Vélemények a következő cégről: SZT. GELLÉRT GYÓGYFÜRDŐ ÉS USZODA

Vélemény

Gellért fürdő

, 13 évvel ezelőtt

Bárki aki a Gellért fürdőről alkotott véleményeket böngész az előtt, hogy reményekkel telve ellátogat Magyarország egyik legszebb fürdőnek vélt helyszínére. NE TEGYE!!!! Az az iszonytató kosz, szocreál hangulat inkább idézi a gombák és az igénytelenség mint a szecesszió világát. Részleteiben is írhatnám a tapasztalatainkat, de vannak írások a neten amelyek ezt megteszik. Én csak azt szeretném, hogy más ne essen abba a hibába, hogy oda nem kevés pénzért beteszi a lábát, csak azért, hogy elmondhassa ennek a közelébe sem jön többé. Nem értem, hogy hogyan tud működőképes maradni egy ilyen hely és érthetetlen számomra, hogy hogyan lehetséges, hogy valaki pozitív véleményt alkot egy olyan helyről, ahol a szauna mellett nincs zuhany csak egyetlen dézsa merülő amely tetején hajszálak, elhalt bőrdarabok úszkálnak, ahol a gyógymedence vízében fekete törmelékek kavarognak, ahol a WC fekáliától koszos...egyes értékelést is azért adtam, mert ahhoz, hogy ezt a gondolatot eljuttassam ide muszáj volt. Üdvözlettel: egy elkeseredett látogató aki Édesanyjának akart örömet szerezni, hogy teljesítse gyermekkori álmát ami rémálommá lett.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

bemenetel

, 14 évvel ezelőtt

Gyerekek igaz, hogy nem tökéletes a dolog, de ettől függetlenül pl jó a víz, már aki bejut még zárás előtt!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Gellért

, 14 évvel ezelőtt

A gellért tényleg nem a legjobb választás nekem a rekordom eddig 1 órás várakozás, el is ment a kedvem az egésztől mire bejutottam...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Gellért

, 14 évvel ezelőtt

Jogos a múltkor én is szobroztam ott egy kicsit, mondjuk ettől függetlenül én max csillagra értékelem, mert a fürdő nagyon szép, megéri kipróbálni tudod türelem... ;)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Gellért

, 14 évvel ezelőtt

A fürdő maga csodás egyedül a bejutás okoz némi nehézséget... Ha képes valaki kivárni a lomha kapukon való átbukdácsolást, akkor már nincs baj.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon jó, színvonalas hely, kiváló kikapcsolódást nyújt a pihenni, lazulni vágyóknak. Nagyon szeretem a fürdőket, mert a víz az egyik lételemem. Akár egyedül, akár társasággal nagy élmény lehet ellátogatni a fürdőbe. A gyerekek is jól érzik magukat! Az időseknek is jó a pihenési lehetőség, a víz jót tesz a reumás betegségeknek, akiknek izomfájdalmaik vannak, tökéletesen ellazulhat itt. Jó a parkolási lehetőség,könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is. Kedvesek az alkalmazottak Nagyon jól éreztem magam, legközelebb is el fogok ide látogatni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Gellért fürdő

, 17 évvel ezelőtt

Budapest egyik legszebb fürdője a Gellért! Tényleg gyönyörű, mikor az ember belép, csak ámul :) Mi körülbelül 2 éve voltunk utoljára itt, a belépő sem volt drága! Én csak azt sajnáltam, hogy amikor mi mentünk akkor csak a hideg vizes medencébe és az ülőmedencébe lehetett bemenni, a többi szerintem karbantartás miatt nem lehetett látogatni! Egyébként szép és igényes fürdő, nem hiába sok a vendég, főleg a külföldi! Sajnos a masszázs részbe nem volt alkalmunk bemenni, de legközelebb biztosan kipróbáljuk :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Gellért fürdő

, 17 évvel ezelőtt

A Fürőzők Éjszakája program keretében látogattunk el a fürdőbe a barátaimmal. Korábban még sohasem voltunk itt, de most gondoltuk, kipróbáljuk. És nem bántuk meg. Nagyon hangulatos volt, arról nem is beszélve, hogy kedvezményesen tudtunk jegyet venni. Nagyon színvonalas hely, és így hogy éjszaka is nyitva tartott és sok fiatal is jött, nem csak az idősebb korosztály, így külön jó volt. Azt hiszem visszatérő vendégek leszünk.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Gellért Gyógyfürdő

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon régi, nagyon patináns gyógyfürdő. Engem lenyügözött a belsőtere. Nagyon szépnek láttam. Kiprobáltam a különböző medenceket. Jót usztam a hideg vízben.Minden korosztály szívesen látogatja az intézmény. Ajánlom kiprobálásra.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) SZT. GELLÉRT GYÓGYFÜRDŐ ÉS USZODA szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!