Gellért fürdő
Iris , 13 évvel ezelőtt
Bárki aki a Gellért fürdőről alkotott véleményeket böngész az előtt, hogy reményekkel telve ellátogat Magyarország egyik legszebb fürdőnek vélt helyszínére. NE TEGYE!!!! Az az iszonytató kosz, szocreál hangulat inkább idézi a gombák és az igénytelenség mint a szecesszió világát. Részleteiben is írhatnám a tapasztalatainkat, de vannak írások a neten amelyek ezt megteszik. Én csak azt szeretném, hogy más ne essen abba a hibába, hogy oda nem kevés pénzért beteszi a lábát, csak azért, hogy elmondhassa ennek a közelébe sem jön többé. Nem értem, hogy hogyan tud működőképes maradni egy ilyen hely és érthetetlen számomra, hogy hogyan lehetséges, hogy valaki pozitív véleményt alkot egy olyan helyről, ahol a szauna mellett nincs zuhany csak egyetlen dézsa merülő amely tetején hajszálak, elhalt bőrdarabok úszkálnak, ahol a gyógymedence vízében fekete törmelékek kavarognak, ahol a WC fekáliától koszos...egyes értékelést is azért adtam, mert ahhoz, hogy ezt a gondolatot eljuttassam ide muszáj volt. Üdvözlettel: egy elkeseredett látogató aki Édesanyjának akart örömet szerezni, hogy teljesítse gyermekkori álmát ami rémálommá lett.