Vélemények a következő cégről: Praktiker Budapest, Bécsi út
Vélemény
Elég sokszor vásároltam már a praktikerbe.Utoljára a kutyámnak vásároltam kutyaláncot az üzletben.Vagy karabinereket.Nagyon sok mindent lehet vásárolni a praktikerbe.Ajándéktárgytól kezdve a kertészetig a lakberendezésig ezen belül nagyon sok féle választékkal rendelkeznek.A praktiker nagyon szép külsőleg is különleges épület nem csak a belseje szép.Már vásároltam a festéshez is nagyon jó eszközöket.Éppen állateledel része is van az üzletnek.A fürdőszobába is lehet vásárolni csaptelepeket,fürdőádat,lámpákat a szobába vagy csillárt a lakás bármely ponjára.Bárki az ismerőseim közül,aki arra felé vásárolt magának házat.Mindenképpen a praktikerbe tért be vásárolni,mert mindent megtalál egy helyen.Ez a reklám nagyon tetszett.Praktiker mindenre van kész ötlete.És ez tényleg így is van:)
Nagyon sokat járunk a Praktikerbe, mivel minden hasznos dolgot megkapunk ott. Legyen szó autós cuccokról vagy éppenséggel bútorról a Praktiker széles skálában árulja!Ajánlom mindenkinek aki szeret vásárolni.
Hatalmas alapterületen berendezett áruház, ahol minden megtalálható. Ha valamit máshol nem találok, itt biztos, hogy van, azonnal, raktárról.
Sokszor voltam vásárlója az áruháznak. Kellemes a légkör, nagyon bő termékválasztékkal rendelkeznek. Segítőkészek az eladók. Szeretek ott vásásrolni.
Meg vagyok elégedve ezzel a céggel, mert a lakásfelújítás során, mindent egy helyen tudtam beszerezni. Gyors a kiszolgálás és tájékozottak az eladók is. Egyetlen negatívum, hogy néhány akciós termékből már az akció első napján sem volt. De ezen kívül jók a tapasztalataim, mindenképpen a vásárlójuk maradok.
Nekem jobban tetszik,mint az OBI, bár be kell vallanom,ha valamit nem találok meg náluk,akkor átmegyek a konkurenciához. Kedvesemmel a butorokat szoktuk mindig megnézni, de sok apróságot onnan szereztünk be a lakás kisebb átalakításához
Gyakran vásárolunk náluk ,éppen lakást újítunk fel . Elég jók az áraik és választék is van. Segítséget mindig kaptunk a boltban .
Szeretem, mert szinte mindent megkapok egy helyen. Bő a válszték, kedves a kiszolgálás.A bizalom kártya is hasznos.
A székesfehérvári Praktiker áruházban szoktam vásárolni, ahol minden megtaláltam amit kerestem. A termékek minősége megfelelő volt, nem csalódtam. A Praktikert azért is szeretem,mert itt kedvesek az eladók.
Szeretek ide járni vásárolni, végre városunkban is van. Nagyon jó akcióik szoktak lenni, s egész jó minőségűek a termékeik. Kedvesek az eladók, eddig még nem volt semmi féle problémám. Amire szükségem volt eddig megkaptam.
Kellemes környezetben hatalmas eladótérrel és kedves, segítőkész eladókkal várják a vevőket. Itt is mint a konkurens Baumaxnál, mindent meg lehet találni ami egy lakásfelújításhoz vagy barkácsoláshoz szükséges. Gyakran szoktam ellátogatni ide. Jók az áraik, és az akcióikkal még kedvezőbben lehet vásárolni.
Szertek ide járni bár ritkán jutok el ,mert tőlünk messze van.A virágokat mindig megnézzük és 1-2 cseréppel mindig el is hozzunk .Mindig találunk olyat amilyen még nekünk nincs.
Bő választékkal rendelkezik ,mindent megkapható egy helyen,ami a barkácsoláshoz és a lakberendezéshez szükséges.Szakszerű kiszolgálás jellemzi.
Nagyon szeretek oda járni vásárolni,mert segítőkészek az eladók,és mindent megtalálok egy helyen!bő választékkal rendelkeznek!
Vevőbarát környezet, segítőkész alkalmazottak. Tiszta, rendezett környezet. Mi sokat járunk hozzájuk elégedett vásárlójuk vagyunk. Választékuk bő, akciójuk jó. Megközelíthetőségük jó, nyitvatartásuk kedvező.
Vevőbarát környezet, segítőkész alkalmazottak. Tiszta, rendezett környezet. Mi sokat járunk hozzájuk elégedett vásárlójuk vagyunk. Választékuk bő, akciójuk jó. Megközelíthetőségük jó, nyitcatartásuk kedvező.
Meg vagyok elégedve a praktiker termékeivel. Nagyon jó akciók várják a vásárlókat. Elég ötletes terméket árulnak
Édesapám szokott itt vásárolni. Mivel sokat barkácsol, így ez a kedvenc üzlete, sokat jár vásárolni ha szüksége van valamire. Akár festékre vagy faanyagra, dekopír fűrészre és még sorolhatnám. Sajnos csak pár üzlet van Budapesten, jó lenne ha többet nyitnának.
Nem sűrűn látogatjuk, mert az érdeklődési körünkből adódóan nem tudjuk igazán kihasználni. Amikor néha bemegyünk, akkor virágot, és más apróságot szoktunk venni. Az akciókat azért figyeljük.
Nem messze tölünk, két megállóra találhato a Mester u. áruházuk, eddig bármiért mentem be, mindig megelégedéssel távoztam, ha nem is találtam meg azonnal, eladó midig segitett.
Bár még nemigen tudok véleményt alkotni nemrég nyilott a közelünkben.de eddig szinvonalas,jó kis áruháznak tartom.Vásáróltunk már több terméket is meg vagyok elégedve.remélem ilyen is marad.Az árak is elfogadhatoak
Nagyon sokat járunk a Praktikerbe, mivel minden hasznos dolgot megkapunk ott. Legyen szó autós cuccokról vagy éppenséggel bútorról a Praktiker széles skálában árulja!Ajánlom mindenkinek!Nálam 5 csillagos!
Jó, tágas, rendezett, stílusos. Bár azt nem mondanám, hogy mindent könnyen meg lehet találni, de jól érzem magam az üzletben. Jó, hogy van gépkölcsönzés.
A nyáron építettük a házunkat,az anyagszükséglet 70 %-át itt vásároltuk meg.hozzáértő eladók segítettek,A törzsvásárlói kártya is egy pozitív az áruház részéről.Az aktuális akciókról a szórólapokat időban megkaptuk,és jutott is ezekből a termékekből.
Amikor valami ház körüli karbantartási dolog adódik, mindig körülnézünk a Praktiker áruházában is, mert mindig találunk olyan anyagokat, amire szükségünk van, és az árak is egész jók. Sokszor van akció is!Legutóbb a padlólapot szereztük be tőlük.Elégedettek vagyunk az üzlettel!
Nagyon jó kis üzlet. Nálunk csak most nyílt meg a nyáron. Azelőtt Pécsre jártunk. Sok akciós termékük van, s egész jó áron. Szinte mindent meg lehet találni az áruházban. Az eladók maximálisan felkészültek és segítőkészek.
anyukámmal és apukámmal régen mindig oda mentünk mert ott minden dolgot megkaptunk amire szükségünk van!Ezért is írtam ide:DMindenkinek ajánlom
Bármilyen szerelés,barkácsolásal kapcsolatos dolgot megtaláltam eddig itt.Az eladók is nagyon segitőkészek és felkészültek voltak!
Írjon véleményt a(z) Praktiker Budapest, Bécsi út szolgáltatásairól!
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!