Vélemények a következő cégről: Premier Outlet Budapest

Vélemény

árak

, 14 évvel ezelőtt

Olyan magasak az árak, hogy gyakorlatilag elérhetetlen, röhej a köbön, 200.000ft-os kabátot leértékelnek 140.000ft-ra, felháborító és szánalmas az egész.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Eladó

, 15 évvel ezelőtt

2011.08.10.-én voltunk vásárolni a Premier Outlets Center Home&Cook-ban. Egy hölgy volt az eladó, aki lekezelő, arrogáns és a kérdéseinkre nem szívesen akart válaszolni, és amire válaszolt abból kiderült, hogy a nem is ért hozzá, egész végig a pultot támasztotta és ottan mutogatta el mi hol van. Kb. egy évvel ezelőtt amikor előzőleg vásároltunk ott, egy úr szolgált ki minket igaz akkor csak egy terméket vettünk 5x körbe ugrált minket, szinte nem is kellett kérdezni mert mindent elmondott hogy a nekünk leg megfelelőbb terméket tudjuk kiválasztani, azóta is meséltem az ismerőseimnek hogy milyen jó hely. Most nagyot csalódtam bennünk, remélem a jövőben jobban megválogatják az eladóikat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Outlet

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon jó ötletnek tartom, hogy már Magyarországon is van ilyen, mint külföldön. Sokszor szoktunk kijárni vásárolni év közben is, de megéri kinézni ünnepekkor is, sokszor vannak kedvezmények, így akár -70-80%-kal lehet olcsóbban vásárolni! Volt egyszer -90%-os nap is, amikor este 20:00tól-23:00ig mindent -90%-os áron lehetett megvásárolni, csak sajnos annyian voltak, hogy be sem lehetett férni egy üzletbe sem!!! De egyébként aránylag olcsóbban lehet itt vásárolni, mint egy bevásárlóközpontban! Aki teheti látogasson el egyszer ide!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Outlet

, 17 évvel ezelőtt

A világ legjobb dolga amit kitaláltak::)Nagyon örlök hogy azokat a dolgokat amit meg lehet venni a városban azt itt 50-70%-al olcsobban meg tudom venni..Gí voltunk a convers cipővel is..20ezer helyett csak 12 volt..Ah és megérte...Rengeteg bolt egyszerre..Az outletben..Replay,nike,convers,new yorker,dm,és még sokmás..Nagyon jó hely:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

elérhetőség

, 17 évvel ezelőtt

Többször vásároltam már az üzleteikben,mindíg segítőkész,udvarias eladókkal találkoztam.Jó a törzsvásárlói rendszerük,szezon végén nagyon jó akciók vannak!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Üzlet

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon okat járok ki az Outletbe. Mindíg megéri, hisz sok minden levan árazva, van amit -70%-80% százalékkal olcsóbban is megkapok. Minőségi márkás ruhákról, parfümökről van szó! Ajánlom mindenkinek!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Premier Outlet Budapest szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!