 évvel ezelőtt

Kíváncsian mentünk el ebbe az outletbe. Nem vagyok teljesen megelégedve. Lehet, hogy igaz a márkás termékekre az akár 70%-os engedmény, de akkor mi lehetett a termékek eredeti ára? Azt tapasztaltuk, hogy még engedményesen is inkább drágának mondható. Bár egy-két jó dolog tényleg van. :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL Outlel

, 19 évvel ezelőtt

A lakóhelyemhez távol van ezért én még nem jártam az áruházban de ismerőseim dícsérték erért ha alkalmam lesz én sem fogom kihagyni bár kicsit visszatartanak az árak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

gl outlet

, 19 évvel ezelőtt

Kétszer vásároltunk itt. Mindent megtalálsz , az árak viszont nem mindig kedvezményesek . Mivel lakóhelyemtől távol esik nem fogunk itt sokszor vásárolni
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

gl outlet

, 19 évvel ezelőtt

itt vásároltunk be a sulikezdésre és ha valami szép ruhát akarok olcsón és márkásat itt megtalálom.tetszik hogy nagyon olcsón van
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL Outlet

, 19 évvel ezelőtt

A GL Outlet áruházban egyszer jártunk, amikor megnyitott. Elég nagy volt a választék, de az árak nem mindig tükrözték azt, amiről az üzletláncnak híresnek kéne lennie.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL outlet

, 19 évvel ezelőtt

Rengeteget járok a gl outletbe az ismerőseimmel, nagyon megéri, mert márkás ruhákat lehet venni nagyon olcsón. Ahányszor voltam, sosem jöttem el üres kézzel, mert mindig találtam valamit magamnak, ami tetszett.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL outlet

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon sokat szoktunk az öcsémmel GL outletbe járni, nagyon szeretjük, mert nagyon jó ruházati üzletek vannak és mindig találunk magunknak megfelelőt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, mivel itt mindenki megtalálja magának a megfelelőt:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL outlet

, 19 évvel ezelőtt

Családommal elég sokat járunk ki a GL outletbe. Tényleg megéri kimenni mivel sokkal olcsóbban hozzájutunk olyan márkákhoz amik nagyon drágák. Mindíg van nagy leértékelés és általában ezt ki is fogjuk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

üzletek

, 19 évvel ezelőtt

rengeteg üzlet,nagy helyen. itt aztán lehet leskelődni és vásárolni hihetetlen jó árakon. nagy árengedmények,különböző programok.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL outlet

, 19 évvel ezelőtt

Én nem szoktam oda járni,mert szerintem ugyanolyan áron lehet vásárolni budapest belsőbb kerületeiben is,nagyon minimális árcsökkentés van náluk,szóval én nem kedvelem annyira,sok ismerősömn képes kimenni oda de szerintem felesleges ekkora utat megtenni,ha az ember ruhát akar venni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL outlet

, 19 évvel ezelőtt

Rengetek márkabolt van, ahol kedvező árakkal várják a vásárolni vágyókat, engem nagyon megfogott, ha itt vásárlok, mindig találok magamra való ruhát, a hangulat is nagyon jó, imádom a gl outletet!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GL Outlet

, 19 évvel ezelőtt

Sok márkabolt található nagy helyen. Mindenki találhat kedvére valót, egyik kedvencem a Calzedonia bolt. Itt olcsón lehet felnőtt és baba harisnyát vásárolni. Nem minden olcsóbb, volt már, hogy máshol jóval kedvezőbben vásároltam.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Imádom

, 19 évvel ezelőtt

Nálam 5 csillagos!Nagyon sok üzlet van benne így mindenki megtalálja a saját izlésének valót!KIRÁLY
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Outlet Management Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!