Vélemények a következő cégről: Pálma Étterem És Söröző

Vélemény

Étterem

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon jó helyen van a nagyerdőn. Pontosan a villamosmegálló mellett. Jó a konyhájuk ,bő ételválasztékkal rendekeznek . Jó a parkolási lehetőség a közelben .
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Pálma

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon jó hely remek a kiszolgálás és nagyon jó a sok választék és finomak az ennivalók.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

pálma

, 18 évvel ezelőtt

Törzshely :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

kirándulás

, 19 évvel ezelőtt

Évente2 -3 alkalommal elszoktun jünni mer ennyit járunk Debrecenben. Akiszolgálás udvarias.Áz árak közép szinten vannak.De a pizzájuk kárpotol érte.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Pálma

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon hangulatos hely,finom ételekkel,italokkal.Szerintem még megfizethető árakkal!Udvarias kiszolgálással.Ha Debrecenben járok,álltalában betérek egy kis nasira,üditőre!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Pálma

, 19 évvel ezelőtt

A legjobb étterem Debrecenben.Érdemes kipróbálni mindenkinek a pizzákat is.A terasznak külön hangulata van.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

vél

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó helyen van, finom kaják, tökéletes kiszolgálás, persze ezt meg is kell fizetni:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Pálma Étterem És Söröző szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!