Vélemények a következő cégről: Piknik Wellness És Konferencia Hotel***

Vélemény

, 10 évvel ezelőtt

Bátran ajánlom mindenkinek, jó hely.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Mindennel elégedettek voltunk!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Szép szálloda, mesés zöld övezetben. A személyzet kedves, a wellness és a szauna klassz. Nem utoljára voltam.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Korrekt hely, javaslom szívből bárkinek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 17 évvel ezelőtt

4 éjszakát töltöttünk az apartman lakásban. Az apartman nem volt éppen tiszta, sőt...és teljesen csupasz volt.Hévízről érkeztünk, ahol szintén apartman lakást béreltünk,(szebbet, fele annyiért!!, de nyilván Siófok, az Siófok)ott a "felszerelt" jelző valóban felszereltséget takart. Vagy ott volt "túl felszerelt" minden, és egy ilyen csupasz a normális, de mi egyáltalán nem voltunk megelégedve az apartmannal! Az összeget előre kérték el,amivel én még nem nagyon találkoztam. Ami azért is furcsa, mert a harmadik napunkon olyan viharos idő volt, hogy legszivesebben hazamentünk volna, de mivel előre elkérték a pénzt így nem tettük. Nem történt a nyaralásunk során, semmi olyan pozitív dolog, és élmény ami miatt újra szobát, vagy apartmant foglalnék a Piknikben.Valkóczi Katalin
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nyaralás

, 19 évvel ezelőtt

Mindig az interneten keresem a szállásunkat. Rátaláltam erre a szálláshelyre is. Nagyon megtetszett a szálláshely. Elfogadhatóak az árak és nagyon szép a szálláshely is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kellemes nyaralás

, 19 évvel ezelőtt

Családi üdülés alkalmából voltam itt a családdal. Nehézked útunk volt, de szerencsére sikeresen megérkeztünk. Előre bejelentkeztünk, tudták, hogy menni fogunk, már vártak minket. A panzió személyzete segített felhordani csomagjainkat. A szobák otthonosak, barátságosak, tiszták voltak. A takarítónők minden reggel kitakarítsák a szobát, és megigazítsák az ágyakat. Az étterem ételei gusztososak, finomak. A szobából szép a kilátás, meghitt, nyugodt érzés ragadja el az embert ha kitekint. Autónkat zárt garázsban hagytuk. Csodálatos öt napot töltöttünk itt el a családdal és valószinű, hogy még visszatérünk ide máskor is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Piknik Wellness És Konferencia Hotel*** szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!