vélemény
VK , 17 évvel ezelőtt
4 éjszakát töltöttünk az apartman lakásban.
Az apartman nem volt éppen tiszta, sőt...és teljesen csupasz volt.Hévízről érkeztünk, ahol szintén apartman lakást béreltünk,(szebbet, fele annyiért!!, de nyilván Siófok, az Siófok)ott a "felszerelt" jelző valóban felszereltséget takart.
Vagy ott volt "túl felszerelt" minden, és egy ilyen csupasz a normális, de mi egyáltalán nem voltunk megelégedve az apartmannal!
Az összeget előre kérték el,amivel én még nem nagyon találkoztam. Ami azért is furcsa, mert a harmadik napunkon olyan viharos idő volt, hogy legszivesebben hazamentünk volna, de mivel előre elkérték a pénzt így nem tettük.
Nem történt a nyaralásunk során, semmi olyan pozitív dolog, és élmény ami miatt újra szobát, vagy apartmant foglalnék a Piknikben.Valkóczi Katalin