Vélemények a következő cégről: P&b Lézer És Plasztikai Sebészet - Dr. Bertus Mihály

Vélemény

, 04 július 2025

Nekem egy zsírdaganatot távolított el a Doktor Úr. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Ügyes, kedves, korrekt, és az árai is jók. Nagy kincs a mai világban egy ilyen orvos. Csak ajánlani tudom. Köszönöm a segítségét! Minden jót kívánok!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 8 évvel ezelőtt

Mi a lányomat vittük,annak reményében hogy szebben megcsinálja mint a kórház sebészetén,faggyúmirigy volt a szeme alatt.A doktor úr kedves,korrekt és nagyon szépen megcsinálta a lányom arcát!! Mindenkinek csakis ajánlani tudom!!! Ha a jövőben lesz bármilyen beavatkozásra szükség, akkor biztos hozzá fogunk menni!! :-)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 8 évvel ezelőtt

A Doktor Úr munkálya tökéletes!!! Viszont az aszisztens hölgy nagyon arogáns ! Nem túl kedves! Ezért én miatta nem megyek !
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Szabó Eszter vagyok. Én a 12 éves fiamat vittem körömbenövés miatt. A Doktor úr és az asszisztens hölgy egyaránt kedves,emberséges és segítőkész volt. a fiam körme szépen rendbe jött azóta nincs vele semmi probléma. Köszönjük nekik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Sajnos szétnyíltak a műtéti sebeim, amikor pedig felhívtam a rendelőt tanácsért goromba, támadó választ kaptam az asszisztenstől (ahelyett, hogy elmondta volna mitévő legyek, bizonygatni kezdte, hogy a Doktor Úr nem vétett műtéti hibát - hozzáteszem erre egy percig nem gondoltam és nem is mondtam ilyesmit neki.) Azért fordultam Bertus Doktor Úrhoz, mert kizárólag jó kritikát hallottam róla. Sajnos az asszisztens viselkedése miatt (később személyesen is lejátszódott ugyanez a goromba szituáció) nem szívesen mennék vissza hozzá.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Lillus Ka véleményére! Kedves Lilluska ! Nem igazán tudom LillusKa néven beazonosítani, de szeretnék bővebb felvilágosítást kapni, miről is volt szó. Javaslom, jöjjön be egy vizsgálatra, hogy tisztázzuk a dolgot.


, 11 évvel ezelőtt

Dr úr tűrelmes !!! Maximálisan megvagyok elégedve mindenkinek csak ajánlani tudom .Ezúton is köszöm a leányom nevébe is !!! További jó egészséget kívánunk !!! Természetesen az Asszisztens Hölgyneknek is !!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dr. Bertus

, 13 évvel ezelőtt

Több alkalommal jártam az elmúlt 14 évben Dr. Bertusnál, volt, hogy korrekciós beavatkozáson, volt, hogy gyógyászati sebészet jelleggel. Ő nem csupán remek szakember, de elképesztően közvetlen, laza ugyanakkor megbízható. Korrekt árakon dolgozik, gyors, biztos kezű és hihetetlen jó fej. Csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni. Bátran ajánlom mindenkinek, nem fog csalódni
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kösszönet

, 14 évvel ezelőtt

Második alkalommal jártam már Dr.Bertusnál.Közvetlen,türelmes,emberséges.Én maximálisan megvagyok vele elégedve.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Ezúton is még egyszer köszönöm a doktor úrnak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Plasztika

, 17 évvel ezelőtt

Nekem sajnos kialakult a köröm benővés. Hallottam, hogy itt végeznek lézeres kezelést. Elmentem ide, megbeszéltük a részleteket és a megbeszélt időpontban végre is hajtoták a kisműtétet. A személyzet és a Doktor úr nagyon kedves és segítőkészek. Szerintem tudják mit kell csinálni. Ja és az eredmény azóta semmi baj a lábammal. Köszönöm nekik
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) P&b Lézer És Plasztikai Sebészet - Dr. Bertus Mihály szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!