Vélemények a következő cégről: Szicília Étterem Pizzéria

Vélemény

KIRÁLY

, 14 évvel ezelőtt

A Legjob hely
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

étterem

, 16 évvel ezelőtt

Aki olcsón finomat és sokat akar enni, annak csak ajánlani tudom az éttermet. Ezenkívül hihetelenül udvarias kiszolgáló személyzet várja az ide betérőket. Aki még nem volt a vendégük, itt az ideje kipróbálni!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

pizza

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon finom a pizzájuk, és gyorsan kiszállítják. Csak ajánlani tudom őket. Ha otthon vagyok, és pizzát szeretnék enni, csak tőlük rendelek. A legjobb a csirkemájas pizza! Kóstoljátok meg, higyjétek el, nem fogtok csalódni! :D
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

pizzéria

, 17 évvel ezelőtt

Mi mindig tőlünk rendelünk pizzát. Hetente többször is. :) Telejesen meg vagyunk elégedve a pizzákkal, nagyon finomak! Az árak is megfelelőek szerintem. Megéri tőlük rendelni, nem kell órákat várni a kiszállításra. Csak ajánlani tudom őket.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

VAGA KAJA

, 17 évvel ezelőtt

NEMRÉÉGIBEN ITT JÁRTUNK NAGYON SOK ISMERÖSÖM VAN AKI VEGA KAJÁKON ÉL ÉS ÖK EZZEL IS HIRDETTÉK MAGUKAT KAPTAM A LEHETÖSÉGEN ÉN EGY ILYEN ÉTELT RENDELTEM NAGYON FINOM VOLT DE A GYEREKEK MARADÉKÁT IS MEGTUDTAMM MÉG ENNI SZOVAL ASZZEM MARADOK A RÁNTOTT HUSI SZELETNÉL DE ERRÖL NEM AZ ÉTTEREM TEHET MERT AZ IS JO VOLT -(CSAK NEM TUL LAKTATO)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Pizzéria

, 18 évvel ezelőtt

Rendkívül finom és fűszeres ételek, kedves kiszolgálás és széles választék jellemzi az éttermet. Kedvére válogathat mindenki, aki betér a sportpálya mellett található családias légkörű étterembe. Nem csak húsfélék, hanem pizzák és egyéb ételek is találhatók az étlapon. Hétköznapokon pedig szívesen látják menüvel az állandó vendégeket is, de a ritkán betérő éhes "vándorokat" is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Szicília Étterem Pizzéria szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!