Eladó
dgft , 15 évvel ezelőtt
2011.08.10.-én voltunk vásárolni a Premier Outlets Center Home&Cook-ban. Egy hölgy volt az eladó, aki lekezelő, arrogáns és a kérdéseinkre nem szívesen akart válaszolni, és amire válaszolt abból kiderült, hogy a nem is ért hozzá, egész végig a pultot támasztotta és ottan mutogatta el mi hol van.
Kb. egy évvel ezelőtt amikor előzőleg vásároltunk ott, egy úr szolgált ki minket igaz akkor csak egy terméket vettünk 5x körbe ugrált minket, szinte nem is kellett kérdezni mert mindent elmondott hogy a nekünk leg megfelelőbb terméket tudjuk kiválasztani, azóta is meséltem az ismerőseimnek hogy milyen jó hely.
Most nagyot csalódtam bennünk, remélem a jövőben jobban megválogatják az eladóikat.