Nagyon jó helyen van a nagyerdőn. Pontosan a villamosmegálló mellett. Jó a konyhájuk ,bő ételválasztékkal rendekeznek .
Jó a parkolási lehetőség a közelben .
Nagyon hangulatos hely,finom ételekkel,italokkal.Szerintem még megfizethető árakkal!Udvarias kiszolgálással.Ha Debrecenben járok,álltalában betérek egy kis nasira,üditőre!