Nagyon jó központi helyen van az étterem a belvárosban, ráadásul majdnem a kedvenc szórakozóhelyem mellett. Bulik után mindig itt eszünk, mert szerencsére éjjel is nyitva vannak. Nagyon finom és laktató a gyrostál, és mindig lehet 2-3 féle húsból választani. A saláták is mindig frissek. Aki nem ismeri a török édességeket, annak ajánlom, hogy itt bátran kóstoljon meg valamit, nem fog csalódni. Már ha bírja a tömény édes ízt :D A sült tejberizs gyümölcsökkel is nagyon finom, és az nem is túl édes.
Bármikor be lehet térni egy finom ebédre illetve egy esti/ késő esti vacsorára.
A kiszolgálás rendkívül gyors a személyzet nagyon kedves még éjszaka is. Az ételek tipikusan török jellegűek, érdemes kipróbálni mindenkinek!
CSak ajánlani tudom.
Itt lehet Budapest legfinomabb gyrosát kapni.Ráadásul egy nagyon helyesebb sráctól. Az ételek nagyon jók.A pult mögött állók nagyon kedvesek és segítőkészek, ha éppen nemtudnánk miből is áll az előttünk lévő étel.
Nagyon finomak a Szeráj éttermek ételei, török ismerősöm szerint ez a "legtörökebb" étterem Budapesten, itt hasonlítanak az ízek leginkább a török konyha ízeihez.
Ha a környéken járunk és megéhezünk, biztos, hogy felemrül bennünk, hogy menjünk a Szerájba. Megfizethető áron változatos fogásokból válogathatunk, amit a helyszínen is fogyaszthatunk, vagy hazavihetünk. Az évek alatt bővült, galériát alakítottak ki, így többen is beférnek egyszerre. A tálcákat elviszik az asztalról, de diszkréten kérdeznek rá, lehet-e.
Rengeteg étel közül választhat az ember, ha a városban tör rá az éhség, de ha igazán jót akar enni, javaslom próbálja ki a Szeráj nevezetű török éttermet. Kevés jó gyros van Magyarországon, nos a Szeráj büszkén viselheti a jó gyrosos hely nevet.
Aki pedig édesszájú, próbálja ki a tejberizst, vagy a törökök kedvencét a baklava-t, vigyázat: nagyon édes!
Merhabalar!
Tebrik ederim, yemeklerin çoook güzel!
Siz harikasiniz...
Üdvözletem!
Gratulálok az étteremhez, az ételek kiválóak, csodálatosak vagytok...
(Ha Magyaroszágon járok sohasem hagyom ki! És másnak is ajánlom!)
Türk ve macar kerdeştir! A török és a magyar testvérek!
szeráj
Ismeretlen , 19 évvel ezelőtt
jó hely, jó árakkal. végre egy hely ahol emberként kezelik a fogyasztót. szép is, tiszta is. van külön dohányzó részleg, jól elkülönítve a többitől. jó sokáig nyitva van. nem szólnak az emberre h ugyan távozzon mikor már 6órája ül ugyanott és beszélget(persze szoktunk fogyasztani előtte:D)
Jövet-menet útba esik, és ha az ember megéhezik a látvány után nem tud ellenállni (és nem is érdemes) be kell menni és enni valami finom török specialitást! Jó a konyha, hangulatos kis hely!
Merhabalar! Tebrik ederim, yemeklerin çoook güzel! Siz harikasiniz... Üdvözletem! Gratulálok az étteremhez, az ételek kiválóak, csodálatosak vagytok... (Ha Magyaroszágon járok sohasem hagyom ki! És másnak is ajánlom!) Türk ve macar kerdeştir! A török és a magyar testvérek!