enikő balás , 2 évvel ezelőtt
Nagyon örülök, hogy a Süveges autósiskolát választottam, mindenben kiváló. Imádtam a Teslán tanulni vezetni. Az oktató igyekezett minden tudását átadni, borzasztóan nagy türelemmel, kitartással oktatni. Jó teljesités esetén megdicsérni, a hibáimat pedig úgy kezelni, hogy az többet ne forduljon elő nagyon következetes. A vizsgát úgy izgulta végig ahogyan a tanuló, bízva benne, ez a vizsgán egy nagy erőt ad a tanulónak. Az irodában mindenki nagyon kedves segítőkész. Mindent nagyon szuper volt, köszönök mindent, hogy ezt a tudást megszerezhettem, és sikeres vizsgát tehettem ezáltal. Számomra az is nagyon jó volt, hogy mindig tiszta autóban vezethettem. Csak ajánlani tudom a Süveges Autósiskolát. KŐSZŐNŐK MINDENT.