Vélemények a következő cégről: Surányi Cukrászda-Fagyizó

Vélemény

sütik és fagyi

, 15 évvel ezelőtt

Amikor erre járunk, mindig beugrunk egy fagyira(bodza, narancsos keserű csoki, eper!!!!Mmmmm!) De a tortákból is mindig vinni kell a már lassan felnőtté cseperedő gyerekeknek is! Nehéz választani, nagyon finom minden, és igazán kedves a kiszolgálás is!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Surányi cukrászda

, 19 évvel ezelőtt

Mivel én helybeli vagyok,ezért gyerekkorom óta jelen van az életemben a Surányi cukrászda!Régen még a nagymamám vitt el rendszeresen iskola után egy jó sütire,akkoriban még a belvárosban volt.A minősége és a színvonala azóta sem változott!! Főképp a sütijük lelkes rajongója vagyok azóta is,a fagyijuk annyira nálam nem nyerő.Aki erre jár,ne hagyja ki,kóstólja meg ezeket a híres cukrászremekeket!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

édesség

, 19 évvel ezelőtt

Csak ajánlani tudom mindenkinek!!Isteni finom volt a süti, és olyan friss, mintha abban a percben sütötték volna!A kiszolgálás gyors volt és udvarias a környezet is szép. Öröm volt ide bemenni!Ha erre járok, a világért ki nem hagyom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 19 évvel ezelőtt

Még kislányként lettem rabja a cukrászdának, igaz azóta már másik helyen működik, de még mindig azokat a szép vasárnap délelőtti süti és fagyi vásárlásokat juttatja eszembe. Az árak azóta sokat változtak, de még mindig ugyanaz a hangulatos, kedves kiszolgálás van, mint anno. Köszönet érte Lidi néninek és Pista bácsinak, nemkülönben pedig Andinak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Surányi Cukrászda Szentendre

, 19 évvel ezelőtt

Régebben nagyon jó volt, most már egyre drágább és a sütemények minősége is hagy némi kívánni valót maga után.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

cukrászda

, 19 évvel ezelőtt

nyaraláskor voltam itt,és a fagyikat és a sütiket is kipróbáltuk.nem olcsók,de nagyon finomak,és ráadásul a belvárosban van.gyönyörű az egész város,és nagyon hangulatos ez a hely is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Cukrászda

, 19 évvel ezelőtt

Én kb 1 hónapja amikor elmentem eggyik simerősömhöz ő hívott meg ebbe a cukrászdába.Mondta hogy itt a legfinomabb a süti és a fagyi! nem nagyon akartam elhinni de amikor megkostoltam rákellet jönnöm hogy tényleg igaza van! és megéri a pénzét a hely :D
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

cukrászda

, 19 évvel ezelőtt

Aki erre jár, ne hagyja ki , hogy be ne térjen a cukrászdába.Nagyon finom a süti itt és a fagyi sem rossz, én szereten ezt a helyet, nyaraláskor voltam itt, de felejthetetlen élmény volt!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Surányi

, 19 évvel ezelőtt

Mindenképpen érdemes megkóstolni a cukrászda termékeit, ha valaki Szentendrén jár. Nagyon széles a választék, mindíg frissek a sütemények. Hangulatos cukrászda, minőségi édességekkel.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Surányi Cukrászda-Fagyizó szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!