Özvegy kis nyugdíjas asszony vagyok,
cserép tetőmet rakattam át zsindely tetőre. nagyon olcsón de annál szakszerűbben csinálták meg a tetőmet. Hálás vagyok érte.
Rokkant nyugdíjas vagyok a nejemmel.
Gáborékat kértem fel a lakásunk teljes körű felújítására,és akadj mentesítésére.A kért kivitelezést magas színvonalon a ki alkudott ár feléért elvégezték.
NEKÜNK A NEJEMMEL sajnos csak rossz tapasztalataink voltak a vállalkozókkal szemben,de GÁBOR ÉS CSAPATA vissza állítottak a bizalmunkat.nagyon aranyosak,tisztelet tudóak és értik a munkájukat. NYUGODTAN AJÁNLOM MINDENKINEK.
Nagyon megvagyok velük elégedve.
ajánlani fogom őket az ismerőseimnek is,sőt leg közelebb is őket hívom.
Kis nyugdíjas vagyok,a tetőmet ingyen bádogozták,ami nekem több tízezer forint megtakarítást jelentett.
Ajánlom őket mindenkinek,mindent úgy csináltak ahogy azt a hirdetésben írták, Sőt annyira meg bízhatóak hogy míg a munkák mentek állam én a gyermekeimnél voltam és nem tűnt el semmi, úgy hogy meg bízhatóak is.