Vélemények a következő cégről: Palóc Nagykereskedelmi Kft.

Vélemény

, 11 évvel ezelőtt

Nem fizetik a dolgozók túlóráit,ledolgoznak 11órat utána pedig hajnalig leltároznak, amiért természetesen pénzt nem kapnak.Leltár végén aláiratják velük a leltár hiányra vonatkozó papírt, ami azt jelenti, hogy ha hiány van akkor levonás van a fizetésből,amit egy év után jogilag nem is tehetné meg. Tudnám még írni az észrevételeket, de megvárom míg kielemzik a leltárt. Majd utána írok a megfelelő szervekhez, és küldök nekik egy kis elemezni való bizonyítékot.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Mivel téves telefonszámra töltöttem fel azt a kemény 1500Ft-ot, és mivel kiderült a Palócosok szolgálati telefonja, amit viszont nem hajlandóak orvosolni. Legyenek vele boldogok, biztosan erre volt szükség a pozitív mérlegükhöz! Csillag részemről nulla!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

2 hete felmondtam próbaidő alatt, azóta nem fizettek ki, se papírokat nem küldtek. Elérni telefonon nem lehet őket!!!! :@ Írtó ideges vagyok!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

minőség

, 15 évvel ezelőtt

A Szolnoki CBA a város egyik legdrágább üzlete nem beszélve a zöldség gyümölcs osztályon lévő árúk minőségéről amit lassan már minősíteni sem lehet (podvás fehérrépa, lé alma, penészes karfiol) méreg drága áron és ez nem a boltban lévő alkalmazottak hibája
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Téves telefonszám

, 16 évvel ezelőtt

Egy automatahang (Nógrádi Múzeumok) jelentkezik be a megadott telefonszámon. A CBA boltok listáján az ipari parkos pedig nem szerepel.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Emberség

, 16 évvel ezelőtt

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/300651435/
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

kereskedelem

, 17 évvel ezelőtt

Az Ipari Parkban található egyetlen élelmiszer-, vegyiáru-, zöldség-gyümölcs kis- és nagykereskedés. Számtalan akcióval, kedvező árakkal, kedves kiszolgálással, bőséges áruválasztékkal várnak. Nagybevásárlások alkalmával érdemes a város másik végére elmenni. Jó parkolási lehetőség és helyijárati busszal is megközelíthető.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Palóc Nagykereskedelmi Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!